Metų prognozė arba kaip pakeisti gyvenimą į geresnį

Kokie bus mano ateinantys metai? Kokias permainas ir galimybes jie atneš? Ką galima pakeisti į gerą ir kaip reikia elgtis, kad neeikvoti beprasmiškai jėgų  pasipriešinimui įveikti? Šie klausimai mums rūpi ne tik prieš Naujuosius metus, bet ir prieš gimimo dieną. Mes intuityviai jaučiame, jog  mūsų gyvenimo Naujųjų metų pradžia – labai svarbus metas.

Priešingai kalendorinių Naujųjų metų, astrologiniai naujieji metai prasideda būtent per gimimo dieną. Tą dieną tranzitinė Saulė sugrįžta į tą pačią vietą, kur ji yra mūsų asmeniniame horoskope. Ateinančių metų programa pasireiškia metų prognozėje – Soliaryje. Tai perprogramavimo laikas, kuomet nustatoma gyvenimo programa metams į priekį, iki kito gimtadienio.

Šituo laiku planetų įtakos  “fiksuoja” tam tikrą  veiksmų ir užduočių planą, formuodamos tikėtinus įvykius. Metų horoskopas parodo, kuri sritis pareikalaus didžiausio dėmesio, kur tikėtinos permainos ir koks bus tų permainų pobūdis (charakteris), kokiose sferose mūsų laukia naujos galimybės, o kur laukia trukdžiai bei ribojimai, bei kaip juos įveikti.

Laimingi

Žinodami apribojimus ir galimybes mes galime teisingai paskirstyti jėgas ir suplanuoti savo veiksmus, nes žinosime:

– Ar atneš mums sėkmę mūsų asmeninės iniciatyvos ir mums reikia priiminėti asmeninius sprendimus svarbiais klausimais, arba mums svarbiausia bus tarpusavio santykiai su kitais žmonėmis, ir mums labiau seksis, jei veiksime bendrai;

– Ar reikia nukreipti jėgas karjeros pasiekimams ar geriau savo dėmesį skirti artimiems tarpusavio santykiams, šeimos ir namų klausimams;

– Ar bus ateinantys metai palankūs naujoms pradžioms ar mums geriau užbaigti jau pradėtus darbus bei užsiimti naujų planavimui, kuriuos galėsite įgyvendinti ateityje.

12 DIENŲ – 12 MĖNESIŲ

Štai, apie ką reikia atminti: per pirmasias dvylika dienų po gimtadienio mes galime suteikti teigiamą postūmį metams. Tos dienos turi ryšį su dvylika ateinančių mūsų metų mėnesių. Kiekviena iš šių dienų neša atitinkamo mėnesio programą ir simboline prasme atspindi jo įvykius.

Gimimo diena – pirmas mėnuo ir visi metai, antra diena – antras mėnuo, trečia diena – trečias mėnuo ir t.t. 12 dienų tai ne tik 12 mėnesių, bet tai ir 12 horoskopo būstų, 12 gyvenimo sferų, kurių formavimuisi mes galime įtakoti per pirmąsias dienas po gimtadienio.

Reiktų pragyventi šias dienas pozityviai, mintyse ir veiksmais formuojant tai, ką norime įgyvendinti ateinančiais metais. Pasistenkite šiomis dienomis kontroliuoti savo reakcijas ir taip patys galėsime pakeisti savo gyvenimą į geresnį.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.