Horoskopas gruodžiui

Pasiekėme žemiausią 2019 metų tašką – gruodį. 2019 metų paskutinis mėnuo nepaprastas – turėsime žiedinį Saulės užtemimą antrą Kalėdų dieną ( 12.26). Vadinasi, šį mėnesį įžengiame į užtemimų laikotarpį. Antrasis šio ciklo užtemimas jau bus kitų metų sausio 10 dieną. Tai yra nuoroda į tam tikrą fatališkumo dominavimą gyvenimuose. Kuomet esame tarsi marionetės likimo rankose. Kitur tai vadina karminio poveikio laikotarpiu ( ką pasėjom, tą…)

Paskutinis metų mėnuo simboliškai užbaigia metų ciklą. Vadinasi, svarbu eiti kartu su gamta ir imtis pradėtų darbų užbaigimo, metų revizijos ( pastangų ir rezultatų vertinimo).

Svarbiausi mėnesio akcentai, formuojantys foną- tai Saulės judėjimas Šauliu iki 12.23. Po to šviesulys persikels mėnesiui į Ožiaragio zodiako ženklo valdas. Mėnesio pradžia vis dar akcentuos vyrišką energiją ir aktyvumą, inicijuos norą sužinoti ir pažinti, tyrinėti neištirta. Kadangi Šaulio ugnies energijos neturės palaikymo iš kitų planetų, vadinasi, būs ramesnės ir lengvai užgožtos.

Jupiteris, kuris atsakingas už sėkmę ir palaikymą, jau nuo gruodžio 3 dienos išeis iš Šaulio. Ir metams skatins, žadės ir palaikys Ožiaragius. Tai svarbus mėnesio parodymas ( planetos ingresija), kuris įtakos ne tik mūsų mintis, idėjas, požiūrius ir prioritetus, bet ir įtakos socialinį gyvenimą, palies valstybės reikalus. Apie Jupiterį Ožiaragyje  parašysiu plačiau kitame blogo įraše.

Venera vis dar keliaus Ožiaragiu iki gruodžio 21 dienos. Tai  rimtų, verslo moterų laikas.
Ožiaragis- ženklas rimtas, jam svarbu disciplina, atsakomybė, rimtumas ir materialumas. Taigi, meilė Ožiaragio Venerai- rimtas dalykas. Tokiai Venerai trūksta žaismingumo ir mokėjimo parodyti savo jausmus artimam žmogui, tačiau Veneros Ožiaragyje padėtis dažnai rodo ištikimybę ir didelę partnerystės santykių svarbą gyvenime. Tokiu metu domina partneris, kuris padeda užimti aukštesnę padėtį visuomenėje ar pakilti karjeros laiptais. Tai nebūtinai daroma sąmoningai, tiesiog patinka rimti žmonės, galintys prisiimti atsakomybę.
Tokiu metu gali būti sunku atsipalaiduoti, nes tampame sau griežti, ribojame malonumus. Su pinigais elgiamės protingai. Tai puikus metas mokytis planuoti išlaidas, taupyti.
Moterys tokiu laikotarpiu dažnai maksimaliai susikoncentruoja ties savo darbu ir karjera, todėl meilės reikalai tampa mažiau svarbūs. Damos išskirtinai racionalios ir mažai flirtuoja. Bet, kaip sakoma, kiekvienai damai savo kavalierius.

Na, o nuo gruodžio 21 dienos išdykauti Venera žada perversmus Vandenio namuose.  Jei kalbėsime apie meiles ir santykius tokiu metu –  tai labai nestandartinio bendravimo laikas. Venera Vandenyje mėgsta pareiškimus – „man svarbiausia draugystė“, “ mano požiūris į santykius yra laisvas ir liberalus“, “ įsipareigojimai nieko nereiškia“ ir pan. Ir tai retai turi bendro su stereotipiniu santykių supratimu. Todėl nurodytu laikotarpiu turėsime visi progos pajusti šio netipiško požiūrio apraiškas: sutuoktinis gali pareikalauti daugiau erdvės santykiuose, mylimoji gali imti elgtis labiau kaip draugė, santykiai gali pakeisti nusistovėjusią įprastą kryptį..

Tokiu laikotarpiu tuoktis ar kitaip įsipareigoti nerekomenduotina, kitu atveju santuoka turės būti konstruojama pagal nestandartinį modelį. Jei jums tai priimtina, tada pirmyn. Jei esate senų tradicinių pažiūrų šalininkas- tuomet lukterkite geresnio momento.

Piniginiai reikalai tokiu metu gerai klostysis netradicinių specialybių atstovams ( IT, kosmosas, aviacija, fizika, astrologija), turintiems kūrybinių ambicijų, laisviems darbuotojams.

Jei tokiu metu norite patraukti  priešingos lyties dėmesį ar bendrai stiprinti savo asmeninę Venerą, rekomenduojama renkis ryškiai ir šiek tiek išskirtinai. Bendrai, Vandenio zodiako ženklas mėgsta kažkuo išsiskirti iš aplinkos, todėl galite tiesiog pabrėžti kažką savo išvaizdoje. Koketuoti tokia Venera nemoka, o štai draugauti tikrai puikiai. Apibendrinus galima teigti, jei išsiskirsite iš minios ir būsite draugiška, šis laikotarpis jums bus dosnus. Bent jau dėmesiu:)

Kitas reikšmingas mėnesio akcentas- tai Merkurijaus perėjimas iš Skorpiono į Šaulį ( 12.10). Tokia planetos padėtis palengvina bendravimą ir kontaktus, skatina daugiau keliauti, mokytis ir, žinoma, pamokyti gyvenimo kitus. Matyt daugiau plepėsime, nei darysime. Ir tai visai neblogai, matant visą laikotarpio rimtumą.

Marsas visą mėnesį praleis Skorpione. 

Marsas astrologijoje yra siejamas su drąsa, motyvacija, energija, seksualiniu pradu, karais ir konfliktais. Simboliškai tai yra vyras, moters asmeniniame horoskope parodantis moterį traukiantį seksualinį tipažą, vyro asmeniniame horoskope nusakantis jo paties seksualinę energiją, tai kaip šis vyras siekia savo tikslų, kur ir kaip išnaudoja savo jėgas.

Marsas  įkūnija žmoguje aistringumą, instinktyvų pradą, siejantį žmogų su gyvūnu. Sunku šį pradą sukontroliuoti, galiausiai dėl savo pykčio ir agresijos, žmogus nesusivaldo ir pakenkia sau bei aplinkiniams. Ta pati energija kontroliuojama proto, leidžia žmogui dirbti, įveikti sunkumus, atlikti žygdarbius. Marsas kaip variklis, be kurio mašina būtų tiesiog metalo krūva.  Žmogaus charakteryje Marsas pasireiškia kaip aktyvumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, energingumas, aistringumas, drąsa. Žmogus neplaukia pasroviui, o siekia savo, aktyviai dalyvauja gyvenime.  Gamtoje Marsas asocijuojasi su šiluma, ugnimi, aukšta temperatūra. Akivaizdus Marso ryšys su lyčių tarpusavio santykiais, giminės pratęsimu, čia jis glaudžiai bendradarbiauja su Venera. Tuo tarpu kai Venera simbolizuoja trauką, kylančią tarp žmonių, Marsas – to aktyvus impulsas, skatinantis veikti ir užkariauti mylimą žmogų.

Marso padėtis Skorpione labai stipri, čia jis savo namuose. Todėl Marso energija turės galimybę ir vėl reikštis natūraliai jo prigimčiai. Čia, fiksuotame Vandens ženkle, Marsas įgyja ypatingą jėgą ir ištvermę. Marso energijos nešėjas čia yra emocijos. Todėl tokio Marso motyvus nuspėti yra labai sunku, jis linkęs veikti paslaptingai ir tada kai mažiausiai iš jo tikimąsi. Tai ne akimirkos pergyvenimai ar paviršutiniški įspūdžiai, tai panašu į lavos srautą, galingą ir nenukreipiamą. Jei tai meilė – tai iki pasiaukojimo, jei neapykanta – tai sudeginanti. Jei žmogus iškelia sau tikslą, jis gali įveikti bet kokias kliūtis savo kelyje, net jei tam prireiks labai daug laiko. Šis Marsas  dvelkia jėga. Energija išnaudojama tinkamai, o ne svaidoma energijos pliūpsniais. Toks Marsas veikia išlaukęs tinkamo momento, sukaupęs tinkamą energijos kiekį.

Tokiu metu vyrai turi galimybę atsiskleisti visu savo gražumu ir vystyti prigimtinį vyriškumą. Išryškėja vyriško prado dominavimas tarp lyčių. Tokiu metu palanku veikti drąsos stokojantiems, siekti tikslų. Stiprės emocijos ir seksualinė energija.

Geros mėnesio!

Tai yra bendro pobūdžio informacija. Astrologė Rasa

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.