Horoskopas liepai (2020)

Šių metų ( 2020) liepos pirmąją pusę ( iki 07.21) Saulė keliaus Vėžiu, aktyvuodama šeimos, namų, gyvenamosios vietos temas. Kaip taisyklė, Vėžio metu stiprėja noras grįžti į gimtąsias vietas, aplankyti gimines, šeimos narius. Daugelis apsispręs sugrįžti iš emigracijos ir kompensuos kankinantį  tėvynės ilgesį. Puikus metas daugiau laiko skirti šeimos, namų reikalams.

Vėliau, nuo liepos 21 dienos Saulė pereis į Liūto zodiako ženklą ir akcentuos pasilinksminimų, pramogų temas. Iškels savo tąsos per vaikus temą, aktualizuosis kūrybiškumas, sceninė veikla, poilsio dalykai. Tokiu metu dažnas  apsispręs  pastojimo/vaikų planavimo  klausimuose, daugiau dėmesio skirs būtent vaikų klausimams. Žinoma, tai geras metas atostogoms. Bet jau čia kaip kam pavyks.

Venera baigė savo retrogrado judėjimą jau birželio 25 dieną, ir liepą jau pilnai sugrįš įprastam judėjimui. Visą liepos mėnesį ji praleis Dvynių zodiako ženkle. Moterys ir finansai pagaliau turėtų atsigauti iš sąstingio, bei priverstinio stabdymo. Birželį, matyt, visi padarėme išvadas savo estetiniuose, jausminiuose pasirinkimuose, suvokėme tarpusavio santykių vertę savo gyvenimuose. Tad liepą džiugiai keliausime toliau, remdamiesi įgyta patirtimi. Venera Dvyniuose labai lengva ir paviršutiniška. Tad be ribų ir stabdžių flirtuosime, viliosime, nieko rimto nežadėdami. Taip taip, tai lengvų romanų ir flirto laikas. Rimtumo tikėtis nereiktų.

Vyriškumo planeta Marsas įžengė į Avino zodiako ženklą, kuriame bus pusmetį ( maždaug iki kitų metų sausio). Toks ilgas vizitas bus paženklintas retro judėjimu nuo rugsėjo 9 dienos. Tad visus Marso reikalus reikėtų realizuoti iki rudens. Marsas Avine užimą aukštą poziciją, todėl tai ypač palankus metas įgyvendinti sporto planus ( pradėti sporto programą, ruoštis varžyboms/dalyvauti varžybose, treniruoti sportininkus ir pan), įsigyti automobilį. Neišvengsime ir konfliktinių situacijų.

Visą pirmą mėnesio savaitę Jupiteris su Plutonu keliaus jungtyje. Šis aspektas yra laikomas labai stipriu parodymu verslams, naujiems projektams. Tad jau veikiantys gali sulaukti tam tikro netikėto pakilimo, palankių momentų. Naujiems projektams pradėti, deja,  nėra palankus metas, dėl šių abiejų planetų retrogradiškumo ( jis nuteiktų trumpesnei projekto veiklos galimybei). Tai ir milijonieriaus aspektas, tad tie, kurie turi asmeniniuose horoskopuose analogiškus- gali tikėtis jo realizacijos.

Dar liepą turėsime vieną užtemimą- tai Mėnulio užtemimas liepos 5 dieną. Šis aktyvuos 14  Ožiaragio  laipsnį. Užtemimas vyks 7:29 val Lietuvos laiku. Bus aktyvuotos ( dar kartą) Ožiaragio temos: disciplina ir atsakomybė, kruopštus ir sunkus darbas, mokėjimas atskirti svarbiausius dalykus. Stipriai reikšis valdžios truktūros  ar aktyvuosis noras užimti aukštą socialinę padėtį. Labai ryškių, griaunančių idėjų šis užtemimas neneš, mat vyks gan toli nuo karminio mazgo. Na, nebent būsime labiau jautrūs ir pažeidžiami dėl tuo metu būsiančios Mėnulio pilnaties fazės.

Na ir paskutinis svarbus mėnesio astrologinis įvykis – tai informacijos planetos reikalai. Merkurijus jau birželį tapo retrogradiniu, liepą šioje fazėje bus iki 12 dienos. Tad pirma mėnesio pusė vis dar patirs stabdymus, komunikacijos sunkumus. Dažniau pamiršime, vėluosime, būsime išsiblaškę. Vertėtų svarbių dokumentų pasirašymą perkelti į antrąją mėnesio pusę.

Tai yra bendro pobūdžio informacija. Kaip mėnesio fonas įtakos jus asmeniškai, konsultuokitės su Asmeniniu Astrologu.

*Kopijuoti tekstą be autoriaus sutikimo draudžiama. 

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.