Venera Vėžyje- rūpesčio ir globos metas. ( 18 05 19- 06 14)

2018 metų gegužės  19 dieną Venera paliko Dvynius ir įžengė į Vėžio  zodiako ženklo teritoriją. Čia meilės, moteriškumo, vertybių planeta svečiuosis iki birželio  14 dienos.

Veneros simbolika yra tiesiogiai susijusi su vertybėmis, grožio ir estetikos samprata, moteriškumu, finansais. Kuomet ši keliauja atitinkamu zodiako ženklu, jos savybės nusidažo pastarojo savybėmis.

Vėžio zodiako ženklas priklauso vandens stichijai, kardinaliam kryžiui. Vėžys  – pats jausmingiausias ir jautriausias zodiako ženklas. Apdovanotas prigimtiniu gebėjimu rūpintis, globoti, įsijausti ir pajusti. Tačiau kupinas baimių, nepasitikėjimo, stabilumo ir patikimumo poreikio.

Venerai keliaujant Vėžiu tampame jautresni ir emocionalesni, savo meilę reiškiame besirūpindami, globodami. Tokia Venera tampa iš koketiškos gražuolės jaukia namų fėja, kuriai rūpi ne blakstienų tušas, bet namų jaukumas, sotus ir mėgstamas maistas.

Metas palankus atrasti savo emocinę, jausminę prigimtį. Pasirūpinti namais, jų jaukumu, grožiu. Išmokti gaminti, lepinti, rūpintis.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.