2018 metų horoskopas Svarstyklėms

Ateinatys 2018 metai jums bus sudėtingi ir painūs. Vis dar esate stipriai įtakojami sunkiai prognozuojamos planetos poveikio, todėl jus rimtai vertinti aplinkiniams bus sunku. Patys stebėsitės polinkiu konfliktuoti ir intriguoti, tačiau savo tokio elgesio paaiškinti neturėsite logiškų argumentų. Žvaigždės rekomenduoja visas jėgas ateinačiais metais koncentruoti į darbą. Taip pasieksite daugiau, susikurste pamatą po to būsiantiems metams.

Meilė.

Ateinančiais metais meilės fronte pūs nepastovūs vėjai. Tačiau dėl jūsų pačių nepastovumo ir kintamumo. Tai jei kažkas nepavyks ar nesusiklostys, kaltinkite save. 2018 metais daug savo jėgų ir laiko skirsite darbui, todėl šeimyninis gyvenimas gali rimtai stokoti jūsų dėmesio. Tiems, kurie vis dar ieško sau poros, žvaigždės suteiks nemažai galimybių. Stenkitės ieškoti tokio žmogaus, kuris bus geras draugas/ė, tuomet tikimybė išlaikyti santykius ilgiau padidės.

Darbas, pinigai.

Metai labai palankūs darbui ir finansinės situacijos gerinimui. Pinigai kaip niekad jums rūpės, tai net gali tapti pagrindiniu metu tikslu. Žvaigždės pataria rizikuoti, investuoti stambias sumas. Yra išreikšta sėkmės galimybė, todėl turėtų pasisekti. Gali būti naudingų bendradarbiavimo pasiūlymų iš užsienio piliečių, įmonių. Drąsiai sutikite ir priimkite visus pasiūlymus.

Sveikata.

Pagrindinis sveikatos priešas 2018 metais bus poilsio ir miego stygius. Labai daug dirbdami kartais net pamiršite tinkamai maitintis, o miego valandos taps minimalios. Metų gale organizmas jausis visiškai išsekęs, todėl galite rimtai sirgti. Žvaigždės net numato tikimybę gydytis ligoninėje. Būkite dėmesingi savo kūnui!

Tai yra  bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.