2021 metų prognozė Avinui

Avinai metus pasitinka pavargę ir išsekinti  praėjusių metų sunkumų. Drąsiai galima teigti, kad 2021 ieji metai Avinus nudžiugins sugrįžusia energija, lengvumu, bei atsirandančiomis naujomis galimybėmis. Galėsite atsigriebti!

Pirmiausia gerų naujienų jums atneš sėkmės planeta, kuri šiais metais turės Avinams išskirtinai pozityvią įtaką. Numatomi nauji draugiški ryšiai, neatmetama naujų draugų ( įtakingų, užimančių tam tikrą socialinę padėtį, visuomenėje žinomų asmenų) atsiradimas jūsų bendravimo rate. Sėkmingos jums bus internetinės, socialinių tinklų veiklos. Laimės tie, kurie paleis naujus virtualius, internetinius  projektus, steigs visuomeninės paramos organizacijas, apjungs asmenis, turinčius bendrų interesų ir pomėgių.

Tiems, kurie yra kolektyvo dalis, tikėtinas palaikymas, galbūt iškėlimas į vadovaujančias pareigas. Žodžiu, būsite vertinami, įvertinti, pripažinti.

Tad nuo metų pradžios iki gegužės verta imtis bet kurios  aukščiau aprašytos, veiklos, joje pasiekti pozityvių rezultatų, įsitvirtinti, sulaukti daugiau palaikymo ir gerbėjų.

Dar galima teigti, jog bus galimybių įgyvendinti senas svajones ir norus. Žinoma, reikia būti aktyviems ir veikti. Tuomet sulauksite ir žvaigždžių pagalbos ir palaikymo.

Metų energijos jums pataria visiems metų darbams turėti konkretų planą. Jis padės kruopščiai sekti postūmius ir matyti konkrečius rezultatus.

2021 metų vienas iš užduočių būtų būtent planavimas. Avinams jis padės koncentruotis ties konkrečiais tikslais, nukreipti tikslingai jėgas ir apsaugos nuo beprasmio blaškymosi ( kas Avinams ypač būdinga dėl ugningos ir neramios prigimties).

Gimusiems balandžio 14-18 dienomis Avinams 2021 metais bus ir sunkesnių energijų įtakos. Ši įtaka palies jūsų karjeros, profesinę sritį, arba socialinį statusą. Tai reiškia, kad gali būti tam tikras jūsų pozicijų darbe patikrinimas, arba naujos aplinkybės darbe, kurios gali priversti transformuotis. Greičiausiai, tai bus susiję su būtinybe įgyti naują profesiją, kažkam pasiseks užimti aukštas vadovaujančias pareigas, bet per kovą, didesnes pastangas. Treti gali susidurti su kolektyvo spaudimu, kuris stipriai privers peržiūrėti savo asmenines savybes ir reikalaus tam tikras iš jų savyje keisti. Keisti –  nereiškia, išmesti, atsisakyti, neigti, tai reiškia – elgtis taip, kad trūkumai taptų stiprybėmis. Reiktų pasiduoti planetos energijoms, nesipriešinant –priimti, tuomet kad ir kokia sudėtinga ir įtempta  bus įtaka, viskas baigsis gerai. Verta būti dėmesingais šiuose klausimuose balandžio gale-birželio viduryje, rugsėjį-spalį, lapkričio viduryje-gruodžio gale. Tai laikotarpiai, kuomet bus konkretūs įvykiai.

Gegužės 30 – birželio 23 dienomis  galimos pozityvios aplinkybės ir situacijos, susijusios su mokslu, informacija, susisiekimo ir ryšio priemonėmis. Galbūt planuojate įsigyti automobilį, atnaujinti telefoną. Tuomet šis laikotarpis puikiai tam tiks. Taip pat tai geras laikas mokslams, kursams, naujų žinių igyjimui. Galbūt teks kažkur trumpam išvykti.

Gegužės 26 dieną ir birželio 10 dieną gali būti priimti kažkokie jums svarbūs sprendimai, dokumentų pasirašymas, kelionė ar išvyka. Tai laikas, kuomet aplinkybės gali pareikalauti maksimalios jėgų koncentracijos, tačiau tuo pačiu pasiūlyti naujas galimybes.

Rugsėjo 27 –spalio 19 dienomis  tikėtini painūs ryšiai, daug chaoso bendravime, dokumentuose, bendrai informacijoje. Šis laikotarpis, matyt, bus vienas sunkiausių ir įtempčiausių Avino zodiako ženklo atstovams, mat pareikalaus daug pastangų, dėmesio. Tai tarsi visų metų permąstymo laikas. Neatmetama situacija, susijusi su asmeninių santykių permąstymu ir analize. Taip pat jūsų verslo/veiklos partnerių vertės jums apmąstymas.

Ši informacija nusako bendrą metų astrologinę situaciją, asmeninę įtaką jums pasakys astrologas pagal jūsų gimimo laiką.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Tekstą kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.