2018 metų horoskopas Vėžiams

Ateinančius metus galima vadinti gan dviprasmiškais. Iš vienos pusės laukia didelė sėkmė, iš kitos- teks kažko atsisakyti arba visiškai pakeisti. Žinoma, skirtingose gyvenimo sferose bus skirtingi poreikia ir siekiai.

2018 metais sėkmės sulauks tie, kurie priims gyvenimo pokyčius kaip neišvengiamą būtinybę, drąsiai rizikuos ir stengsis išsaugoti tai, kas labai svarbu.

Meilė.

Ateinantys metai energetiškai atitinka Vėžių prigimtį. Tai reiškia, kad šeima kaip vertybė, jaukūs namai taps ne tolima svajone, o realia galimybe. Labai tikėtina, kad daugelis susikurs šeimas ir susilauks vaikų. Bus puikios galimybės įsigyti namus savo šeimai. Ieškantiems poros metai žada sėkmę tarp priešingos lyties atstovų.

Darbas, pinigai.

Šioje srityje galimi patys reikšmingiausi pokyčiai. Pirmiausia tai liečia tuos, kurie turi didelių karjeros ir profesinių ambicijų, plėtojantys savo verslą. Panašu, jog 2018 metais galimi tam tikri nuostoliai ir praradimai, ir tuo pačiu galimybė lengvai ir greitai atsistatyti. Finansinėje srityje rekomenduojama investuoti stambias sumas, maksimaliai rizikuoti. Grąža iš to jums bus keleriopa.

Sveikata.

2018 metai gali būti labai sudėtingi sveikatos prasme. Pagrindinė susirgimų sritis- virškinimo sistema, ypač skrandis. Moterims galimos problemos su pieno liaukomis. Jūsų fizinė sveikata labai aiškiai parodo, ar jūsų gyvenime viskas gerai. Jei yra problemų, reiškia turite stresų ir nepasitenkinimo. Pasistenkite suvokti savo poreikius ir juos patenkinti, kad sveikata džiugintų.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.