Saulė Dvyniuose

Nuo gegužės 20 dienos Saulė perėjo į Dvynių  zodiako ženklą.

 

Žmonės išsiskiria savo dideliu judrumu, manevringumu, sugebėjimu subtiliai spręsti dabartines situacijas. Kaip būtent pasireikš šios savybės priklauso nuo  bendros horoskopo situacijos. Saulė aprūpina energija ne trumpalaikiais impulsais, kaip Avinus, ir ne pastoviai ir stabiliai, kaip Jaučius, o įvairiapusiškai ir kintamai, priklausomai nuo situacijos, įvykių ir galimybių. Dvyniams būdingas įvairiapusiškumas, siekis būti bendrų interesų centre. Knygos, laikraščiai, gandai, TV šou – viskas Dvyniams yra vertingas informacijos šaltinis, jie nepraleidžia nei vienos galimybės gauti naujos informacijos. Skirtingai nei Avinus, juos domina ne asmeninės įžvalgos, bet kitų žmonių nuomonės. Ir skirtingai nei Jaučiams, Dvyniams svarbu ne sukaupti kažko daug sau, bet gauti ir perduoti kitiems. Į bet kokį klausimą Dvyniai paprastai turi kelis atsakymus ir jei reikia priimti svarbų sprendimą, tai sprendimų variantų taip pat gali būti ne vienas. Jie gali pradėti veikti iš karto keliomis kryptimis, pasikviesdami į pagalbą draugus ir pažįstamus. Jų visiškai negąsdina galimybė pasimesti skirtingose veiklose. Priešingai, kuo daugiau jie turi skirtingų veiklų, tuo svarbesni ir reikšmingesni jie jaučiasi. Ligoje Dvyniai neturi Aviniškos jėgos ar Jautiškų šarvų, bet jie turi manevringumą ir lankstumą išvengti ligos, gerai prisitaiko esant skirtingoms sąlygoms, perleidžia per save jos nepriimdami. Ligos paprastai neužsilaiko Dvyniuose, jos ateina ir išeina be liekamųjų pėdsakų. Svarbiausia, kad būtų sveika nervų sistema.

Astrologė Rasa

Saulė Jautyje

Nuo balandžio 20 dienos Saulė perėjo į Jaučio zodiako ženklą.

  Fiksuotame žemės ženkle Saulė yra patikimas ir tvarus energijos šaltinis. Jautis neturi tiek jėgų, kiek Avinas, bet dėl pastangų nuoseklumo, Jautis gali įgyvendinti daug didesnius projektus. Jų poelgiai nėra tokie pastebimi kaip Avinų, bet daug naudingesni kasdieniame gyvenime. Jautis veikia ramiai, lėtai, ne taip paprastai keičia veikimo kryptį. Jie labai atsparūs nepalankiems išorės poveikiams. Gyvenime jiems svarbu įvaldyti materialųjį pasaulį. Tai begalinis procesas ir Jautis nesiekia kažko konkretaus. Jis ilgai ieško tinkamos gyvenimui aplinkos, ir suranda pačią geriausią, paskui užsispyrusiai ir kantriai kuria tai, ko jam trūksta. Svarbiausia, kad niekas nemaišytų ir kad būtų pakankamai pinigų. Jei situacija reikalauja priimti sprendimą, Jautis pirmiausiai pabandys nepastebimai atsitraukti, o jie tai neįmanoma – atidėlios iki paskutinės minutės. Jis nesiblaškys ir nesinervins, ir jei jau ryšis permainoms, tai kalba eis apie strateginį gyvenimo pokytį, kurio metu pasirinks palankesnį ir sotesnį kelią. Valdydamas stabilų energijos šaltinį, Jaučio organizmas užtikrintai priešinasi ligoms. Bet jei vis tik jis susirgo, organizmas su liga kovoja neskubėdamas ir tolygiai.

Astrologė Rasa

 

Saulė Avine

Nuo kovo 20 dienos Saulė perėjo į Avino zodiako ženklą.

Saulės padėtis Zodiake nurodo žmogaus energijos tipą, gyvenimo kryptį ir charakterį.

Saulė egzaltuoja. Čia Saulė pasireiškia ryškiai, impulsyviai, todėl būna labiau pastebima nei būdama Liūte, kur yra valdovas. Energija galinga, labai kryptinga, todėl leidžia atlikti žygdarbius. Trūkumas – energetinio potencialo nestabilumas. Po skrydžio seka kritimas, depresija, visiškas nenoras ką nors daryti. Tokiais silpnumo laikotarpiais Avinai tampa labai pažeidžiami tiek ligų, tiek kitų žmonių emocinių išpuolių. Saulė Avine suteikia žmogui būtinybę turėti gyvenimo tikslą, dažnai abstraktų arba labai tolimą. Neturint tikslo, į kurį būtų galima nukreipti savo energiją (kas nutinka nedažnai, pavyzdžiui svarbių gyvenimo permainų metu), Avinas tarsi praranda save. Jis gali bandyti savo jėgas vienur, kitur, bet kol neras ar nesugalvos naujo „kryžiaus žygio“, kuris taptų egzistencijos ašimi, vargu ar sugebės jaustis iš tikrųjų patenkintu savo gyvenimu.

Avinui priimtinos situacijos, kai reikia priimti sprendimus. Sprendimus jis priima greitai, ryžtingai, bet ne visada apgalvotai. Energetinio nuosmukio metu Avinas tampa panašus į Svarstykles, be galo dvejoja priimdamas sprendimą. Avinas nekantrus, jis nori viską gauti iš karto, jam nėra nieko blogiau kaip laukti ir kentėti. Į ligas organizmas reaguoja audringai, telkia visas jėgas kovai su liga, todėl dažnai kyla temperatūra ir visi simptomai būna ryškūs. Nederėtų be didelio reikalo numušinėti temperatūros vaistais, nes taip galima tik pakenkti organizmui. Saulės šviesa ir šiluma dažniausiai veikia palankiai ir yra būtini Avinams, nes tai tarsi įkrauna jų vidinį energijos šaltinį.

Saulė Žuvyse

Nuo vasario 19 dienos iki kovo 20  dienos Saulė bus Žuvų zodiako ženkle.

Saulės padėtis Zodiake nurodo žmogaus energijos tipą, gyvenimo kryptį ir charakterį.

Būdingas daugiapusiškumas pirmiausiai pasireiškia emociniame Žuvų gyvenime. Žuviai labai įdomu ir svarbu emocijos, pergyvenimai, slapti kitų žmonių elgesio motyvai. Todėl Žuvis nuolat užsiėmusi įvairių mįslių narpliojimu: kodėl tas žmogus taip pažiūrėjo, ką jis tuo metu jautė ir panašiai. Saulė Žuvyse kaip povandeninio laivo variklis: jos puikiai suderinta energetika leidžia išplaukti į paviršių ir vėl nugrimzti į gelmę, pasislėpti ir veikti visu pajėgumu. Gyvenime Žuvis gerai jaučiasi kitų žmonių dvasinių poreikių žinovo vaidmenyje. Ji žino, kas patiks konkrečiu momentu daugumai ir kokių temų geriau neliesti, kad neatstumtų aplinkinių. Žuviai visai nereikia kaip nors panaudoti savo atradimus, skirtingai nuo Skorpiono, kuris būtinai tai panaudotų savo tikslams, Žuvis patiria pasitenkinimą nuo pačio mįslių įminimo proceso. Visiškai beprasmiška reikalauti, kad Žuvis priimtų sprendimą – ji paprasčiausiai nuplauks, išsisuks nieko nereiškiančia fraze. Žmogus mato tiek daug niuansų, kad konkretus atsakymas į konkretų klausimą yra paprasčiausiai neįmanomas – juk visi gyvenimai tokie santykiniai ir sąlyginiai. Nukreipdama savo intuiciją į paslaptingąją supančių žmonių gyvenimo pusę, Žuvis susiduria su daugeliu nemalonumų, kuriuos būtų galima pavadinti emociniu purvu. Kad kompensuotų vidinės nešvaros pojūtį, žmogus pradeda save nuodyti alkoholiu, narkotikais, tabaku. Paskui kyla noras pasinerti dar giliau į tamsiąją gyvenimo pusę. Toks procesas labai kenksmingas sveikatai ir iš jo nėra išeities. Kaip alternatyvą galima pasiūlyti bet kokias dvasines apsivalymo praktikas: religija, meditacija, muzika.