Horoskopas rugsėjui (2020)

Rudens pradžią astrologinis fonas žadą stabilią, konservatyvią, praktišką. Tokią  atmosferą įtakos  planetų sankaupa žemės stichijos zodiako ženkluose. Tai skatins ieškoti praktinių ir realistinių sprendimų, akcentuojama racionalumas ir praktinė gyvenimo pusė. Žemės stichija labai įžemina mus,  tai gan sunkus metas oro ir ugnies stichijos zodiako ženklams, mat jie gyvenimą įsivaizduoja kaip judėjimą ir dinamiką.

Svarbiausias mėnesio astrologinis įvykis- tai Marso retrogradiškumas. Šiai planetai keisti judėjimo kryptį būdinga tik kas 2 metai ir būtent šiemet šią įtaką patirsime. Marso retro fazė prasidės rugsėjo 10 dieną ir tęsis iki lapkričio 17 dienos.

Kuo ypatingas retro Marso laikotarpis.

Marsas yra atsakingas už aktyvumą ir veiksmus, vyrus, iniciatyvumą, energiją, veiksmą, motyvaciją, ryžtą ir drąsą. Šios planetos energija mums reikalinga tam, kad galėtume veikti, remdamiesi vidine arba išorine motyvacija, demonstruoti ryžtą ir drąsą, ginti savo ir kitų interesus, užkariauti, griauti. Marsas yra tiesiogiai atsakingas už karus ir konfliktus, agresiją. Tai yra planeta, kurios energija natūraliai yra nukreipta į išorę, reiškia ekstravertiška.

Kuomet ši planeta keičia judėjimo kryptį – ima judėti atbulai, keičiasi ir jos pasireiškimo specifika.

Planetos pasireiškimas tampa labiau intravertiškas, orientuotas į vidų ( vidinius išgyvenimus). Jis tarsi praranda išorinio veiksmo galią ir tampa įkalintu, įrėmintu.

Kiekvienas galime pajusti energijos lygio kritimą. Gali trūkti motyvacijos, aktyvumo. Tokiu metu stiprėja agresijos apraiškos, lengviau įsivelti į konfliktus, nesutarimus, ginčus. Gali padidėti traumų, auto įvykių, gaisrų, sužalojimų. Tai sudėtingas metas vyrams. Jie gali jautis suvaržyti, nepatenkinti savimi, gali kilti sveikatos problemų.

Tokiu metu, kai Marsas juda retrogradu, nerekomenduojama:

 • atlikti planines operacijas;
 • pirkti automobilį ar bet kokį įrenginį;
 • pradėti naują verslą ar projektą;
 • imtis namo/būsto statybos ar remonto;
 • tuoktis;
 • pradėti lytinius santykius;
 • bylinėtis, pateikti ieškinius teismui;
 • pradėti sportuoti.

Tokiu metu rekomenduojama:

 • užbaigti senus, neužbaigtus darbus, reikalus;
 • sugrįžti prie ankstesnio sporto, kurį metėte;
 • vengti konfliktų, atvirų konfrontacijų, pykčių;
 • apmąstyti savo motyvaciją.

dar prie tos pačios Marso temos noriu paminėti, jog beveik visą mėnesį jis formuos įtemptus aspektus su piktosiomis planetomis. Tad galime tikėtis traumų, auto įvykių, atvirų konfliktų ir išpuolių.

Kiti astrologiniai rugsėjo faktoriai:

Saulė iki rugsėjo 23 dienos aktyvuos Mergelės zodiako ženklą, o po to pereis į Svarstyklių valdas mėnesiui. Tai kaip jau minėjau įrašo pradžioje, didžioji mėnesio dalis bus orientuota į darbą, stabilumo ir pastovumo kūrimą.

Merkurijus nuo rugsėjo 6 dienos pereis į Svarstyklių zodiako ženklą. Nors Mergelėje ši planeta jautėsi gerai, nes tai jos namai, Svarstyklėse Merkurijus reiškiasi ne ką prasčiau. Čia žodžio planetai lengviau save išreikšti, mat oro stichija jai suteikia daigiau pasireiškimo erdvės, ir fantazijos apmąstymams. Tad rugsėjis gali pateikti puikių idėjų, naujų draugiškų ryšių ir tiesiog malonaus bendravimo.

Venera nuo rugsėjo peršoks į Liūto teritoriją. Ir ačiū Dangui, nes mergaitės jau pavargo nuo sudėtingo Veneros judėjimo Vėžiu. Tad rudenį galime drąsiai pasitikti ryškesniais apdarais, spindinčiais papuošalais ir visais kitais demonstratyvaus grožio atributais. Labai dažnai tokios Veneros metu sulaukiama piršlybų, tuoktuvių, meilės prisipažinimų. To ir linkiu !

 

Tai yra bendro pobūdžio informacija. Kaip mėnesio fonas įtakos jus asmeniškai, tarkitės su astrologu.

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.