2021 metų horoskopas Šauliui

Ateinantys metai šauliams žada būti gan sėkmingi. Jau nuo metų pradžios ( sausio- gegužės mėn) jausitės turintys  stebukladario galių lengvai įveikti sunkumus, kliūtis ir sulaukti taip trokštamo Visatos palaikymo. Vėliau, iki rugsėjo bus tam tikra pertrauka, atokvėpis nuo sėkmės. O nuo rugsėjo iki metų pabaigos vėl maudysitės sėkmės vandenyne.

Metai žada išsiskirti kontaktų gausa, vertingu bendravimu, pažintimis su naudingais, visuomenėje žinomais ar populiariais asmenimis. Dažnas Šaulys mielai priims pasiūlymą įgyti naujų žinių ar pagerinti esamą išsilavinimą. Ir metai tam palankūs ir Šaulys tai mėgsta.

Taip pat naujos galimybė tokias metais ateina per kitus žmones, naujus kontaktus, būkite pastabūs tiems, su kurias bendrausite. Kituose slypi jūsų sėkmės raktas.

Jei planuojate 2021 metais įgyti automobilį, tam ypač palanki jau minėta metų pradžia. Matyt rinksitės prabangų, prestižą pabrėžiantį automobilį, juk tokius mėgstate.

Namų srityje vis dar gali išlikti neaiški situacija arba vis negalėsite apsispręsti: ar keisti gyvenamąją vietą, ar emigruoti; ar persikelti pas sergančius tėvus ar samdyti jiems prižiūrėtoją. Dilema taip ir liks visus metus, vargu ar rasite racionalų sprendimą. Tiesa, reiktų namus apsaugoti nuo vagių.

Pozityvios galimybės, naudingi pasiūlymai , kelionės, ambicingų projektų realizacijos tikėtinos sausio-kovo mėnesiais.

Gegužės-birželio mėnesiais matyti naudingos galimybės, susijusios su partnerystės, santuokos reikalais. Tokiu metu tapsite kitų žmonių reikalų sprendėjais, pagalbininkais ar sąjungininkais.

Na o metų pabaiga ( lapkritis- gruodis) iškels pinigų temą. Galimi naujų pajamų šaltiniai ar jau esamų įvertinimas. Geras laikas integruoti naujus finansinius projektus.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.