2018 metų horoskopas Skorpionams

Ateinantys metai gali būti drąsiai vadinami Skorpionų metais. Visus metus Jupiteris judės šiuo ženklu, gėrį ir dovanas klodamas šio ženklo atstovams po kojomis. Tačiau reiktų būti realistais ir suprasti, kad užimant pasyvią poziciją ( pvz gulint lovoje) nieko pozityvaus neįvyks. Tam, kad pokyčių saldumą pajustumėte, teks imtis iniciatyvos ir atsakomybės. Ypač sėkmingų posūkių bus karjeros, darbo srityje, saviraiškos ir tobulėjimo srityse. Šiais metais paklosite pasitikėjimo pamatus ateinantiems 12 metų.

Meilė.

Šioje srityje 2018 metais ramybės tikrai nebus. Esantys ryšyje susidurs su rimtais santykių išbandymais. Pirmasis- jūsų išaugęs egoizmas kels partnerio nepasitenkinimą, todėl teks rimtai įrodinėti, kad yra kitaip. Kitas išbandymas- jūsų naujos meilės ir aistros. Jei norite išsaugoti saugų namų lizdą, gerai pagalvokite. Ieškantiems santykių daug tikėtis neverta, na nebent trumpalaikio flirto.

Darbas, pinigai.

Šioje srityje teks nemažai plušėti. Žvaigždės numato rimtų iššūkių. Teks įrodyti kolegoms, kad esate tikrai vertas užimamų pareigų. Mat šie bus ypač negatyviai nusiteikę jūsų atžvilgiu ir ieškos visų įmanomų būdų pakenkti. Darbe prasminga nesivelti į niekur nevedančius pokalbius ( turiu minty apkalbas) ir užsiimti tik tuo, kas būtina. Piniginiai reikalai šiemet mažai keisis, todėl labiausiai prasminga išsaugoti tai, ką turite.

Sveikata.

Skorpionai yra tie, kurie dažniausiai džiaugiasi gera sveikata. O jei ir užpuola ligos, greitai atstatote jėgas. Todėl drąsiai grūdinkitės, išbandykite naujus sporto ir aktyvumo būdus. Pasidomėkite vandens sportu, jums vanduo yra artima stichija. Naudingos pirtys ir jų teikiami malonumai.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.