Horoskopas birželiui

Pirmasis vasaros mėnuo pagal astrologinius parodymus žada būti keblus, chaotiškas ir pateikti daug nesusipratimo keliančių situacijų.

Kaip jau buvo rašyta gegužės mėnesio prognozėje, beveik visą šį mėnesį Venera judės reversu ( atbulomis). Tai yra tiesioginė nuoroda į sunkumus  aktoriams, menininkams ir kūrėjams. Gali išgyventi kūrybinės krizės laikotarpį visos meno sritys. Prastas metas teisininkams, tuo pačiu gausus dėl padidėjusių ištuokų paraiškų. Retro Veneros fazė nuteikia peržiūrėti asmeninius santykius, pervertinti partnerį. Mes tokiu metu tarsi išsitraukiame padidinamuosius stiklus ir numetame rožinius akinius. Tampame labai racionalūs. Taigi, birželį turi tendenciją nutrūkti tie santykiai, kurie buvo sukurti skubotai, atmestinai, vadovaujantis impulsui, neatsakingai.

Tačiau tos poros, kurios susitiks birželį taps tvirtos tuo atveju, jei pasibaigus Veneros retro fazei sugebės išsaugoti ryšį. Kiti – kaip susitiko netikėtai, taip ir išsiskirs. Gali sugrįžti buvusios meilės.

Birželį nerekomenduojama tuoktis, paduoti ieškinį teismui, bendrai bylinėtis.

Pirmąsias dvi mėnesio savaites vyraus išsiblaškymo, mentalinio rūko būsenos. Dėl planetų neigiamos tarpusavio sąveikos dažniau apsigausime ar meluosime, ir tai vyks savaime, be išankstinio numatymo. Labai lengva bus įsipainioti, įpainioti į intrigas, paklusti melagingiems pranašams ( guru). Matyt yra prasmės atriboti tik svarbius kontaktus, atsakingai rinktis patikimus informacijos šaltinius, vengti pseudo mokslininkų, pranašų. Trauks mistika, dvasiniai potyriai. Blogiausiu atveju – svaigalai.

Informacijos trukdžiai, komunikacijos problemos kils nuo birželio 18 dienos ir tęsis iki liepos vidurio. Dar viena planeta pereis į retro fazę. Šiuo atveju tai bus Merkurijus. Turėsime problemų kelionėse, susitikimuose, konferencijose. Tuo metu gali kilti ryšio problemų. Nerekomenduojama įsigyti ryšio priemones, keliauti, pasirašyti sutartis.

Birželio pabaiga bus šiek tiek aiškesnė, kuomet Marsas pereis į Avino karo lauką. Karo nebus, pats Avinas yra karo ženklas. Tai kovotojas už laisvę, idėją, gėrį. Taigi birželio paskutinė savaitė įneš daugiau pasitikėjimo ir drąsos, sieksime labiau matomų socialinių pozicijų. Norėsis išlysti iš dvasinio kapstymosi tamsos ir dumblų, sieksime šviesos ir gėrio. tai vienas pozityviausių zodiako ženklų, Marsas puikiai atskleidžia jo savybes. Energiją pravartu bus kreipti į sportą, aktyvią veiklą.

Birželis turėtų išsiskirti dar ir užtemimais. 5 dieną įvyks Mėnulio užtemimas Šaulio  zodiako ženkle, o 21 dieną – Saulės užtemimas Vėžio zodiako ženkle. Užtemimai niekuo ypatingu neišsiskiria, matyt turėsime įprastas dienas. Gali nebent kažkiek stipriau reikštis emocijos, pasireikšti dirglumas, nerimas. Elkitės, kaip esate įpratę. Bendrai, užtemimai yra perdėtai fatalizuojami. Jei vyksta įvykis užtemimo metu, vadinasi, tai jau buvo susiformavę jūsų horoskope. Ir kad tai vyko užtemimo dieną, tėra sutapimas.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Kaip bendras mėnesio fonas paveiks jus asmeniškai, pasitarkite su Asmeniniu astrologu.

Astrologė Rasa

Tekstu turi teisę dalintis turintys astrologės sutikimą.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.