Saulės užtemimas Vandenyje vasario 15 dieną

2018 metų vasario 15 dieną, 22:51 val Lietuvos laiku stebėsime dalinį Saulės užtemimą  Vandenio zodiako ženklo 27  laipsnyje. Užtemimas bus dalinis, nes Mėnulis uždengs tik dalį Saulės disko. Šį svarbų astrologinį įvykį galės stebėti Argentinos, Čilės, Urugvajaus, dalis pietų Brazilijos ir Antarktidos gyventojų. 

Saulės užtemimai visada vyksta per Mėnulio Jaunatį, todėl yra siejami su naujomis galimybėmis ir augimu. Noriu priminti, kad tai Naujųjų Šuns metų pradžia.

Užtemimas aktyvuos Vandenio zodiako ženklą.  Čia bus Mėnulis, Saulė ir Merkurijus, besileidžiantis mazgas, kurie formuos jungtį. 

Vandenio zodiako ženklas yra susijęs su netradicine veikla, visuomeninėmis organizacijomis, neformaliais lyderiais, draugais, inovacijomis, demokratija, liaudimi, ateitimi, stereotipų atmetimu ir naujų taisyklių/sąlygų kūrimu. Čia esanti planetų kombinacija akcentuoja komunikacijos, naujų ryšių svarbą užtemimo laikotarpiu. Šiuo metu prasidėję procesai gali tęstis, vystytis 6 mėnesius.

Rekomenduojama minėtą dieną planuoti savo gyvenimą 6 mėn į priekį. Jei turite kažkokių svarbių reikalų šią ir artimas užtemimo dienas ( 02 12- 02 18), reiktų žinoti, kad reikalų eiga gali būti kažkiek netikėta, sunkiai nuspėjama, keistis nepriklausomai nuo buvusio plano. Reiktų priimti vyksiančius pokyčius kaip būtinus ir neišvengiamus, nes bet koks bandymas priešintis gali būti visatos priimtas kaip nesutikimas su jos tikslais. Gali jaustis tam tikri apribojimai, nes užtemimas vyks prie besileidžiančio Mėnulio mazgo, kuris yra siejamas su praeities patirtimis, ankstesniu įdirbiu. Dėl šios priežasties neatmetami praradimai, išsiskyrimai, santykių baigtis.

Patarimas užtemimo laikotarpiu. Atidžiai klausykitės ką kalba aplinkiniai ar bet kas, kas tiekia informaciją. Joje galite išgirsti kažką ypač svarbaus jums asmeniškai. Tokiu būdu visata siunčia svarbią informaciją, kuri būtina išgirsti šiuo laikotarpiu.

Didžiausią poveikį pajus: Vandenio, Liūto, Avino, Jaučio Skorpiono zodiako ženklų atstovai. Taip pat vyrai, vadovai, tėvai ir bendrai, vyriška lytis. Tai susiję su Saulės simboline prasme. 

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.