Birželio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams ( 2019)

Avinas

Kol Marsas ropinėja Vėžio zodiako ženklu, Avinams nieko prasmingo nežadu. Tokia situacija klostytis iki liepos 2 dienos, vadinasi, birželis ne Avinų mėnuo. Reiktų suprasti, kad birželio energijos nebus palankios Avinų proveržiams, aktyviems veiksmams, kaip pastarieji įpratę. Vasaros pirmąjį mėnesį labiau prisiminsite kaip vangų, nesėkmingą ir kupiną kliūčių.

Kad išnaudotumėte birželio mėnesio energijas koncentruokitės ties namų reikalais. Tai gali būti kosmetinis remontas, generalinė tvarka ir pan.

Pagal mėnesio foną matyti, kad nuo mėnesio 16 dienos iki pat birželio galo vyraus sudėtingos profesinės, darbo situacijos, kuriose turėsite priimti sprendimą. Šis bus ne jūsų naudai, todėl vis atidėliosite. Žvaigždės rekomenduoja problemą spręsti dabar, kitu atveju tai tęsis iki liepos.

Mėnuo palankus keliauti. Aplankyti prasminga jau žinomas šalis, vietas. Dėl Jupiterio retrogrado nerekomenduojamos išvykos į naujus, neištyrinėtus pasaulio kraštus.

Numatomos išlaidos malonumams ( gurmaniškam maistui, masažams), prabangos prekėms.

Jautis

Jaučiai gali drąsiai karaliauti ir tinginiauti iki birželio 10 dienos. Kol Venera keliaus jūsų zodiako ženklu jausitės atsipalaidavę, ramūs, tingūs. Tai puikios dienos pasirūpinti savo įvaizdžiu, atnaujinti garderobą, išmokti makiažo subtilybių. Mėgaukitės maistu ( tai puikiai mokate), nes dietos šiomis dienomis bus neefektyvios.

Nuo 10 mėnesio dienos jūsų dėmesys koncentruosis ties pinigų klausimu. Žvaigždės yra įsitikinusios, kad juodai dienai tikrai turite ir jums negresia bankrotas. Tačiau suradus naujus, papildomus pajamų šaltinius jūsų prigimtinis stabilumo siekis būtų įgyvendintas su kaupu. Taigi, tam palankus laikas iki liepos 3 dienos.

Birželį daug bedrausite. Panašu net daugiau, nei jums yra įprasta. Tai gali dirginti, blaškyti, todėl tapsite jautrūs ir nervingi. Kaip pasekmė – pykčiai, nesusikalbėjimas, konfrontacija.

Reiktų išsaugoti dėmesingumą kelyje. Nuo birželio 16 dienos iki pat mėnesio galimi auto įvykiai, traumos. Geriausiu atveju- techninės automobilio problemos, gedimai.

Dvyniai

Birželis iki 22 dienos jūsų laikas. Kol minėtu laiku Saulė keliaus Dvynių zodiako ženklu, palanku stiprinti pasitikėjimą, atskleisti kūrybiškumą. Saulė tiesiogiai atsakinga už giliausius asmenybės poreikius, norą save parodyti pasauliui. Tuo užsiimkite minėtu laikotarpiu.

Po mėnesio 22 dienos jūsų mintys vis dažniau suksis apie pajamas. Išlaidas taip pat. Norėsis pakoreguoti šitą sritį, todėl drąsiai ieškosite naujų būdų uždirbti. Yra tikimybė, kad sulauksite finansiškai palankaus pasiūlymo ( maždaug po 6 mėnesio dienos). Žvaigždės kalba ir apie sutarčių pasirašymą. Matyt pasiūlymas jus tikrai tenkins.

Visą birželį reiktų susilaikyti nuo impulsyvių pirkinių.

Meilės reikalai turėtų gerėti nuo birželio 10 dienos. Tuo metu Venera įžengs į jūsų zodiako ženklo valdas. Esami santykiai taps labiau aiškūs, sieksite juos puoselėti. Vienišiems zodiako atstovams verta imtis aktyvios antros pusės paieškos.

Vėžys

Vėžių laukia sudėtinga mėnesio pradžia. Tokia jau tiesa, kad paskutinis mėnuo iki gimtadienio pats sudėtingiausias. Todėl iki birželio 22 dienos neplanuokite svarbų darbų, projektų, atsisakykite aktyvios veiklos. Tam ateis laikas po nurodytos dienos.

Taigi, apmąstykite praėjusius jūsų metus, padarykite minčių ir veiklos reviziją. Atsikratykite nereikalingo bagažo ( santykių, bendravimo, informacijos), ir atsinaujinę kursite naujus savo metus.

Nors santykiuose situacija šiuo mėnesio pradžioje bus stabili, nuo 16 mėnesio dienos galvosite kitaip. Matyti konfliktai, esminiai nesutarimai, nepasitenkinimas. Viso to priežasties reikėtų ieškoti savyje, mat provokatorius būste jūs. Žvaigždės šnibžda, kad tai gali būti susiję su jūsų vidiniu bet neišreikštu nepasitenkinimu, kurį ilgą laiką ignoravote. Situacija tiek įkais, jog gali baigtis ypač skaudžiai. Tačiau yra rekomendacija atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti. Žvaigždės mano, jog tik tokiu būdu įmanoma harmonizuoti situaciją.

Liūtas

Birželis šio zodiako atstovams turėtų atnešti naujas malonias pažintis ir gausiai praplėsti draugų ratą. Purenkite savo karčius, jūsų didenybe 🙂 Jeigu turite planų įgyvendinti socialinį projektą ar paleisti internetinį verslą, tai padarykite iki 22 mėnesio dienos. Po to mažai ko norėsite, motyvacija nusmuks iki nulinės padalos, apniuks apatija.

Malonios ir netikėtos permainos turėtų paliesti jūsų profesinę, karjeros sritį. Profesinis kilimas, naujos pareigos, vadovybės įvertinimas turėtų nuteikti maloniai ir motyvuojančiai. Nors žvaigždės kalba, kad labiau seksis moterims, vyrai gali pasinaudoti, pelnydami moterų palankumą. Komplimentai daro stebuklus.

Būkite dėmesingi savo sveikatos būklei. Birželis gali atnešti nemalonumų dėl sveikatos problemų. Jei konkrečiai, tai aktyvės įsisenėję susirgimai, reikšis uždegiminiai procesai. Šito galima kažkiek išvengti ribojant maistą ( mažiau yra geriau), badaujant, naudojant šalčio procedūras ( pvz šaltas dušas).

Mergelė

Mergelės vasarą pradės ypač darbingai. Aktyvumas darbo vietoje stebins aplinkinius, žavės darbdavius. Kad ir kaip tai skamba įkvepiančiai ir motyvuojančiai, prisiminkite apie poilsį.

Netikėtumai laukia planuojančių kelionę į tolimas šalis. Nors žvaigždės rekomenduoja birželį susilaikyti nuo tolimų kraštų lankymo, panašu, jog jums tai mažai rūpės. labiausiai tikėtinas toks scenarijus: lyg ir neplanuosite jokių kelionių, kai staiga, viena rytą planus apvers kaštas pasiūlymas. Kadangi kelionėje gali būti netikėtų, stresinių situacijų, pasiruoškite tam bent psichologiškai.

Kita svarbi naujiena- naujas būstas. Yra tikimybė įsigyti svajonių būstą. Na, tiems, kurie tokio plano neturi, bent jau gresia rimtas remontas. Arba persikėlimas į labiau prestižinį rajoną.

Meilės fronte gali būti rimtų pasikeitimų. Iššūkiai laukiai ne tik vienišius, bet ir esančius poroje. Planetos išsidėstė tokiu būdu, jog meilės dramų išvengti negalėsite. Norisi palinkėti išlikti blaivaus proto, bet žinom, kad meilės ir jausmų nesukontroliuosi.

Svarstyklės

Nuo gegužės vidurio prasidėjęs sunkus laikas vis dar tęsis ir birželį. Astrologinė situacija turėtų gerėti jau po birželio 10 dienos. Šiomis dienomis būkite nusiteikę išbandymams, stresinėms situacijoms, sveikatos pablogėjimui. Baigsis laikotarpis, baigsis neigiama planetos įtaka.

Nuo antros mėnesio dekados vis dažniau susimąstysite apie atostogas. Tiesa, tai geras laikas pagalvoti apie išsilavinimą: galbūt rudenį verta tęsti kažkada mestas studijas?

Daug jėgų ir energijos skirsite savo namų reikalams. Labiausiai panašu į ilgai trunkantį remontą arba namo statybą. Tiems, kurie vis dar laukiate palankaus laiko įsigyti savo namus, turiu gerų naujienų- tas metas jau dabar.

Matyti didelis aktyvumas ir judėjimas kelyje. Matyt, darbo reikalais, teks daug ir dažnai važinėti. Ir jei planuojate įsigyti naują auto, žvaigždės tam palankios būtent birželį.

Svarstyklėms, matyt, vasara prasidės vėliau. Mat ypač išreikštas tikslų siekimas, profesinės ir karjeros ambicijos. Suprantama, išnaudokite galimybes, pailsėti galima bet kada.

Skorpionas

Šio zodiako atstovams vasaros pradžia žada būti aktyvi. matyti reikšmingi pasikeitimai finansuose: galima tikėtis palankių pasiūlymų, naujų galimybių. Jei turite slaptų svajonių, įgyvendinkite jas birželį.

Daug dėmesio skirsite partnerio reikalams ( tiems, kas poroje). Birželio fonas kalba apie sunkumus, išbandymus partnerio reikaluose, į kuriuos būsite įtrauktas. Tai mėnuo, kuomet mažai rūpinsitės savo poreikiais. Jei tai priimsite kaip neišvengiamybę, bus lengviau. Sau laiko atsigriebsite šiek tiek vėliau.

Tiems, kurie nėra santykiuose, birželis pateiks daug staigmenų. Yra didelė tikimybė sutikti partnerį, kuris ilgainiui taps jūsų gyvenimo žmogumi. Ši galimybė ypač stipri bus iki 10 mėnesio dienos. Griebkite šansą!

Šaulys

Šauliai vis dar karaliauja. Sėkmės ir laimės planeta Jupiteris dosniai dalina jums dovana, ir gerina gyvenimą. Tikėkimės, kad po naujų metų ( kuomet Jupiteris išeis laiminti Ožiaragių), turėsite kuo pasigirti. Ne tik padidėjusiu svoriu. Taip taip, bėda tokia, kad laimės planeta skatina absoliučiai atsipalaiduoti, vadinasi, ir persivalgyti. Juk norisi viską išragauti. Tai kol tai nėra problema papildomų kilogramų išraiška, suskubkite sportuoti.

Be gyvenimo malonumų jus dar domins piniginiai klausimai. Šie metai gali būti jūsų finansinio proveržio laikas, jei tik rizikuosite. Žvaigždės kalba apie neįtikėtinai išaugusias pajamas, tačiau tai pasieksite, investuodami, rizikuodami.

Kita aktuali birželio mėnesio tema – santykiai. Birželį jūsų antroji pusė ims aktyviai reikalauti dėmesio ir įvertinimų. Jei to negaus, augs įtampa santykiuose. Ar ji baigsis dūžtančiomis lėkštėmis, spręsti jums.

Trauks rizika. Žinant jūsų optimizmą drąsiai rizikuosite. Jei tam rinksitės greitį, tebūnie tuo metu gatvės tuščios.

Ožiaragis

Šio zodiako atstovai labiau domėsis savimi. Planetų kombinacija danguje skatins gilintis į asmenines problemas ir sunkumus, juos analizuoti. Ir tai bus produktyvus darbas, nes tuo pačiu ieškosite būtų, kaip tai keisti. Daugelis ryšis psichoterapijai, kažkas bandys sprendimų ieškoti pas šamanus. Bet kuris kelias tinkamas, jei tikite juo.

Birželį norėsis daugiau poilsio, atskirties. Dėl to mažinsite aktyvumą, bendravimą, aktyvų dalyvavimą visuomeniniame gyvenime. Ir tai geras sprendimas, padėsiantis mobilizuoti jėgas, stiprėti fiziškai ir dvasiškai. Pastarieji keli metai jums tikrai sunkūs.

Kad ir kaip rimtai skamba birželio reikalai, bus ir smagesnių įvykių. Atskubėjusi vasara žada naujas malonias pažintis, flirtą, romaną. Gali būti, jog jausmams atsiduosite visa jėga. Žvaigždės šnibžda, jog verta išlaikyti balansą. Meilė svarbu, bet jūs pats sau esate svarbiausiais. Išsaugokite save.

Vandenis

Vandeniams vasaros pradžia žada karštus jausmus. Gyvensite svajonių nuotaikomis ir subtilaus jausmo laukimu. Sulauksite. Žvaigždės ruošia jums ne vieną džiuginantį susitikimą. Šie labai rimtai gali baigtis amžinais pažadais ir priesaikomis. Juolab matyti naujo žmogaus atsiradimas jūsų namuose, šeimoje. vadinasi, pokyčiai neišvengiami.

Birželis- puikus metas naujoms draugystėms. Sutiksite įdomius ir charizmatiškus žmones, kurie matyt ilgam taps jūsų gyvenimo draugais. Matyti ir naujų internetinių projektų realizacija. Veiklos bus.

Nuo mėnesio vidurio daugiau dėmesio skirsite sveikatos, geros savijautos dalykams. Naudinga įtraukti aktyvumą į savo gyvenimo ritmą. Kažkas matyt labai rimtai ims sportuoti.

Nuo birželio 16 iki 30 dienos pasisaugokite traumų.

Žuvys

Paskutinio zodiako atstovų laukia produktyvus mėnuo. Pirmiausia, išaugęs kūrybiškumas. Jis gali reikštis bet kokia forma, nėra jokių apribojimų. Žvaigždės pataria pasiduoti šioms energijoms ir atmesti visas abejones. Šiuo metu galite sukurti geriausius savo darbus.

Kita naujiena- kažkokie netikėti pokyčiai jūsų artimoje aplinkoje. Gali būti naujos pažintys, kurios ateis pasitraukus atgyvenusioms. Arba netikėta išvyka. Arba gyvenamosios vietos pasikeitimas. Dar kitiems kils minčių mesti mokslus, studijas. Šioje vietoje verta sustoti  ir gerai apsvarstyti.

Turintiems karjeros, profesinių ambicijų, mėnuo palankus. Drąsiai siekite svajonių darbo vietos, žvaigždės žada palaikymą ir galimybes. Tiems, kurie svajoja imtis verslo, laikas palankus ateis šiek tiek vėliau. Kol kas planuokite tyliai.

Matyti ginčai ir pykčiai su mylimaisiais. Jie turėtų būti sprendžiami aistringai miegamajame.

 

 

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.