2018 metų horoskopas Vandeniams

Ateinančiais metais Vandeniams svarbu neskubėti priimant sprendimus ir nedaryti kardinalių veiksmų, sprendimų. Metai palankūs gerai apgalvotiems darbams ir veiksmams, todėl teks mokytis skubėjimą ir nekantrumą keisti kantrybe ir pastovumu. Kažkokių reikšmingų pokyčių nebus, tačiau metai žada būti pakankamai aktyvūs ir spalvingi, nauja meilė pakeis Vandenių laisvą požiūrį į santykius ir paskatins kurti šeimą.

Meilė.

Esantiems santykiuose Vandeniams metai žada jausmų sustiprėjimą ir aistros sugrįžimą. Atrodys, kad savo išrinktąjį/ąją pamilote iš naujo. Vienišiems zodiako atstovams 2018 metai padovanos daug meilės euforijos ir švelnumo. Nauja meilė jums suteiks daug gilių jausmų ir išgyvenimų, kad net ryšitės susisieti ilgalaikiais santykiais. Žvaigždės sako, jog su šiuo žmogumi praleisite kartu daugybę metų.

Darbas, pinigai.

Šios sritys pareikalaus daug dėmesio. 2018 metais finansinio pakilimo nenumatoma, todėl bus labai svarbu išsaugoti tuos pajamų šaltinius, kuriuos turite. Metai nepalankūs skolintis ar skolinti. Darbe galimos įvairaus pobūdžio intrigos, nesusipratimai. Dėl to norėsite viską mesti ir ieškoti palankesnės darbo vietos. Žvaigždės pataria nedaryti skubotų sprendimų.

Sveikata.

Vandenių silpna organizmo vieta yra nervų sistema ir kraujotaka. Todėl tam, kad būtų išvengta negalavimų, būtina iš anksto pasirūpinti savo sveikata. Jums būtina pakankamai ilsėtis ( normalu miegoti yra 8 val), aktyviai sportuoti. Nervų sistemos aktyvumui palaikyti vartokite kuo daugiau vaisių.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

2 komentarų prie 2018 metų horoskopas Vandeniams
  1. Visaginietis Atsakyti

    Originaliai parasyta, galeciau skaityti visa diena 🙂

  2. Watchzone Atsakyti

    Liuks, dėkui už info!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.