Jupiteris Svarstyklėse

Jupiteris astrologijoje susijęs su gerbūvio siekimu, noru realizuotis socialinėje sferoje. Jupiteris taip pat simbolizuoja plėtrą, vystymą, išėjimą iš įprastinės būsenos, todėl susijęs su tolimomis kelionėmis, užsienio reikalais, aukštuoju mokslu, infliacija. Jupiteris – simbolis tikėjimo, nes kai kalba eina apie tai, kas neįprasta, nežinoma, tik tikėjimas veda žmogų pirmyn. Jis religijos globėjas, suteikia žmogui optimizmo, Indijos astrologijoje Jupiteris vadinamas Guru – dvasinis mokytojas. Ryškiausia Jupiterio savybė dosnumas ir tuo pačiu nerūpestingumas. Ši planeta atvers naujas galimybes, suteiks palankius ir naudingus šansus tose žmogaus gyvenimo srityse, už kurias yra atsakingas gimimo horoskope.

Ciklas per kurį ši planeta apkeliauja visą zodiako ratą yra 12 metų. Tai reiškia, jog viename zodiako ženkle išbūna apie metus. Naujos galimybės, kurias atveria ši gausos ir galimybių planeta, suteikiamos tik kartą per 12 metų.

Nuo 2016 metų rugsėjo 10 dienos Jupiteris pradės kelionę Svarstyklių zodiako ženklu. Ji tęsis iki 2017 metų spalio 10 dienos.

Tai puikus metas Svarstyklių zodiako ženklo atstovams. Taip pat sėkmė atsigręš ir dalins dovanas kitiems oro stichijos atstovams: Vandeniams ir Dvyniams. Įdėję pastangų,  sėkmės skonį pajus ir ugnies stichijos atstovai: Avinai, Liūtai, Šauliai.

Kaip išnaudoti Jupiterio Svarstyklėse sėkmės laikotarpį?

Tai palankus metas įgyvendinti naujus projektus ir sumanymus, pradėti studijas arba imtis  mokytojo/ dėstytojo pareigų; kuo daugiau keliauti ir plėsti savo pasaulėžiūrą. Kurti grožį ir harmoniją savyje ir aplinkoje, atrasti rengimosi stilių. Imti viską, ką pasiūlys gyvenimas 🙂

Jupiteris Svarstyklėse atvers tokias temas: stiprės partnerystės ir santykių tema, todėl labai tikėtina, jog minėtu laikotarpiu padaugės santuokų, ilgalaikių santykių. Žmonės konfliktines situacijas bus linkę spręsti taikiu būdu, ieškodami kompromiso. Todėl labai tikėtina, jog bus užbaigti įsisenėję konfliktai ir karai. Bent jau bus rastas harmoningas sprendimas. Sustiprės estetikos ir harmonijos poreikis, laikas palankus kūrėjams. Taip pat palankus metas esantiems santuokoje: galėsite stiprinti esamus santykius, išsiaiškinti įsisenėjusius nesutarimus.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.