Astrologinė 2016 metų prognozė Svarstyklėms

svarstyklėsUgninės Beždžionės metai zodiako estetėms Svarstyklėms pažers daug siurprizų. Jums svarbiausias gyvenimo tikslas – darnūs santykiai ir harmonija. Dėl to dažnai paaukojate savo asmeninius norus ir poreikius, labiau atsižvelgdami į aplinkos pusę. Štai 2016 metai jums siūlo atsisakyti įtampos ir daugiau dėmesio skirti lengvumui. Tai reiškia, jog pasistenkite  į gyvenimą žiūrėti lyg į žaidimą. Tuomet metų globėja Beždžionė jums taps maloninga.

Galimos ryškios permainos santykiuose ir šeimoje. Kai kurios poros susilauks seniai planuoto kūdikio, auginančios atžalas susidurs su mokyklinio amžiaus vaikų problemomis. Gali tekti ne kartą apsilankyti mokykloje dėl mokymosi, drausmės problemų.

Darbo, karjeros zona irgi patirs permainas ir pokyčius.

Meilė

Esantys santykuose zodiako atstovai mėgausis santykių pilnatve. Jus džiugins kiekviena, nors ir menka buvimo kartu akimirka. Sunku bus patikėti, jog buvimas šalia mylimo žmogaus gali suteikti tiek daug džiaugsmo. Jausitės harmoningi ir realizavęsi. Jausitės lyg apsvaigę nuo meilės ir jausmų. Todėl mielai tenkinsite antros pusės įgeidžius ir troškimus.

Vieniši zodiako atstovai bus nusiteikę pažintims, todėl lengvai velsis į flirto ir gundymų malonumus. Zodiako merginos gali sulaukti malonaus  rankos ir širdies pretendento pasiūlymo tuoktis. Vaikinai taip pat bus nusiteikę rimtai, todėl įsipareigojimai 2016 metais net labai tikėtini.

Taigi, panašu, jog santykių tema jus Ugninės Beždžionės metais tikrai kabins. Tik būkite kuo daugiau viešumoje, lankykitės parodose, paveikslų galerijose. Sukitės ir būkite matomi ten, kur galite sutikti panašių pomėgių žmonių.

Karjera

Ugninės Beždžionės metai bus sėkmingi tiems Svarstyklių zodiako atstovams, kurie pasižymės kantrybe, užsispyrimu bei tikslo siekimu. Nemažai pasieksite ir asmeninio žavesio dėka, tačiau vien šia savo savybe pasikliauti nėra prasminga.

Būsite pastebėti vadovybės, jūsų darbštumą tikrai įvertins. Taip pat pasižymėsite puikiomis derybininko, konsultanto savybėmis. Dėl šios priežasties profesiniai debatai neapseis be jūsų profesionalumo.

Suprantama, kad darbas pareikalaus nemažų laiko ir jėgų sąnaudų. Tačiau nepamirškite ir partnerystės svarbos, pamėginkite suderinti profesinę veiklą ir santykius.

Sveikata

2016 metais Svarstyklių sveikatos būklė priklausys išskirtinai nuo jų aktyvumo. Tai reiškia, jog mėgstantys aktyvų gyvenimo būdą zodiako atstovai išvengs visų galimų laikotarpio negalavimų. Jei esate pasyvūs, tuomet turite keisti savo aktyvumo įpročius arba susitaikyti su tuo, jog sveikata per daug jūsų nedžiugins.

Vienintelis nusiskundimas, kurio neįtakoja jūsų fizinis aktyvumas – tai nervų ir pschikos sistema. Kaip ir daugelis, daug dirbdami pamirštate apie poilsio minučių svarbą. Dažnai dirbate be atvangos. Tai turi įtakos jūsų nervų sistemai, tik ji tai parodo ne iš karto.

Jei patiriate miego sutrikimus, nuotaikos kaitą, apatiškumą, gali būti, jog tiesiog pervargote.

Skirkite laiko visiškam atsipalaidavimui ir ramybei. Taip greitai atstatysite savo jėgas.

 

Tai yra bendro pobūdžio informacija. Kaip metų fonas paveiks jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.