2018 metų horoskopas Dvyniams

Bendrą metų sėkmę įtakos jūsų pačių asmeniniai norai ir siekiai. Esate iš prigimties išsiblaškę ir sunkiai išlaikote dėmesį vienoje vietoje, o tai stipriai  prieštarauja 2018 metų energetikai.

Tai reiškia, kad tik stiprindami savyje gebėjimą susikoncentruoti ties vienu darbu ar veikla, atsiduodami tam maksimaliai, pasieksite norimų rezultatų. 2018 metai Dvyniams gali tapti tikru iššūkiu. Jei priimsite jį ir nuspręsite keistis dėl sėkmės, fortūna atsigręš į jus.

Meilė.

Santykių fronte ramybės, deja, pažadėti negalima. Žvaigždės numato karštus santykių pasiaiškinimus ir pakeltą toną. Po tokių atvirumo valandėlių namuose gali pritrūkti indų! Kai kurios poros gali nuspręsti santykiuose padaryti pauzę ( pertrauką). Pabuvimas atskirai būtų puiki profilaktika ir būdas suprasti, ar su partneriu vis dar norite toliau tęsti santykius, ar jau laikas vienas kitą paleisti. Neesantiems ryšyje žvaigždės numato trumpalaikius aistros ir meilės proveržius. Jūs patys nebūsite nusiteikę ilgalaikiams santykiams, todėl velsitės tik į trumpus romaniūkščius.

Darbas, pinigai.

Praėjusiais metais patyrėte daug trukdžių profesinėje veikloje: buvo tam tikras stabdymas ir apribojimai. Šiais metais visi nesklandumai baigsis, todėl galite jau iš anksto planuoti ir siekti. Žvaigždės jums suteiks palankių galimybių sužibėti savo srityje, ir tai bus atitinkamai įvertinta. Tiesa, turite nusiteikti daug dirbti. Jei blaškysitės nuo vieno prie kito, nieko metų gale neturėsite. Finansinė situacija tiesiogiai priklausys nuo darbo pasiekimų. Taigi, viskas jūsų pačių rankose.

Sveikata.

Pagrindinės jūsų sveikatos ir negalavimų priežastys- didelis išsiblaškymas ir informacijos kiekiai, kas sukelia nervų sistemos problemas. Jei jausite nuovargį ir irzlumą, neaiškios kilmės pyktį ir nemigą, tai bus požymiai, jog jūsų nervų sistema yra pervargusi ir jai reikia poilsio. Puikiai tai padarysite keliaudami ar išvykdami savaitgaliui į sanatoriją.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.