2021 metų prognozė Dvyniams

Metai turėtų pasiūlyti naujų galimybių, susijusių su pasaulėžiūros plėtra, išsilavinimu, žiniomis, kelionėmis, aukštuoju mokslu, reklama. Metų įvykiai žada klostytis taip, kad Dvyniai įžengs į metus turėdami vienokią nuomonę tam tikrai klausimais, o užbaigs metus tai pačiais klausimais samprotaudami kitaip. Tai, turbūt, gera naujiena, mat Dvyniai yra labiausiai kintantis zodiako ženklas, dievinantis informaciją.

Jei ketinote mokytis, įgyti naujų žinių ar aukštąjį išsilavinimą, nedvejodami įgyvendinkite tai 2021 metais. Tiesa, labai rimtai žiūrėsite į mokslus, tad yra tikimybė, jog juos užbaigsite.

Taip pat matyti kažkokių jums svarbių dokumentų pasirašymas. Žvaigždės palankiai nusiteikusios juridiniams reikalams ir klausimams. Turėtų tame sektis.

Nors kelionės jums kaip oras artimos, ateinančiais metais labai atsargiai ir atsakingai rinksitės maršrutus. Tikėtina, jog keliausite mažiau nei jums įprasta.

Metai gali būti palankūs norintiems ir siekiantiems įsitvirtinti ilgam svečioje šalyje. Pagal metų astrologinius faktorius šis sumanymas yra laikomas palankiu, ir netgi rekomenduojamu.

Daugiausia painiavos galite patirti savo profesinėje, darbo srityje. Metai gali išsiskirti neaiškia, kartais miglota ir dviprasmiška situacija. Ir tikrai ne kartą jausitės, lyg negalite būti tikri dėl savo darbinės ateities, dėl stabilumo tame.

Iš kitos pusės sėkmės , naujų iššūkių gali sulaukti dirbantys medicinos, chemijos, psichologijos srityse. Čia tikėtinos staiga besiformuojančios situacijos, reikalausiančios greitos reakcijos.

Vienintelis dalykas ką verta daryti- būti dėmesingais gaunamai informacijai. Pikto linkintys pavydūs bendradarbiai kaip niekada megs intrigas ir plaks melagingais liežuviais ne jūsų naudai. Ypač tai aktualu tiems, kurie gimė birželio 10-15 dienomis.

Sudėtingiausi metai profesinėje srityje numatomi kovo- balandžio mėnesiais. Būkite dėmesingi tuo metu, stenkitės įžvelgti tendencijas ir pokyčius.

Vasarą ir metų  paskutinius du mėnesius tikėtinas partnerystės temų aktualizavimas. Galbūt kažkas suplanuos vestuves, kiti sutiks savo antrąją pusę, kiti nutrauks išsekusius santykius.

Šituo metu vykstantys įvykiai nepavaldūs žmogaus įtakai, tad leiskite vykti jiems nesipriešindami.

Tai yra bendro pobūdžio informacija. 

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.