2018 metų horoskopas Žuvims

Ateinantys metai gali tapi tikru iššūkiu šio zodiako atstovams. Taip jau yra, kad Žuvys dažniausiai gyvena dėl kitų žmonių ir mėgsta plaukti ten, kur neša srovė. Tačiau ateinantys 2018 metai pareikalaus iš jūsų prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, kitu atveju patirsite visišką fiasko. Galimi išbandymai meilės reikaluose. Būsite priversti imtis patys rimtų veiksmų ir sprendimų.

Meilė.

Tiems, kurie yra ryšyje, sukūrę šeimą, 2018 metais bus nemažai momentų, kuomet rimtai svarstysite, kiek verta likti santykiuose. Deja, žvaigždės sako, kad jums nepavyks užkrauti šios atsakomybės partneriui, turėsite paskutinį žodį tarti patys. Sprendimas turi būti priimtas remiantis asmeniniais potyriais, o ne tuo, ką sako apie jūsų santykius aplinkiniai. Vienišos Žuvys labiau blaškysis, nei kryptingai sieks simpatijos dėmesio. Panašu, jog nesate tikri tuo, ko norite.

Darbas, pinigai.

Darbinėje, profesinėje srityje galite sulaukti tam tikrų pozityvių permainų. Tačiau su sąlyga, jog būsite aktyvūs ir rodysite iniciatyvą. 2018 metais viskas priklausys nuo jūsų pačių. Finansinė situacija turėtų gerėti priklausomai nuo jūsų darbo rezultatų.

Sveikata.

Pasirūpinkite savo imunine sistema, nes jau metų pradžioje galite rimtai apsirgti. Daugelis gali skųstis  svorio didėjimu, nors racionas nesikeis. Taip jau yra, kad jūsų organizmo limfinė sistema yra silpna vieta, ir esant jos sutrikimui organizmas ima kaupti skysčius. Dėl šios priežasties didėja kūno svoris. Pasidomėkite, kokia fizinė veikla gerina limfos tėkmę ir užsiimkite ja.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.