Mėnulio užtemimas lapkričio 19: poveikis ir rekomendacijos

2021 metų lapkričio 19 dieną, 11:02 val Lietuvos laiku turėsime dalinį Mėnulio užtemimą. Jis įvyks 27 Jaučio laipsnyje, tad aktyvuos šio zodiako ženklo sritis. Užtemimas vyks stojant Mėnulio pilnačiai, tad užtemimą lydės stiprus emocinis fonas.

Kaip taisyklė, tokiomis dienomis išgyvename emocinę kulminaciją, kuomet jaučiamės ypač pažeidžiami ir jautrūs.

Mėnulio užtemimo fonas vyks jaučio zodiako ženkle, vadinasi bus aktyvuojamos stabilių finansinių reikalų temos, taps labai svarbiomis  šeimos kaip vertybės samprata, dominuos pastovumas ir stabilumas. Kaip žinia užtemimai atveria 9 arba 18 metų ciklą, vadinasi visi įvykiai, kurių dalyviai a kūrėjai būsime, turi tikimybę tęstis nurodytą laiką. Jei tokiu metu įsipareigosite, tai gali tęstis 9 arba 18 metų, jei tokiu metu įsidarbinsime, tai turės ilgalaikes perspektyvas.

Pats užtemimo fonas gan įtemptas dėl šalia užtemimo taško esančio Marso ir Urano priešpriešos. Tai suteiks užtemimui dar aštresnes emocijas, galimi pykčio ir nepasitenkinimo protrūkiai. Buityje bus neišvengiama traumų, susižalojimų.

Užtemimas Jaučio zodiako ženkle mus skatina daryti gerai apgalvotus pasirinkimus ir sprendimus, jei ko imsimės, tai turi būti labai racionaliai pasverta ir įvertinta. Laikas nepalankus tiems, kurie veiks impulsyviai, neapgalvotai, aštriai ir skubotai. Jautis vienas lėčiausių zodiako ženklų, tad mėgsta stabilumą, pastovumą, laiko patikrintus dalykus. Jautis mums primena, kad gyvenime svarbu turėti materialinį pagrindą, namus, šeimą. tai mūsų saugumas ir ramybės pagrindas.

Jei užtemimo metu esame įtraukiami į kažkokius reikalus, situacijas, vadinasi taip turi būti. Leiskime įvykiams vykti, nesipriešinkime jiems. Tai karminis metas, kuomet labiau reiškiasi likimas, nei mūsų sprendimai.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Astrologė Rasa Baliutavčiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.