Saulė Avine

Nuo kovo 20 dienos Saulė perėjo į Avino zodiako ženklą.

Saulės padėtis Zodiake nurodo žmogaus energijos tipą, gyvenimo kryptį ir charakterį.

Saulė egzaltuoja. Čia Saulė pasireiškia ryškiai, impulsyviai, todėl būna labiau pastebima nei būdama Liūte, kur yra valdovas. Energija galinga, labai kryptinga, todėl leidžia atlikti žygdarbius. Trūkumas – energetinio potencialo nestabilumas. Po skrydžio seka kritimas, depresija, visiškas nenoras ką nors daryti. Tokiais silpnumo laikotarpiais Avinai tampa labai pažeidžiami tiek ligų, tiek kitų žmonių emocinių išpuolių. Saulė Avine suteikia žmogui būtinybę turėti gyvenimo tikslą, dažnai abstraktų arba labai tolimą. Neturint tikslo, į kurį būtų galima nukreipti savo energiją (kas nutinka nedažnai, pavyzdžiui svarbių gyvenimo permainų metu), Avinas tarsi praranda save. Jis gali bandyti savo jėgas vienur, kitur, bet kol neras ar nesugalvos naujo „kryžiaus žygio“, kuris taptų egzistencijos ašimi, vargu ar sugebės jaustis iš tikrųjų patenkintu savo gyvenimu.

Avinui priimtinos situacijos, kai reikia priimti sprendimus. Sprendimus jis priima greitai, ryžtingai, bet ne visada apgalvotai. Energetinio nuosmukio metu Avinas tampa panašus į Svarstykles, be galo dvejoja priimdamas sprendimą. Avinas nekantrus, jis nori viską gauti iš karto, jam nėra nieko blogiau kaip laukti ir kentėti. Į ligas organizmas reaguoja audringai, telkia visas jėgas kovai su liga, todėl dažnai kyla temperatūra ir visi simptomai būna ryškūs. Nederėtų be didelio reikalo numušinėti temperatūros vaistais, nes taip galima tik pakenkti organizmui. Saulės šviesa ir šiluma dažniausiai veikia palankiai ir yra būtini Avinams, nes tai tarsi įkrauna jų vidinį energijos šaltinį.

Saulė Žuvyse

Nuo vasario 19 dienos iki kovo 20  dienos Saulė bus Žuvų zodiako ženkle.

Saulės padėtis Zodiake nurodo žmogaus energijos tipą, gyvenimo kryptį ir charakterį.

Būdingas daugiapusiškumas pirmiausiai pasireiškia emociniame Žuvų gyvenime. Žuviai labai įdomu ir svarbu emocijos, pergyvenimai, slapti kitų žmonių elgesio motyvai. Todėl Žuvis nuolat užsiėmusi įvairių mįslių narpliojimu: kodėl tas žmogus taip pažiūrėjo, ką jis tuo metu jautė ir panašiai. Saulė Žuvyse kaip povandeninio laivo variklis: jos puikiai suderinta energetika leidžia išplaukti į paviršių ir vėl nugrimzti į gelmę, pasislėpti ir veikti visu pajėgumu. Gyvenime Žuvis gerai jaučiasi kitų žmonių dvasinių poreikių žinovo vaidmenyje. Ji žino, kas patiks konkrečiu momentu daugumai ir kokių temų geriau neliesti, kad neatstumtų aplinkinių. Žuviai visai nereikia kaip nors panaudoti savo atradimus, skirtingai nuo Skorpiono, kuris būtinai tai panaudotų savo tikslams, Žuvis patiria pasitenkinimą nuo pačio mįslių įminimo proceso. Visiškai beprasmiška reikalauti, kad Žuvis priimtų sprendimą – ji paprasčiausiai nuplauks, išsisuks nieko nereiškiančia fraze. Žmogus mato tiek daug niuansų, kad konkretus atsakymas į konkretų klausimą yra paprasčiausiai neįmanomas – juk visi gyvenimai tokie santykiniai ir sąlyginiai. Nukreipdama savo intuiciją į paslaptingąją supančių žmonių gyvenimo pusę, Žuvis susiduria su daugeliu nemalonumų, kuriuos būtų galima pavadinti emociniu purvu. Kad kompensuotų vidinės nešvaros pojūtį, žmogus pradeda save nuodyti alkoholiu, narkotikais, tabaku. Paskui kyla noras pasinerti dar giliau į tamsiąją gyvenimo pusę. Toks procesas labai kenksmingas sveikatai ir iš jo nėra išeities. Kaip alternatyvą galima pasiūlyti bet kokias dvasines apsivalymo praktikas: religija, meditacija, muzika.

Saulės užtemimas spalio 14 dieną

spalio 14 dieną, 20:59 val Lietuvos laiku įvyks žiedinis Saulės užtemimas. Jis vyks Svarstyklių zodiako ženkle, 22 laipsnyje šalia besileidžiančio karminio mazgo , tad bus aktyvuojamos šio zodiako ženklo sritys.

Reiktų žinoti, kas Saulės užtemimai vyksta stojant Mėnulio Jaunačiai. Tačiau šią Jaunatį reiktų skirti ne planams kurti, o senų problemų, įsisenėjusių reikalų sprendimui. Tam įtakos turi užtemimo metu aktyvuojamas besileidžiantis karminis mazgas, kuris yra atsakingas už atidirbtas pamokas, senų problemų sprendimą, praeituose įsikūnijimuose įgytas pamokas.

Nerekomenduojama šio užtemimo metu pasirašyti sutartis, vesti derybas, jei norite perspektyvoje turėti gerus, teigiamus rezultatus. Reiktų vengti ginčių, kovų, karo, santuokos įtvirtinimo. Nepalanku pradėti naujus dalykus, mat jie ateityje nutrūks ar bus bevaisiai. Galimi santykių aiškinimaisi, krizės santuokoje ar net santykių nutrūkimas.

Užtemimo poveikis tęsis dar savaitę po jo.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Astrologė Rasa

 

Horoskopas spaliui (2023)

Spalio mėnesio astrologinį foną įtakoja planetų judėjimas tam tikru zodiako ženklu, judėjimo būdas ir formuojami tarpusavio aspektai.

Saulė mėnesio pirmus du dešimtadienius ( iki 23 dienos) keliaus ir aktyvuos Svarstyklių zodiako ženklą. Čia, oro stichijoje Saulė skleis lengvumo, judrumo, pokyčių energijas. Tad veiksime kur kas spontaniškiau, energingiau, nuotaikos bus nuspalvintos nerūpestingumo natomis.

Vėliau, nuo 23 dienos, Saulei perėjus mėnesiui į Skorpiono zodiako ženklą, keisis ir pagrindinis energetinį foną įtakojantis veiksnys. Saulė Skorpione bus vandens stichijoje, svečiuose pas Plutoną ir Marsą. Tad lengvumą keis niūresnės nuotaikos, tapsime labiau uždaresni, panirsime į intuityvųjį vidinį pasaulį. Skorpionas suteiks galimybę prisiminti, kad viskas turi baigtį, kad gyvenimas tai mirčių ir atgimimų kreivė.

Marsas iki spalio 12 dienos vis dar judės jam nepalankiu Svarstyklių zodiako ženklu. Tokia padėtis skatina pykčius ir nesutarimus, provokuoja naudotis mentaline jėga savo tikslų pasiekimui. Situacija pageręs nuo spalio 12 dienos, mat kovos planeta pereis į jam palankų Skorpiono zodiako ženklą. Stiprės valdžios ir garbės siekis, ambicingumas. Tikslas bus siekiami gerai juos apgalvojant, kartais veiksime staiga ir susidarius palankiai situacijai.

Venera nuo  spalio 9 dienos pereis į jai nepalankų Mergelės zodiako ženklą. Meilė ir flirtas nueis į antrą planą, pasimatymai ir romanai domins mažiausiai. Tačiau stiprės meilė darbui, pareigos jausmas, atsakingumas. Dėl silpnos Veneros padėties mėnuo nėra palankus vestuvėms, piršlyboms.

Merkurijus aktyvuos Svarstyklių zodiako ženklą, suteikdamas mūsų kalbai estetikos, grožio, etikos. Geras laikas deryboms, susitarimams, sutarčių pasirašymui.

Svarbiausi mėnesio faktoriai, matyt, bus Saulės ir Mėnulio užtemimai.

Pirmasis Saulės užtemimas įvyks spalio 14 dieną Svarstyklių zodiako ženkle , o Mėnulio užtemimas vyks spalio 28 dieną, Jaučio zodiako ženkle. Apie juos plačiau kituose blogo įrašuose.

Astrologė Rasa