Horoskopas balandžiui

Balandžio mėnesį galima išskirti šiuos svarbiausius astrologinius įvykius:

  1. Saturno perėjimas į Vandenio zodiako ženklą. Tiesa, jei laikytis tikslumo, tai šis perėjimas jau įvyko kovo 22 dieną. Šio perėjimo dar , tikėtina, nepajautėme, turėsime tam net 2.5 metų. Būtent tiek trunka Saturno judėjimas vienu zodiako ženklu.

Saturnas yra planeta, kuri astrologijoje siejama su sunkumais, išbandymais, apribojimais, stabdymu. Taip pat  ji atsakinga už laiką: kaip jį suvokiame, jaučiame, vertiname. Saturnas pagal klasifikaciją priskiriamas socialinei planetai, todėl apsprendžia asmens socialinius, karjeros siekius, pripažinimą, garbę. Dėl savo specifinio bruožo stabdyti, Saturnas apdovanoja tik tuos, kurie kantriai laukia.  Ši planeta mus moko prisiimti atsakomybę už asmeninius poelgius, gyvenimą, moralės vertybes. Tai brandos planeta, Valdanti Ožiaragio zodiako ženklą, taip pat yra antrasis valdovas Vandenyje. Vadinasi, tiek praėję 2.5 metų mums dėliojo gyvenimiškas situacijas taip, kad suprastume ir įsisąmonintume jo funkcijas.  Saturnas labai aiškiai mums šiandien, ir artimiausius 2.5 metų rodys mūsų atsakomybės problemas, tiek asmeniniuose gyvenimuose, tiek ir pasauliniame kontekste. Saturno stiprumo laiku krenta iš postų tie, kas buvo nevertas turėtų pozicijų, baudžiami ( visomis priemonėmis) tie, kurie nemoka laikytis taisyklių, prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Jei norime sulaukti Saturno dovanų, teks laikytis jo taisyklių. Tiesa, taisyklės yra taip pat viena iš šios planetos reikšmių.

           2. Visą balandį Marsas judės Vandenio zodiako ženklu. Čia, oro stichijoje, aktyvumo planeta įjungia mentalinį lygmenį. Todėl tokiu metu tampame labiau kalbūs, ieškome bendravimo, kontaktų. Kadangi šis zodiako ženklas priskiriamas fiksuotam kryžiui, Marsas jame tampa kryptingas, gebantis kaupti, saugoti, laukti. Visos žinios, kurių įgysime  balandį turi galimybių išlikti atmintyje ilgam. Tai puikus metas asmenims, užsiimantiems intelektualine veikla, dirbantiems internetiniuose projektuoje, taip pat mokytojams. Gali netikėtai kilti puikios idėjos, būtinai jas panaudokite. Beje, Marsas Vandenyje aktyvuoja susidomėjimą astrologija. Gal jau laikas išmokti žvaigždžių kalbos?

            3. Nuo balandžio 4 dienos Venera pereis į Dvynių teritoriją. Čia, oro stichijos zodiako ženkle, Venera įgauna lengvumo, intelektualumo, kaitos. Jei kalbėti apie Venerą, kaip grožio sampratos formuotoją, tai šioje padėtyje ji smalsi  tapybai ( tiek ant popieriaus, tiek ant šilko), drabužių modeliavimu, poezijai. Apie rimtus užmojus, matyt, kalbėti dabar ne laikas. Venera nori būti nerūpestinga ir nepriklausoma.

            4.Merkurijus, kuris atsakingas už informacinį lauką, nuo balandžio 11 dienos pereis į Avino zodiako ženklą. Šiame aštriai ir dinamiškai nusiteikusiame zodiako ženkle intelekto planeta tampa impulsyvi, drąsi, tuo pačiu labai neatsargi. Tokiu metu tenka išgirsti aštrių pasisakymų, drąsių pareiškimų. Ne retas reiškinys- įžūlumas ir atkaklumas kalboje, kandi ir neempatiška komunikacija. Šios savybės puikiai tinka treneriams, karo reikaluose, motyvatoriams. Nėra prasmės priminti, kad tokiu metu žodis yra kaip ginklas, vistiek elgesys liks spontanišku.

          5. Na, o balandžio 20 dieną Saulė pereis iš Avino, į Jaučio namus. Visiems žemės stichijos atstovams tai atokvėpio ir ramumos metas. Jie negali pakęsti daug triukšmo keliančių ir mažai darančių personų.

         6. Pirmąsias 15 balandžio dienų formuosis negatyvus aspektas, kuris dažniausiai nurodo traumų galimybę. Tai ne tik traumos kelyje, jos galimos ir buityje. Stiprės gaisrų, nelaimingų nutikimų dėl elektros gedimų, pavojus. Socialiniame kontekste tai konflikto laikas. Būkime dėmesingi sau ir aplinkiniams.

       7. Sudėtingas emocine prasme laikas bus balandžio 21-25 dienos. Tomis dienomis daug pykstama , emocionaliai aiškinami ( įrodinėjami)  poreikiai , asmeninės ribos.

Tai yra bendro pobūdžio informacija. Kaip astrologinis fonas paveiks jus asmeniškai, konsultuokitės su asmeniu astrologu.

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.