Horoskopas spaliui (2023)

Spalio mėnesio astrologinį foną įtakoja planetų judėjimas tam tikru zodiako ženklu, judėjimo būdas ir formuojami tarpusavio aspektai.

Saulė mėnesio pirmus du dešimtadienius ( iki 23 dienos) keliaus ir aktyvuos Svarstyklių zodiako ženklą. Čia, oro stichijoje Saulė skleis lengvumo, judrumo, pokyčių energijas. Tad veiksime kur kas spontaniškiau, energingiau, nuotaikos bus nuspalvintos nerūpestingumo natomis.

Vėliau, nuo 23 dienos, Saulei perėjus mėnesiui į Skorpiono zodiako ženklą, keisis ir pagrindinis energetinį foną įtakojantis veiksnys. Saulė Skorpione bus vandens stichijoje, svečiuose pas Plutoną ir Marsą. Tad lengvumą keis niūresnės nuotaikos, tapsime labiau uždaresni, panirsime į intuityvųjį vidinį pasaulį. Skorpionas suteiks galimybę prisiminti, kad viskas turi baigtį, kad gyvenimas tai mirčių ir atgimimų kreivė.

Marsas iki spalio 12 dienos vis dar judės jam nepalankiu Svarstyklių zodiako ženklu. Tokia padėtis skatina pykčius ir nesutarimus, provokuoja naudotis mentaline jėga savo tikslų pasiekimui. Situacija pageręs nuo spalio 12 dienos, mat kovos planeta pereis į jam palankų Skorpiono zodiako ženklą. Stiprės valdžios ir garbės siekis, ambicingumas. Tikslas bus siekiami gerai juos apgalvojant, kartais veiksime staiga ir susidarius palankiai situacijai.

Venera nuo  spalio 9 dienos pereis į jai nepalankų Mergelės zodiako ženklą. Meilė ir flirtas nueis į antrą planą, pasimatymai ir romanai domins mažiausiai. Tačiau stiprės meilė darbui, pareigos jausmas, atsakingumas. Dėl silpnos Veneros padėties mėnuo nėra palankus vestuvėms, piršlyboms.

Merkurijus aktyvuos Svarstyklių zodiako ženklą, suteikdamas mūsų kalbai estetikos, grožio, etikos. Geras laikas deryboms, susitarimams, sutarčių pasirašymui.

Svarbiausi mėnesio faktoriai, matyt, bus Saulės ir Mėnulio užtemimai.

Pirmasis Saulės užtemimas įvyks spalio 14 dieną Svarstyklių zodiako ženkle , o Mėnulio užtemimas vyks spalio 28 dieną, Jaučio zodiako ženkle. Apie juos plačiau kituose blogo įrašuose.

Astrologė Rasa

Horoskopas lapkričiui (2022)

Mėnesio pradžioje Saulė, Merkurijus, Venera aktyvuos Skorpiono zodiako ženklą, iškeldamos šio zodiako ženklo tendencijas.

Saulė atsakinga už mūsų sąmoningumą, patekusi į Skorpiono zodiako ženklą, stiprina aktyvumą, proveržio poreikį, gilina tamsiąsias gyvenimo dalis. Mes panyrame į vandens stichiją, kur pilna paslapčių, tylumos, tylaus noro kontroliuoti visą aplinką. Stiprėja gilinimąsis į ezoteriką ir paslėptas gyvenimo dalis. Mus gali užvaldyti pyktis, noras keršyti, pakenkti. Ši tendencija tęsis iki mėnesio 20 dienos, kol Saulė pereis į Šaulį.

Merkurijus mūsų kalbą darys paslaptingesnę, kupiną sarkazmo ir slaptų ketinimų. Tai nėra aktyvios komunikacijos laikas, tad svarbius sprendimus, susitarimus geriau palikti vėlesniam laikui.

Venera Skorpione blogoje pozicijoje. Ji tarsi čia nepageidaujama. Tad meilės reikalai tokiu metu tampa labiau dramatiški, kupini aistrų ir pavydo. Tokia pozicija nėra palanki santuokos registracijai.

Kai žinia, esame šiuo metu užtemimų laikotarpyje, ir jį užbaigs Pilnas Mėnulio užtemimas lapkričio 8 dieną Jaučio zodiako ženkle. Teigiama, kad užtemimų įtaka, poveikis tęsiasi dvi savaitės iki ir po užtemimo. Tad beveik visą lapkritį galimi fatališki įvykiai, sprendimai, keisiantys gyvenimus. Nors daugelis astrologų teigia, jog užtemimų laikotarpiu nereikėtų gyvenime nieko keisti, priimti svarbių sprendimų, vyrauja ir kita nuomonė, teigianti, kad nauji sprendimai, susitarimai, gyvenimo pokyčiai užtemimo laikotarpyje nėra draudžiami. Manau, reiktų laikytis pastarojo požiūrio. Juk užtemimus išgyvename kasmet po keliatą kartų, tai nėra toks retas įvykis. O ir užtemimai vyksta ties karminių mazgų pozicija, kas nėra planetos, o tik fiktyvūs taškai. Tad drąsiai galima teigti, kad konkrečių įvykių nekuria. Mes patys esame atsakingi už savo sprendimus.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Horoskopas spaliui (2022)

Spalio mėnesį iki 24 dienos Saulė keliaus Svarstyklių zodiako ženklu. ta reiškia, kad yra aktyvuojamos visos šio zodiako ženklo temos: partnerystė, teisiniai dalykai, tarpusavio santykiai, vidinės harmonijos siekis, balansas. Tad mėnuo tinkamas savo energiją nukreipti į šias temas.

Merkurijus vis dar juda retrogradu, blokuodamas/stabdydamas  kelionių reikalus, kokybišką ir kiekybišką bendravimą, dokumentų pasirašymo reikalus. Tai tęsis iki spalio 5 dienos. Tad visai greitai visi darbai stos į savo vietas, drąsiai pasirašinėsime sutartis, plėsime bendravimo ratą. Kadangi ši planeta judės Svarstyklėmis, tad daug dėmesio skirsime kalbos kultūrai, santūrumui. Tokiu metu nuomonės reiškiamos taktiškai, mažėja konfliktų.

Venera Taip pat juda Svarstyklių zodiako ženklu, dar labiau stiprindama norą kurti romantiškus ryšius, tuoktis, gražiai spręsti nesklandumus ir pykčius. Padėtis palanki santuokai, ypač nuo 8 mėnesio dienos.

Pažeistas Marsas Dvyniuose skubins priimti sprendimus, drąsiai sakyti savo nuomonę. Tokia pozicija labai palanki apginti savo nuomonę ir interesus, ieškoti motyvacijos knygose.

Bendras mėnesio fonas nuspalvintas kardinalaus oro energijų, tai skatins daugiau judėti, veikti impulsyviai ir neapgalvotai, sprendimai tokioje įtakoje priimami labai staiga, nesvarstant apie pasėkmes. Verta labiau įsižeminti ( žemės darbai) kad neperspausti ir neprisivirti košės.

 

Dvyniai

Nuo 05.21 iki 06.21 Saulė judės Dvynių zodiako ženklu.

Tad kokie gi Dvyniai?

Žmonės išsiskiria savo dideliu judrumu, manevringumu, sugebėjimu subtiliai spręsti dabartines situacijas. Kaip būtent pasireikš šios savybės priklauso nuo  bendros horoskopo situacijos. Saulė aprūpina energija ne trumpalaikiais impulsais, kaip Avinus, ir ne pastoviai ir stabiliai, kaip Jaučius, o įvairiapusiškai ir kintamai, priklausomai nuo situacijos, įvykių ir galimybių. Dvyniams būdingas įvairiapusiškumas, siekis būti bendrų interesų centre. Knygos, laikraščiai, gandai, TV šou – viskas Dvyniams yra vertingas informacijos šaltinis, jie nepraleidžia nei vienos galimybės gauti naujos informacijos. Skirtingai nei Avinus, juos domina ne asmeninės įžvalgos, bet kitų žmonių nuomonės. Ir skirtingai nei Jaučiams, Dvyniams svarbu ne sukaupti kažko daug sau, bet gauti ir perduoti kitiems. Į bet kokį klausimą Dvyniai paprastai turi kelis atsakymus ir jei reikia priimti svarbų sprendimą, tai sprendimų variantų taip pat gali būti ne vienas. Jie gali pradėti veikti iš karto keliomis kryptimis, pasikviesdami į pagalbą draugus ir pažįstamus. Jų visiškai negąsdina galimybė pasimesti skirtingose veiklose. Priešingai, kuo daugiau jie turi skirtingų veiklų, tuo svarbesni ir reikšmingesni jie jaučiasi. Ligoje Dvyniai neturi Aviniškos jėgos ar Jautiškų šarvų, bet jie turi manevringumą ir lankstumą išvengti ligos, gerai prisitaiko esant skirtingoms sąlygoms, perleidžia per save jos nepriimdami. Ligos paprastai neužsilaiko Dvyniuose, jos ateina ir išeina be liekamųjų pėdsakų. Svarbiausia, kad būtų sveika nervų sistema.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė