2022m prognozė Šauliui

Iki sausio 29 dienos galimi finansiniai sunkumai, kurie pasireikš įvairiai. Vieniems pamažės atlyginimas, kitiems vėluos išmokos ir pan. Žodžiu, jausite nerimą dėl savo finansinės padėties. Tačiau tuo metu naujų būdų uždirbti ieškoti neverta, mat rezultatų nebus. Tiesiog ramiai išlaukite šį laikotarpį.

Nuo sausio 14 iki vasario 4 dienos tokiu metu dažnai keičiama buitinė technika, vykstama į keliones. Gali kilti rūpesčių kasdieninėse išvykose, gali sugesti jūsų automobilis. Iškils būtinybė susisiekti su broliais/seserimis, dėl jų problemų ar rūpesčių. Tokiu metu nerekomenduojama pasirašyti dokumentus, sutartis.

Iki sausio 18 dienos galimi netikėti pasikeitimai jūsų kasdienėje rutinoje, taip pat galimi neplanuoti pokyčiai darbo vietoje. Kai kuriems tai gali būti netikėtas atleidimas iš darbo. Gali pasikeisti vadovybė, kuri atneš perversmą į jūsų įmonę. Tokiu metu beprasmiška kažką konkretaus planuoti, nes viskas vyks ne pagal planą.

Nuo balandžio 15 dienos  galimi nesklandumai jūsų finansinėje srityje, jei konkrečiai jūsų partnerio pinigai patirs permainas. Tai gali būti įsitraukimas į nelegalią veiklą, kyšių ėmimas ir pan. Žodžiu, pinigų bus, bet jie nelabai švarūs.

Nuo balandžio29 iki spalio 8 dienos vėl bus aktualizuota pinigų tema. Teks spręsti klausimus: kaip aš uždirbu pinigus, kaip galėčiau savo situaciją pakeisti, ar mane tenkina mano pajamos ir pan. Tai laikas, kuomet galite uždirbti labai daug, jei tik pasirinksite teisingą strategiją.

Balandžio 30 dieną saulės užtemimas aktyvuos jūsų darbo, kasdienių rūpesčių, sveikatos sritį. Tad tikėtina kils situacijos, kurios vers peržiūrėti kasdienę rutiną ir įvesti naujovių. Gali kilti situacijos darbe, kurios pakeis požiūrį į jūsų dirbamą darbą. Tokiu metu žmonės dažnai nusprendžia keisti darbą. Gali kilti sveikatos problemų, tad teks užsirašyti vizitui pas gydytoją.

Nuo gegužės 10 iki liepos 3 dienos kils situacijos partnerystėje, santuokoje, kurios gali nebūti malonios. Tai nesutarimai, santykių aiškinimaisi, senų situacijų iškėlimas. Tiems, kurie nėra santykiuose tokiu metu gali sugrįžti buvę mylimieji ir siūlyti atnaujinti santykius. Prastas laikas sutarčių pasirašymui, bendradarbiavimo pradžiai. Nepradėkite tokiu metu teisminių procesų.

Nuo gegužės 11 iki spalio 22 dienos atsiras galimybės užmegsti romaną. Puikus metas flirtui, naujiems meilės nuotykiams. Puikus laikas kūrybinių profesijų atstovams, menininkams, mat išaugs kūrybinė energija. Tokiu metu palanku planuoti vaikus, jų susilaukti. Labai malonus metas, kai gyvenimas džiugina. Vienintelė blogybė- aktyvizuojasi tingumas. Norėsis kaifuoti nuo gyvenimo ir nieko neveikti.

Gegužės 16 dieną mėnulio užtemimas užbaigs nesėkmių ciklą, jūsų pajusite lyg išsilaisvinate iš senų baimių, nerimą keliančių situacijų. Sergantys tokiu metu dažnai pasveiksta. Labai gerai tokią dieną medituoti vienumoje.

Nuo birželio 4 iki spalio 23 dienos gali iškilti kažkokie reikalai, susiję su jūsų broliais/seserimis. Gali tekti išvykti į svarbią kelionę. Tai laikotarpis, kada bus pasirašytos svarbios sutartys, kontraktai. Kažkam susiklostys situacija, kad teks persikelti į kitą vietą. Daug kelionių pirmyn ir atgal, tokiu metu suvažinėtas kilometražas išauga. Galbūt sugalvosite įsigyti naują automobilį arba atnaujinti buitinę techniką.

Nuo liepos 28 iki gruodžio 4 dienos kažkas nemalonaus gali įvykti jūsų namuose, šeimoje. Kaip taisyklė tokiu metu iškyla problemų su vamzdynais, gali tekti tai remontuoti. Neaiški situacija su jūsų tėvų sveikata: vienas iš jų gali susirgti depresija, ar kita psichikos liga. Toks parodymas kalba, kad namuose dažniau vartojamas alkoholis, svaigios medžiagos. Tokiu metu nerekomenduojama keisti gyvenamąją vietą, nes yra tikimybė, jog būsite apgauti.

Nuo liepos 28 iki lapkričio 23 dienos galimos meilės pažintys, flirtas. Daug pasilinksminimų, vakarėlių, švenčių. Geras laikas jūsų vaikams: tai gali būti jų pasiekimų laikas. Gali kilti noras pakeisti gyvenamąją vietą. Gali grįžti buvę mylimieji.

Nuo rugpjūčio 26 iki sausio 22 dienos vėl pasikaros situacijos darbe, nelabai nuo jūsų priklausančios. Pasiruoškite, kad jūsų planai kasdien keisis, nebus jokio pastovumo, pastoviai kažkokios naujienos.

Nuo rugsėjo 10 iki spalio 2 dienos atrasite pagaliau laiko savo draugams ir bičiuliams. Galbūt kartu surengsite vakarėlį, ar nuspręsite išvykti į kelionę. Gali į jūsų gyvenimą ateiti naujos pažintys, kurios virs gražia draugyste.

Spalio 25 dieną gali atsiverti senos paslaptys, išaiškėti kruopščiai slėpti gyvenimo įvykiai.

Nuo spalio 30 iki sausio 12 dienos galimi konfliktai ir nesutarimai su partneriu. Dažnai tai būna pykčiai, kurie nieko gero nežada. Nenorėsite taikiai spręsti reikalų, vadovausitės emocijomis. Kai kurie gali susipykti iki santykių nutrūkimo. Tokiu metu negalima pradėti teisminių procesų.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.