Rugsėjo astrologinis fonas (2021)

Rugsėjis šiemet nepasižymės jokiu fatališku  reiškiniu. Matyt svarbiausiu akcentu galima laikyti Merkurijaus retrogradą, kuris pasidės nuo rugsėjo 27 dienos Svarstyklių zodiako ženkle. Būtent šio zodiako ženklo atstovai, bei turintys Asc Svarstyklių zodiako ženkle,  kažką keis savo gyvenimuose dėl apie save priminsiančių praeities įvykių. Galbūt sugrįš žmogus, senas draugas ar išgirsite svarbią informaciją. Būkite dėmesingi.

Rudens pradžią pasitiksime Saulei keliaujant Mergelės zodiako ženklu. Ši padėtis puiki mokslo ir žinių dienai, simboliškai atitinka mokymosi, žinių įgyjimo procesą. Mergelės laiku visi koncentruojamės į žemiškus dalykus ir rūpesčius. Kitaip sakant po vasaros lengvumo ir atsipalaidavimo įsižeminame. Visa tai stiprins Mergele keliaujantis Marsas, kuris čia viešės iki 16 dienos. Marsas atsakingas už mūsų energijos kryptį, vadinasi daugiausiai energijos eikvosime materialiems, žemiškiems reikalams. Tai puiki padėtis darboholikams ir sportininkams, mat leidžia taupyti energijos resursus, nešvaistyti jos niekams. O ir kantrybės turi sočiai.

Nuo rugsėjo 23 dienos Saulė pereis į Svarstykles. Prasidės rudeninis vestuvių sezonas.

Merkurijus visą mėnesį judės Svarstyklių zodiako ženklu. Kalbėsime ir derėsimės demokratiškais metodais. Geras mėnuo derybininkams, teisininkams ir bet kokiems biurokratiniams reikalams.

Venera nuo rugsėjo 11 dienos pereis į jai gan sudėtingą Skorpiono zodiako ženklą. Tad tie, kurie nori tuoktis, pirštis, poruotis, turėtų tai padaryti iki šios dienos, kol Venera meilės reikalams užima palankią padėtį. Juk santykiuose norime taikos o ne dramų.

Visos socialinės ir aukštosios planetos neformuos neigiamų įtakų.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.