2020 metų horoskopas Ožiaragiui

Ateinančiais 2020 metais jūsų laukia sėkmė visame kame. Po kelis metus iš eilės jums tikrai sunkiai sekėsi atsipalaiduoti. Vis tekdavo nugalėti  kylančias kliūtis, patirti sunkumus ir negandas. Žiurkės metais jums bus suteikta galimybė atsipalaiduoti, įkvėpti gyvenimo lengvumo pilna krūtine.

Pagrindiniai pasiekimai matyti profesinėje srityje. Pagaliau jus pastebės ir atitinkamai įvertins už įdėtas pastangas – matyti paaukštinimai, oresnės  pareigos ir, žinoma, didžiausia pagarba. Viso to tikrai nusipelnėte savo atkakliu ir kruopščiu darbu, ką labai mėgsta metų globėja Žiurkė.

Atitinkamai matyti augančios pajamos. Tačiau neverta atsipalaiduoti ir nerti į pirkimų malonumą. Žiurkė rekomenduoja kruopščiai kaupti turtą. Per metus tai gali tapti apvalia investicija, kurią galėtumėte įdarbinti. Juk visai smagu būtų tapti finansiškai nepriklausomu artimoje ateityje.

Metai palankūs asmeninių santykių kūrimui, bei esamų stiprinimui. Jūsų optimizmas ir puiki nuotaika žavės priešingos lyties atstovus, tad tikrai maudysitės dėmesyje.

Žiurkės metai užsimena apie išsilavinimo įgijimo svarbą. Šią puikią investiciją į save galite realizuoti kaip tik 2020 metais.

Geras laikas mokslininkams, keliautojams, dėstytojams.

Ateinantys metai labiau jus orientuos į materialinius tikslus, tokiu būdu mėgins nukreipti dėmesį nuo vidinių ( jausminių, emocinių) poreikių. Atminkite, kad visame turėtų būti balansas ir skirkite deramą dėmesį savo sielai.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Astrologė Rasa 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.