Birželio astrologinis fonas (2021)

Šiemet (2021m) vasaros pirmasis mėnuo nepasižymės ypatinga darna ir ramybe.

Pagrindiniai mėnesio astrologiniai faktoriai, įtakosiantys įvykių galimybes, bus tokie:

  1. Beveik visą birželio mėnesį ( iki 23 d.) bendravimo, prekybos planeta Merkurijus judės retrogradu. Ką tai reiškia ir kokią turi įtaką tokia planetos padėtis , buvo rašyta ankstesniame įraše. Tik priminsiu, kad visą birželio mėnesį jis bus Dvynių zodiako ženkle ir painios mūsų visų, o ypač Dvynių ir Mergelių reikalus. Išliekame ramūs, pasitelkdami meditaciją, kvėpavimo pratimus, kad kažkaip išgyventume gyvenimiškąjį DZEN.
  2. Kitas ne mažiau svarbus birželio įvykis – tai žiedinis Saulės užtemimas birželio 10 dieną, 13:41 val Dvynių zodiako ženklo 19 laipsnyje. Šis užtemimas uždarys užtemimų laikotarpį ir įvyks esant Jaunačiai Dvyniuose. Šis užtemimas gali įnešti rimtų trukdžių ir sąmyšio, mat tą dieną formuosis itin nepalankiu laikomas įtemptas aspektas su Neptūnu. Tad tikėtini nesusikalbėjimai, informacijos nutekėjimas, melas ir apgavystės. Užtemimo laikotarpiu ( 2 dienos iki ir 2 dienos po užtemimo) reikėtų vengti svarbių dokumentų pasirašymo, susitarimų, kelionių. Vėluos skrydžiai, bus problemų su bilietų įsigijimu, viešbučių rezervacijomis. Tokiu metu ypač aktyvuojasi ilgapirščiai, manipuliatoriai, akių dūmėjai.
  3. Birželio 5 dieną formuosis neigiamas aspektas tarp pačių pikčiausių planetų Marso ir Plutono. Aspekto įtaka tęsis nuo birželio 1 iki 10 dienos. Tai tradicinis nelaimingų atsitikimų parodymas, kuris gali kalbėti apie agresijos išpuolius, kruvinus susidorojimus, nelaimes ir katastrofas. Tokiu metu reiktų vengti masinių susibūrimų ir agresyvių asmenų. Kyla  ir traumų tikimybė.
  4. Birželio 2 dieną Venera pereina į Vėžio zodiako ženklą. Čia ji bus iki birželio 28 dienos. Čia Veneros padėtis labai švelni ir minkšta, meilė tampa labiau globojanti ir rūpestinga lyg mama vaikystėje. Tai laikas, kuomet labiau ilgimės namų šilumos ir ramaus šeimos jaukumo. Puikus metas kurti santykius, kurių pagrindas bus šeimos kūrimas.
  5. Birželio 11 dieną Marsas pagaliau paliks sudėtingas Vėžio valdas ir daugiau nei mėnesiui persikels į karštąjį Liūtą. Čia ugnies stichijoje karo planeta atsiskleis visu grožiu, tai puiki erdvė iniciatyvos demonstravimui, savo tiesos įrodymui, savo vertės gynimui ir stiprinimui. Tokia planetos padėtis puikiai įtakos vyrų sveikatą ir elgesį: stebėsime daugiau drąsos, iniciatyvos ir drąsių siekių.
  6. Nuo birželio 23 dienos Jupiteris pereis į retro fazę ir ilgam laikui uždarys mums kelius į socialinius siekius, visuomeninę realizaciją. Tokiu metu geriau atsisakyti veiklų, kuriose norime augimo, progreso ir rezultatų ilgam.

Tai yra bendro pobūdžio informacija. kaip mėnesio fonas paveiks jus asmeniškai, klauskite astrologo.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Mėnulio užtemimas gegužės 26. Astrologo požiūris

2021 metų gegužės 26 dieną įvyks Pilnas Mėnulio užtemimas 5 Šaulio laipsnyje. Užtemimo laikas 14:20 LT laiku.

Mėnulio užtemimas įvyksta kai Saulė, Žemė, Mėnulis   stovi  viena eile taip, kad Žemė meta šešėlį ant Mėnulio. Kadangi šio užtemimo metu  Žemės šešėlis krinta ant viso Mėnulio paviršiaus, įvyks visiškas  Mėnulio užtemimas. Kitaip sakant, Mėnulis trumpam dings iš akiračio. Astrologijoje Mėnulis yra atsakingas už pasąmonę, nesąmoningus veiksmus. Tad Pilno Mėnulio užtemimo metu tarsi užtemsta mūsų pasąmoningi veiksmai, mes jai negalime naudotis laisva valia. Iš čia kilo fatališkumas, kuris priskiriamas Užtemimams.

Užtemimo metu Šaulio zodiako ženkle bus tik Mėnulis ir besileidžiantis karminis mazgas, formuosiantis opoziciją su Saule ir kylančiu karminiu mazgu Dvyniuose, bei kvadratūrą su Jupiteriu Žuvyse. Visa konfigūracija atitiks tau-kvadrato konfigūraciją. Visa užtemimo informacija būtų tokia: mes galime sulaukti žinių, sutikti žmonių, pradėti mokslus, kurių kažkada neužbaigėme. Galime sutikti žmones iš praeities ( praėjusių įsikūnijimų taip pat), kurie turi mums svarbių žinių. Tad verta įsiklausyti į gaunamą informaciją, girdimus žodžius. Užtemimo planetų įtaka nėra sudėtinga, man ji daugiau kalba apie tai, kad kažko mūsų gyvenime nebus, negalės įvykti, ką esame suplanavę. Būsime neįtraukti į galimybę rinktis situacijas, į kurias patenkame, žmones, kuriuos sutiksime.

Sudėtingiausiu laiku yra laikoma savaitė iki ir savaitė po užtemimo. Tuo metu galimi įvykiai, kurie aktyvuojasi mūsų asmeniniuose horoskopuose, jei užtemimo taškai pateks ant svarbių asmeninio horoskopo vietų. Bendrąja prasme, arba jei kalbėsime apie įtaką visiems, neatsižvelgiant į asmeninių horoskopų parodymus, užtemimo įtaka bus labiau panaši į Pilnaties parodymus. Tai padidintas emocionalumas    ir jautrumas, noras išsakyti viską, kas galvoje ( bet kokia, bet dažniausiai ne pačia etiškiausia forma). Derėtų būti atsargiems žodyje, kalbant. Tai nėra laikas pyktis, aiškintis santykius. Priešingai, tai palankus metas sugrįžti pas buvusius jums svarbius žodžio meistrus, mokytojus. Galbūt jie turi jums ką pasakyti.

Tai yra bendro pobūdžio informacija. Kaip užtemimo fonas palies jus asmeniškai, konsultuokitės su astrologu.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Jupiteris Žuvyse- dvasingumo pikas

Astrologijoje Jupiteris valdo idėjas ir įsitikinimus, kurie atrodo ne visiškai realūs, bet išjudina pasaulį.  Jupiteris taip pat simbolizuoja plėtrą, vystymą, išėjimą iš įprastinės būsenos, todėl susijęs su tolimomis kelionėmis, užsienio reikalais, aukštuoju mokslu, išsilavinimu. Jupiteris – simbolis tikėjimo, nes kai kalba eina apie tai, kas neįprasta, nežinoma, tik tikėjimas veda žmogų pirmyn. Jis religijos globėjas, suteikia žmogui optimizmo, Indijos astrologijoje Jupiteris vadinamas Guru – dvasinis mokytojas. Žymiausia Jupiterio savybė dosnumas ir tuo pačiu nerūpestingumas.

Vakarų  astrologijoje Jupiteris vadinamas didžiuoju geradariu (Venera – mažoji geradarė). Manoma, kad jis globoja žmogų, gina jį ir pačiose kritiškiausiose situacijose padeda išvengti blogiausio scenarijaus. Tačiau jei Jupiteris per stipriai išreikštas, žmogus gali išsiskirti nepagrįstu optimizmu, pagyrūniškumu ir vėjavaikiškumu. Žmogus gali būti nepataisomas idealistas, nenorintis susitaikyti su aplinkine tikrove ir apsėstas savo idėjų.

Jupiterio ciklą sudaro 12 metų, per tiek laiko jis apkeliauja visą zodiako ratą. Tad viename zodiako ženkle išbūna metus.

Nuo 2021 metų gegužės 13 dienos Jupiteris pereina metams į Žuvų zodiako ženklą. Čia jis bus iki 2022 metų gegužės 11 dienos. Tiesa, dar šią vasarą ši planeta ims judėti reversu, tad nuo liepos 29 iki gruodžio 29 dienos trumpam sugrįš į ankstesnio zodiako ženklo Vandenio ribas.

Ko galime tikėtis šio planetos tranzito Žuvimis metu.

Jupiterio perėjimas iš ypač socialaus ir aktyvaus Vandenio į labai neapibrėžtas ir melancholiškas Žuvis pakeis nusistovėjusias aktyvias visuomenines tendencijas į labiau pasyvias. Pirmiausia reikia prisiminti, kad šiame zodiako ženkle ši planeta yra antras valdovas, vadinasi save išreiškia labai natūraliai, pagal savo prigimtį. Toliau svarbu suprasti, kad Žuvų zodiako ženklas priklauso vandens stichijai, kuri yra uždara, atsitraukianti, pasyvi, nematoma, sunkiai pažini, gili ir kupina iliuzijų bei fantazijų. Tad šiuo laikotarpiu galime patirti ne tik gerų, bet ir neigiamų apraiškų ( nepriklausomai nuo to, kad planeta yra laikoma sėkmės nešėja).

Geriausiai šis laikotarpis iškels naujus dvasinius mokymus ar mokytojus. Neatmetama, kad žmonės labiau atsigręš į tikėjimą, atsakymų ims ieškoti dvasiniuose šaltiniuose. Gali aktyvizuotis dvasinės kelionės, dvasinių ir religinių disciplinų studijavimas. Blogiausia situacija būtų šio kelio pasirinkimas kaip pabėgimas nuo gyvenimo nenuspėjamumo, neapibrėžtos esamos situacijos pasaulyje.

Kita geria žinia yra ta, kad Žuvys neatsiejamos nuo meno ir kultūros, ypač kino ir fotografijos. Yra vilčių, kad per ateinančius metus bus sukurti puikūs filmai, įamžinti įstabiausi kadrai. Sužibės nauji šių sričių talentai.

Taip pat pozicija palanki medikams, medicinos darbuotojams, slaugos personalui.

Neigiama tranzito apraiška galėtų būti visuomenės pasyvumas, nenoras dalyvauti socialiniuose ir visuomeniniuose projektuose. Gali stiprėti psichinės ligos, padaugėti sergančiųjų skaičius.

Kadangi Žuvų pirmasis valdovas yra Neptūnas, kuris tiesiogiai atsakingas už svaigalus, psichoaktyvias medžiagas, tai neatmetama galimybė jog padidės jų vartojančiųjų skaičius. Taip pat ir narkotinių medžiagų gamyba gali ryškiai išaugti.

Tai gali būti gan sudėtingas metas  savo vertybių neturintiems asmenims, nesavarankiškiems ir infantiliems.

 

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Horoskopas vasariui (2021)

Mėnesio pradžia iš tiesų 100 % vandenių laikas. Neskaitant Saulės Vandenyje, šiame ženkle dar yra Merkurijus, Venera, Jupiteris ir Saturnas.  Tai labai ryškiai atskleidžia naujovių, technikos progreso, nestandartinių sprendimų, maišto tendencijas. Nestebinti turėti aktyvios masinės protesto akcijos prieš atgyvenusias  valstybių valdymo formas, aktyvi kova už piliečių laisves ir teises.

Merkurijus iki vasario 21 dienos judės retrogradu Vandenyje. Tai skatins prisiminti senas pažintis ir kontaktus, sutvarkyti anksčiau nebaigtą informaciją, vykdyti anksčiau duotus pažadus. Šiuo laiku nerekomenduojama pasirašyti naujas sutartis, keisti darbo vietą, keliauti. Galimi keblumai su transportu, ryšio priemonėmis, internetu.

Venera Vandenyje bus iki 25 dienos. Čia grožio ir meilės planeta aktyvins flirtą ir naujovių paieškas, tad gali megztis netikėtos pažintys ( dažniausiai neturinčios rimtų motyvų), intriguos seksualiniai eksperimentai. Neigiama įtaka tokios padėties būtų neištikimybė, ilgalaikių santykių krizės ar net išsiskyrimai.

Jaunatis vasario 11 dieną žymės ne tik mėnesio ciklo pradžią, bet ir pažymės Kinų naujuosius metus ( nuo šios dienos prasidės Jaučio metai). Tad svarbiausius darbus ir projektus, kuriems linkite augimo, verčiau pradėti stojus Mėnulio Jaunačiai. Visus mėnesio darbus užbaigti derėtų vasario 27 dienos, kuomet Mėnulis pasieks Pilnaties fazę.

Nuo vasario 18 dienos Saulei perėjus į Žuvų zodiako ženklą energijos rims. Vietoj judraus ir nepastovaus oro energijų  pertekliaus ims vyrauti vandens stichijos energijos. Tapsime labiau empatiški ir intravertiški, norėsis daugiau laiko skirti sau, ir mažiau aplinkai. Vyraus pasyvumo, melancholijos, kartais liūdesio natos. Tai normalu, mat Žuvys yra paskutinis zodiako rato ženklas, simbolizuojantis ciklo pabaigą. Todėl tai puikus metas poilsiui, dvasinių jėgų stiprinimui bei dvasingumo puoselėjimui.

Žuvų laikas aktyvins meditacijos, dvasinių vertybių aktualijas visuomeninime gyvenime. Tai puikus laikas ramiam atokvėpiui prieš Avino energingą šėlsmą.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė