Birželio astrologinis fonas (2021)

Šiemet (2021m) vasaros pirmasis mėnuo nepasižymės ypatinga darna ir ramybe.

Pagrindiniai mėnesio astrologiniai faktoriai, įtakosiantys įvykių galimybes, bus tokie:

  1. Beveik visą birželio mėnesį ( iki 23 d.) bendravimo, prekybos planeta Merkurijus judės retrogradu. Ką tai reiškia ir kokią turi įtaką tokia planetos padėtis , buvo rašyta ankstesniame įraše. Tik priminsiu, kad visą birželio mėnesį jis bus Dvynių zodiako ženkle ir painios mūsų visų, o ypač Dvynių ir Mergelių reikalus. Išliekame ramūs, pasitelkdami meditaciją, kvėpavimo pratimus, kad kažkaip išgyventume gyvenimiškąjį DZEN.
  2. Kitas ne mažiau svarbus birželio įvykis – tai žiedinis Saulės užtemimas birželio 10 dieną, 13:41 val Dvynių zodiako ženklo 19 laipsnyje. Šis užtemimas uždarys užtemimų laikotarpį ir įvyks esant Jaunačiai Dvyniuose. Šis užtemimas gali įnešti rimtų trukdžių ir sąmyšio, mat tą dieną formuosis itin nepalankiu laikomas įtemptas aspektas su Neptūnu. Tad tikėtini nesusikalbėjimai, informacijos nutekėjimas, melas ir apgavystės. Užtemimo laikotarpiu ( 2 dienos iki ir 2 dienos po užtemimo) reikėtų vengti svarbių dokumentų pasirašymo, susitarimų, kelionių. Vėluos skrydžiai, bus problemų su bilietų įsigijimu, viešbučių rezervacijomis. Tokiu metu ypač aktyvuojasi ilgapirščiai, manipuliatoriai, akių dūmėjai.
  3. Birželio 5 dieną formuosis neigiamas aspektas tarp pačių pikčiausių planetų Marso ir Plutono. Aspekto įtaka tęsis nuo birželio 1 iki 10 dienos. Tai tradicinis nelaimingų atsitikimų parodymas, kuris gali kalbėti apie agresijos išpuolius, kruvinus susidorojimus, nelaimes ir katastrofas. Tokiu metu reiktų vengti masinių susibūrimų ir agresyvių asmenų. Kyla  ir traumų tikimybė.
  4. Birželio 2 dieną Venera pereina į Vėžio zodiako ženklą. Čia ji bus iki birželio 28 dienos. Čia Veneros padėtis labai švelni ir minkšta, meilė tampa labiau globojanti ir rūpestinga lyg mama vaikystėje. Tai laikas, kuomet labiau ilgimės namų šilumos ir ramaus šeimos jaukumo. Puikus metas kurti santykius, kurių pagrindas bus šeimos kūrimas.
  5. Birželio 11 dieną Marsas pagaliau paliks sudėtingas Vėžio valdas ir daugiau nei mėnesiui persikels į karštąjį Liūtą. Čia ugnies stichijoje karo planeta atsiskleis visu grožiu, tai puiki erdvė iniciatyvos demonstravimui, savo tiesos įrodymui, savo vertės gynimui ir stiprinimui. Tokia planetos padėtis puikiai įtakos vyrų sveikatą ir elgesį: stebėsime daugiau drąsos, iniciatyvos ir drąsių siekių.
  6. Nuo birželio 23 dienos Jupiteris pereis į retro fazę ir ilgam laikui uždarys mums kelius į socialinius siekius, visuomeninę realizaciją. Tokiu metu geriau atsisakyti veiklų, kuriose norime augimo, progreso ir rezultatų ilgam.

Tai yra bendro pobūdžio informacija. kaip mėnesio fonas paveiks jus asmeniškai, klauskite astrologo.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.