Astrologinės konsultacijos

Horoskopai ir analizės yra atliekami raštu ir pateikiami per nurodytą laiką (tai priklauso nuo tuo metu susiformavusios eilės, dažniausiai 10-12 darbo dienų nuo pavedimo patvirtinimo momento) el.paštu. Į po to kilusius klausimus, susijusius su analize ar horoskopu, atsakau nemokamai. Už pateiktų duomenų teisingumą ir tikslumą atsako Klientas. Užsakymams taikomas išankstinis apmokėjimas.

Pastoviems klientams taikoma lankstesnė paslaugų teikimo taktika.

Astrologo paslaugos nekeičiamos ir negali būti grąžinamos. Apmokėdami už paslaugą jūs pažymite apie savo sutikimą su šia sąlyga.

Dalyvauju renginiuose, gimtadieniuose, šventėse.

Norėdami užsakyti prognozę ar horoskopą, rašykite elektroniniu paštu: rasoshoroskopai@gmail.com .

Rekvizitai: LUMINOR  bankas, Banko kodas 40100, Swift kodas: AGBLLT2X

  Sąskaita: LT 67 4010 0510 0182 1820

   Gavėjas: Rasa Kungienė

 

Poros suderinamumo analizė

Tai dviejų žmonių, siekiančių darnių santykių, savybių vertinimas ir poreikių išskyrimas. Ši analizė yra išsami ir plati. Ji suteikia maksimaliai informacijos apie žmones, kaip atskirus individus, jų ketinimus ir lūkesčius santykiuose. Taip pat vertinama pažinties data kaip labai svarbus poros santykių eigos parodymas. Analizei reikia pateikti partnerių gimimo datas, valandas, vietą. Taip pat svarbu pateikti pažinties/santuokos datą. Horoskopo apimtis 5- 6 A4 formato lapai.

Horoskopo  kaina 60 € 

 

Esamos situacijos analizė

Jei Jums reikia atlikti tam tikrus veiksmus ir norite žinoti kaip geriau veikti, kad Jūsų veiksmai būtų maksimaliai efektyvūs, ši konsultacija padės Jums susiorientuoti esamame momente, situacijoje. Sužinosite visą esamo periodo charakteristiką ir užduotis, palankų laikotarpį sumanymo realizavimui ir efektyviausią taktiką klausimų sprendimui. Analizei  reikia pateikti gimimo datą, valandą, vietą. Taip pat nurodyti dabartinę gyvenamąją vietą.  Analizės apimtis 3-5 A4 formato lapai.

Horoskopo kaina 60 €  

 

 

Gimimo valandos rektifikacija

Ne visada yra žinoma tiksli gimimo valanda, kuri astrologo darbe yra labai svarbi. Nuo gimimo valandos tikslumo priklauso horoskopo, prognozės tikslumas. Rektifikacija – tai yra gimimo valandos atstatymas, remiantis tam tikrais sudėtingais astrologiniais skaičiavimais. Rektifikacijai būtina pateikti visus turimus duomenis apie gimimo laiką.

Paslaugos kaina 40–80 €

 

Vienas klausimas

Jeigu jums reikia trumpo atsakymo į dominantį klausimą, tai ši paslauga puikiai tiks. Klausimas turi būti aiškiai suformuluotas. Galima rinktis iš labai trumpo, kelių sakinių atsakymo ir šiek tiek platesnio, su paaiškinimais ir pan.

Paslaugos kaina 20- 40 €

 

Vienos gyvenimo sferos išsami analizė

Tai gali būti bet kokia sritis: finansai, darbas, profesija, sveikata, santuoka, vaikai ir pan.  Analizėje pateikiamas pasirinktos  sferos detalus aprašymas ir su tuo susijusios galimybės, trukdžiai. Taip pat nurodomi galimi ateities įvykiai, ateities perspektyvų apžvalga keliems metams į priekį. Horoskopo apimtis 3- 6 A4 formato lapai.

Horoskopo kaina 60 €

 

Prognozė vieneriems metams (Soliaras)

 

Prognozė sudaroma vieneriems metams nuo gimtadienio, iki gimtadienio remiantis tam tikra prognozavimo technika.  Apžvelgiamos pagrindinės metų tendencijos visose gyvenimo sferose (darbas, šeima, asmeninis gyvenimas, kelionės ir pan.). Tai padės geriau ir tikslingiau koncentruoti savo jėgas, teisingai nukreipti energiją. Šis horoskopas yra puikus įrankis norintiems planuoti savo gyvenimą, išnaudoti maksimaliai visas ateities galimybes. Svarbu nurodyti gimimo duomenis, bei vietą, kur planuojate sutikti ar jau sutikote gimtadienį.  Horoskopo apimtis 9- 10 A4 formato lapai.

Horoskopo kaina 70 €

 

Ilgalaikė prognozė ( gali būti sudaroma  pasirinktam plačiam laiko intervalui)

Sudaroma ne trumpesniam nei 5 metai laiko intervalui. Prognozėje apžvelgiami gyvenimo ciklai, kurie keičia asmenybę, nurodo naujas evoliucijos galimybes. Sužinosite, kur gali būti sunku kažką pakeisti, o kur verta kreipti savo energiją ir tikslus. Prognozė yra sudaroma remiantis progresijų ir direkcijų, tranzitų metodais, kurie yra  ypač tikslūs. Horoskope nurodomos svarbiausių gyvenimiškų įvykių datos.

Horoskopo kaina nuo 200  €  ( priklausomai nuo pasirinkto laiko intervalo ir asmeninio horoskopo sudėtingumo).

 

 

Tinkamo laiko parinkimas

Astrologijoje yra labai svarbiu laikomas bet kokios veiklos pradžios momentas. Tinkamo laiko parinkimas santuokos registracijai, namo statybai, verslo pradžiai, ar bet kokiam reikšmingam gyvenimo įvykiui padės išvengti galimų sunkumų ir trukdžių, o išryškins stipriausias puses.

Užsakymo  kaina 40 – 60 €

 

 

Individualus asmeninis horoskopas

Pateikiama informacija apie žmogaus individualumą, savirealizaciją, finansus, santykius, galimas profesijas ir talentus, stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses, mokslą, karjerą, asmeninį bei šeimyninį gyvenimą ir t.t. Apžvelgiama dvylika svarbiausių gyvenimo sričių. Šiame horoskope nėra įvykių datų, tai yra prigimtinės galimybės, talentai, žmogaus psichologinis portretas.  Horoskopui reikia pateikti gimimo duomenis. Apimtis 12- 14 A4 formato lapai.

Horoskopo įprasta kaina 150 €

 

 

Vaiko horoskopas

Sudaromas vaikams iki 13 metų. Šiame horoskope atskleidžiamas vaiko ir motinos ryšys, emocinis vaiko pasaulio suvokimas,  mitybos ir miego įpročiai. Taip pat mokymosi, intelektualiniai sugebėjimai, bendravimas, fizinis išsivystymas. Šis horoskopas jums padės geriau suprasti savo vaiko poreikius, gabumus mokslui, nukreips kur tikslinga vaiką stiprinti, kuo užsiimti ( sportas, muzika ir pan). Tai puiki dovana krikštynų proga.

Paslaugos kaina 60 €

 

Karjera – darbas – finansai

Šis horoskopas naudingas tiems, kurie renkasi gyvenimo kelią – moksleiviams, būsimiems studentams arba tiems, kurie nėra tikri, ar teisingai pasirinko savo darbo sritį, kryptį. Šis horoskopas atskleis žmogaus sugebėjimus, karjeros galimybes, taip pat finansines galimybes. Išskirtos konkrečios sritys padės geriau save realizuoti, įneš į gyvenimą daugiau aiškumo. Tai puiki dovana abiturientui.

Paslaugos kaina 65 €

 

Meilė – santuoka

Meilės tema yra viena aktualiausių žmogaus gyvenime. Šis horoskopas atskleis jūsų atsineštinį potencialą meilei, parodys kaip jūs mylite ir kuriate santykius, kokius partnerius pritraukiate į savo gyvenimą. Astrologiškai galima numatyti, kiek yra pažadėta santuokų, kur galimos pažintys. Taip pat trugdžiai, dėl kurių nesiseka sukurti santykių arba jie vis nutrūksta. Nurodysiu palankius laikotarpius pažintims, santuokai.

Paslaugos kaina 65 €

Astrogeografija arba Relokacija

 

Dažnas susiduria su tuo, jog sunku nuspręsti kurią šalį geriau pasirinkti savo gyvenimui. Išvykus gyventi kitur keičiasi tam tikri horoskopo parodymai, todėl arba atsiranda naujos palankios galimybės, arba jų nelieka visai. Kad pasirinkimas būtų maksimaliai geras verta užsisakyti šį horoskopą, kad būtų išvengta neigiamų faktorių ir pasirinktas pats geriausiais, optimaliausias variantas.

Paslaugos kaina 30 €

 

Nėštumo planavimo kalendorius

Tai kalendorius metams, su kiekvienos dienos vertinimu pastojimo prasme. Jis yra ypač detalus, su išskirtomis valandomis, kuomet moters vaisingumas ypač aukštas. Ši paslauga naudinga toms moterims, kurios planuoja nėštumą, ir toms, kurioms šis procesas yra sudėtingas ir komplikuotas. Šio kalendoriaus pagalba sužinosite, kada esate labiausiai vaisinga ir galėsite išnaudoti savo organizmo galimybes maksimaliai.

Paslaugos kaina 50  €

 

Sveikatos horoskopas

Horoskopas nusako asmens organizmo energetinį potencialą, polinkį tam tikriems susirgimams.

Sveikatos horoskopas naudingas  tiems, kurie nori žinoti savo prigimtinį organizmo polinkį tam tikriems susirgimams ir galimą jų profilaktiką.

Paslaugos kaina 50 €

 

Savirealizacijos horoskopas

Horoskopas padeda suprasti, kur, kokiu būdu galime atverti savirealizacijos galimybes, tuo pačiu jaustis pilnaverčiu ir pasitikinčiu, atradusiu save žmogumi. Savirealizacija yra labai svarbi gyvenimiškojo kelio dalis, padedanti jaustis atradus save, kas suteiks laimės pojūtį.

Paslaugos kaina 50 €

 

Kontaktai

 Susisiekime. Rašykite el. paštu: rasoshoroskopai@gmail.com

Įsigykite dovanų kuponą- tai puiki dovana bet kokios šventės proga. Galima rinktis bet kurią paslaugą iš aukščiau išvardytų.


Komentarai

8 komentarų prie Astrologinės konsultacijos
 1. Jolanta Atsakyti

  Ieškote profesionalios astrologo konsultacijos -Asmeninisastrologas astrologas, kaip tik tai, ko jums reikia.

  • Rasa Atsakyti

   Džiaugiuosi, galėdama būti naudinga 🙂

 2. Jūra Atsakyti

  Kai kyla kažkokia problema ir tikrai nežinai kaip elgtis, Rasa astrologė visada padeda priimti teingą sprendimą. Tada mintys stoja į savo vietas ir vėl gyveni ramiai.
  Ačiū Rasai.

 3. Ada Atsakyti

  Astrologė Rasa geba paprastai, be pompastikos ar neaiškių formuluočių pakomentuoti situaciją, tiesiog pabendrauti su žmogumi. Tai tikrai padeda žmogui.

 4. Lina Atsakyti

  Rasa mane tikrai nudžiugino savo prognozėmis. Atsakymas buvo išsamus, paprastas, be jokių sunkių terminų. Tai labai geras, patikimas bei šiltas žmogutis 🙂
  Rekomenduoju visiems 😉

 5. Egle Atsakyti

  Labai ačiū už pagalba, neįtikėtina kiek gerumo ir noro padeti turi ši moteris ! Esu sužavėta už palyginus greita ir tikslu atsakymą ! Ir ne visks šiam gyvenime , matuojama pinigais!!!! Ačiū !!!!

 6. Modesta Atsakyti

  Labai maloni astrologė, atsako į visus rūpimus klausimus aiškiai ir išsamiai. Rekomenduoju 🙂

 7. Modesta Atsakyti

  Labai maloni astrologė. Atsako į visus rūpimus klausimus aiškiai ir paprastai. Rekomenduoju 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.