Horoskopas gegužei

Gegužės mėnesį galima išskirti kelis svarbius astrologinius įvykius, kurie palies visus, turės įtakos bendram gyvenimo tonui, tėkmei.

 1. Svarbiausias gegužės mėnesio astrologinis įvykis, mano supratimu, bus Veneros retrogradinis judėjimas. Jo pradžia yra laikoma gegužės 13 diena. Tačiau jau paskutinę balandžio savaitę šio astrologinio reiškinio įtaką galėjome justi. Veneros retro judėjimas kalba apie laikotarpį, kuomet visi šios planetos reikalai apsisuka. Kaip tai pasireiškia realybėje: pirmiausia neriama į asmeninių santykių vidinę analizę ir išvadų darymą; kai analizuojami finansiniai reikalai ( permąstomos pajamos/išlaidos, bendrai tampa svarbu pinigų kaip materialinės vertybės samprata);  asmeninio kūrybinio potencialo silpnėjimas arba visiška kūrybinė apatija. Kadangi Venera turi tiesioginę sąsają su moteriška planetos dalimi, ryškiai keičiasi moteriškosios energijos apraiškos- ji tampa dar labiau pasyvi, panirusi į asmeninius apmąstymus, dažnai – asmeninės moteriškos galios revizija. Vadinasi, nuo gegužės 13 dienos nėra tinkamas metas tuoktis, įsipareigoti, pradėti santykius. Tai pasyvus metas, nėra tinkamas aktyviai išorinei plėtrai. Prastas laikas finansinių projektų pradėjimui, skolinimuisis. Skirti laiko reikėtų asmeninio garderobo revizijai, savo kūrybinės prigimties paieškoms, apmąstymui. Labai dažnai – tai probleminis laikas asmeniniams santykiams. Būtent tiems, kuriuose kažkas jau senai kliba, nėra tvirta. Šie gali nutrūkti negrįžtamai. Kaip taisyklė, tokiu metu gali sugrįžti buvę mylimieji.
 2. Kitas svarbus mėnesio reiškinys- Marso perėjimas į Žuvų zodiako ženklą, nuo gegužės 11 dienos. Marsas yra aktyvumo, energijos, proveržio planeta. Kai ji patenka į pasyvią vandens stichiją, jam reikštis tampa ypač sunku. Šios dvi energijos tarpusavyje absoliučiai nedera, todėl planetos elgesys iškreipiamas. Vietoj aktyvios išorinės realizacijos paniriama į vidines gelmes. Atsiranda noras pabėgti nuo realybės, nerti ten, kur esame sunkiai pasiekiami. Neretai realiame gyvenime tai pasireiškia dažnesniu alkoholio vartojimu, atsiskyrimu nuo komunikacijos, bendrai- atsiribojimu. Todėl toks metas labiau produktyvus dvasiniams tyrinėjimams ir praktikoms, asmeninei izoliacijai su dvasiniu tikslu, meditacijoms.
 3. Dar svarbu paminėti tai, kad Saturnas, Plutonas, Jupiteris irgi dalį mėnesio judės   retro fazėje , kas turės įtakos mūsų socialiniams, tarpvalstybiniams reikalams. Gali būti, jog stebėsime tam tikrą šalių tarpusavio komunikacijos sąstingį, pervertinsime sąveikos svarbą. Tai nėra palankus momentas rimtiems pokyčiams tiek profesinėje, tiek socialinėje plotmėje. Neverta pradėti naują verslą gegužę, jei puoselėjate norą jame vykdyti veiklą ilgam.
 4. Saulė nuo 22 mėnesio dienos pereis į Dvynių zodiako ženklą. Ši energija šiek tiek išjudins mūsų sustingusį gyvenimą, geriau tuo metu pasijus oro ir ugnies stichijos atstovai. tačiau labai didelio aktyvumo nematysime. Labai ryškus stabdymas dangaus kūnų pozicijoje neleis aktyvioms energijos plisti.
 5. Mėnulio jaunatis gegužę numatoma  22 dieną. Ji formuosis Dvynių zodiako ženkle. Kadangi mėnuo nėra tinkamas aktyviems veiksmams, planuoti jaunaties dieną kaip ir nėra apčiuopiamos reikšmės. Rezultatų nebus.
 6. Kadangi birželį turėsime užtemimus, gegužė tampa prieš užtemiminiu mėnesiu. Vėl esame priversti įsijungti pasyvumo ir neveiklumo pavaras.

 

Tai yra bendro pobūdžio informacija. Kaip mėnesio fonas paveiks jus asmeniškai, konsultuokitės su astrologu.

Astrologė Rasa

Horoskopas balandžiui

Balandžio mėnesį galima išskirti šiuos svarbiausius astrologinius įvykius:

 1. Saturno perėjimas į Vandenio zodiako ženklą. Tiesa, jei laikytis tikslumo, tai šis perėjimas jau įvyko kovo 22 dieną. Šio perėjimo dar , tikėtina, nepajautėme, turėsime tam net 2.5 metų. Būtent tiek trunka Saturno judėjimas vienu zodiako ženklu.

Saturnas yra planeta, kuri astrologijoje siejama su sunkumais, išbandymais, apribojimais, stabdymu. Taip pat  ji atsakinga už laiką: kaip jį suvokiame, jaučiame, vertiname. Saturnas pagal klasifikaciją priskiriamas socialinei planetai, todėl apsprendžia asmens socialinius, karjeros siekius, pripažinimą, garbę. Dėl savo specifinio bruožo stabdyti, Saturnas apdovanoja tik tuos, kurie kantriai laukia.  Ši planeta mus moko prisiimti atsakomybę už asmeninius poelgius, gyvenimą, moralės vertybes. Tai brandos planeta, Valdanti Ožiaragio zodiako ženklą, taip pat yra antrasis valdovas Vandenyje. Vadinasi, tiek praėję 2.5 metų mums dėliojo gyvenimiškas situacijas taip, kad suprastume ir įsisąmonintume jo funkcijas.  Saturnas labai aiškiai mums šiandien, ir artimiausius 2.5 metų rodys mūsų atsakomybės problemas, tiek asmeniniuose gyvenimuose, tiek ir pasauliniame kontekste. Saturno stiprumo laiku krenta iš postų tie, kas buvo nevertas turėtų pozicijų, baudžiami ( visomis priemonėmis) tie, kurie nemoka laikytis taisyklių, prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Jei norime sulaukti Saturno dovanų, teks laikytis jo taisyklių. Tiesa, taisyklės yra taip pat viena iš šios planetos reikšmių.

           2. Visą balandį Marsas judės Vandenio zodiako ženklu. Čia, oro stichijoje, aktyvumo planeta įjungia mentalinį lygmenį. Todėl tokiu metu tampame labiau kalbūs, ieškome bendravimo, kontaktų. Kadangi šis zodiako ženklas priskiriamas fiksuotam kryžiui, Marsas jame tampa kryptingas, gebantis kaupti, saugoti, laukti. Visos žinios, kurių įgysime  balandį turi galimybių išlikti atmintyje ilgam. Tai puikus metas asmenims, užsiimantiems intelektualine veikla, dirbantiems internetiniuose projektuoje, taip pat mokytojams. Gali netikėtai kilti puikios idėjos, būtinai jas panaudokite. Beje, Marsas Vandenyje aktyvuoja susidomėjimą astrologija. Gal jau laikas išmokti žvaigždžių kalbos?

            3. Nuo balandžio 4 dienos Venera pereis į Dvynių teritoriją. Čia, oro stichijos zodiako ženkle, Venera įgauna lengvumo, intelektualumo, kaitos. Jei kalbėti apie Venerą, kaip grožio sampratos formuotoją, tai šioje padėtyje ji smalsi  tapybai ( tiek ant popieriaus, tiek ant šilko), drabužių modeliavimu, poezijai. Apie rimtus užmojus, matyt, kalbėti dabar ne laikas. Venera nori būti nerūpestinga ir nepriklausoma.

            4.Merkurijus, kuris atsakingas už informacinį lauką, nuo balandžio 11 dienos pereis į Avino zodiako ženklą. Šiame aštriai ir dinamiškai nusiteikusiame zodiako ženkle intelekto planeta tampa impulsyvi, drąsi, tuo pačiu labai neatsargi. Tokiu metu tenka išgirsti aštrių pasisakymų, drąsių pareiškimų. Ne retas reiškinys- įžūlumas ir atkaklumas kalboje, kandi ir neempatiška komunikacija. Šios savybės puikiai tinka treneriams, karo reikaluose, motyvatoriams. Nėra prasmės priminti, kad tokiu metu žodis yra kaip ginklas, vistiek elgesys liks spontanišku.

          5. Na, o balandžio 20 dieną Saulė pereis iš Avino, į Jaučio namus. Visiems žemės stichijos atstovams tai atokvėpio ir ramumos metas. Jie negali pakęsti daug triukšmo keliančių ir mažai darančių personų.

         6. Pirmąsias 15 balandžio dienų formuosis negatyvus aspektas, kuris dažniausiai nurodo traumų galimybę. Tai ne tik traumos kelyje, jos galimos ir buityje. Stiprės gaisrų, nelaimingų nutikimų dėl elektros gedimų, pavojus. Socialiniame kontekste tai konflikto laikas. Būkime dėmesingi sau ir aplinkiniams.

       7. Sudėtingas emocine prasme laikas bus balandžio 21-25 dienos. Tomis dienomis daug pykstama , emocionaliai aiškinami ( įrodinėjami)  poreikiai , asmeninės ribos.

Tai yra bendro pobūdžio informacija. Kaip astrologinis fonas paveiks jus asmeniškai, konsultuokitės su asmeniu astrologu.

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Horoskopas kovui

Kovo pradžia vis dar transliuos stabdymą, informacinės maišaties, nesusipratimų bei melo vibracijas. Kol Merkurijus judės retrogradu jam nepalankiu Žuvų zodiako ženklu. Apie jį plačiau buvo aprašyta vasario mėnesio prognozėje. Lieka tik priminti, kad ši retrogradinė situacija tęsis iki kovo 10 dienos. Svarbius pokalbius, sutarčių tvirtinimą yra prasmės nukelti laikui po kovo 5 dienos.

    Saulė vis dar keliauja Žuvų zodiako ženklu, iš kurio pereis į Aviną kovo 21 dieną, pažymėdama astrologinio pavasario ribą. Žuvys yra paskutinis iš dvylikos zodiako ženklų, todėl turintis didžiausią įsikūnijimų patirtį, vadinasi, labiausiai brandus. Žuvų metu tampame labiau uždari ir melancholiški, empatija mus motyvuoja rūpintis kitų reikalais labiau, nei savo asmeniniais. Tokiu būdu išryškėja Žuvų gebėjimas visus mylėti vienodai ir besąlygiškai aukotis.

O štai Avinas – tarsi Žuvų priešingybė. Mat tai pirmasis zodiako ženklas, todėl labiausiai vaikiškai naivus, smalsus pasauliui ir tikintis džiugiu rytojumi. Avinui nėra svarbu kiti, mat jis labiausiai susidomėjęs savo reikalais, savęs realizacija.

Avinas- ugnies stichijos zodiako ženklas, priklausantis kardinaliam kryžiui. Tai pirmoji ugnis iš visų trijų ugnių. Todėl  pats dinamiškiausias ženklas. Silpnas priešas jam neįdomu. Kova tarsi iššūkis, svarbu pats procesas, veiksmas. Sako „aš galiu“, nes turi sau įrodyti. Nelinkę savimi gėrėtis, pasinėrę į veiksmą. Įvertinimas reikalingas tik pasiekus tikslą. Nugalėtam priešui gali paduoti ranką. Labai stipri savigarba. Tarsi pirminės ugnies vystymasis – žiežirba – duoda impulsą ugniai.

Sunkiai  kontroliuojama, nes yra stichiška. Būdingas tiesmukiškumas ir tiesumas. Ši ugnis švari, neužteršta grubios materijos. tai kario ugnis, kuri išdegina piktumą, nes kovoja už teisybę. Ši ugnis švarina, kelia dvasingumą. Iš visų trijų ugnių sunkiausiai kontroliuojama. Niekada nesieja savęs su už save silpnesniu. Būdingas energingumas, impulsyvumas, nekantrumas, noras veikti nepaisant kliūčių. Didelis iniciatyvumas, aktyvumas pradėti kažką naują, bet nesugebėjimas tęsti pradėtų darbų. Siekis būti pirmu, polinkis į paprastus sprendimus ir nesupratimas, kad yra aplinkiniai keliai – „stabdžius sugalvojo kvailiai“.

Tai puikus metas mokytis veikti aktyviai ir ryžtingai. Išreikšti save per veiksmą, pasitikėjimą. Kadangi Saulė šiame zodiako ženkle egzaltuoja ( turi aukščiausią balą), tai puikus metas mokytis saviraiškos, siekti kūrybiškumo. Tai prigimtinės lyderystės laikas, todėl stokojantiems šių savybių turėtų sektis ugdyti. Tai vidinio kario pažadinimo laikas.

Tai galima sakyti, kad antrąją kovo pusę prabusime iš žiemos miego, užsidegsime aviniška jėga ir energija. Bus kuriami nauji gyvenimai, startuos naujos pradžios, nušvis gyvenimas ryškiai. taigi, jei turite rimtų planų ir norų, juos lengviau seksis realizuoti nuo kovo 21 dienos.

Venera iki kovo 6 dienos vis dar reikšis per Avino energijas. O po to ramiai įžengs į stabiliojo ir žemiškojo Jaučio valdas. 

    Veneros padėtis Jautyje turi tokias reikšmes:

Veneros simbolika yra tiesiogiai susijusi su vertybėmis, grožio ir estetikos samprata, moteriškumu, finansais. Kuomet ši keliauja atitinkamu zodiako ženklu, jos savybės nusidažo pastarojo savybėmis.

Jautis priklauso žemės stichijai, fiksuotam kryžiui. Venera Jautyje yra savo namuose, čia jos funkcijos, savybės pasireiškia natūraliai, lengvai. Kadangi Jautis yra žemės stichijos ženklas, jam labai svarbu žemiškumas arba materialumas, apčiuopiami ir aiškūs dalykai, veiksmai.

Venera Jautyje orientuota į materialinį meilės aspektą, nes tik taip ji jaučiasi saugi. Dėl fiksuoto kryžiaus įtakos tokia Venera yra stabili, patikima. Čia mažai aistrų ir dūsavimų, euforijos ir meilės priesaikų. Daugiau fiziškumo: prisilietimų, mėgavimosi maistu, sekso malonumais, finansinių paskaičiavimų.

Tai geras laikas:

 • įteisinti santykius;
 • pirkti prabangos daiktus, rūbus, namų apyvokos daiktus, baldus;
 • atskleisti savo įvaizdį, pasirūpinti savo garderobu;
 • pradėti gydomųjų masažų kursą.

Visos kitos planetos išsaugos vasario mėnesio pozicijas. Tad, galima teigti, jog šiemet kovas turėtų būti pakankamai ramus pirmąją pusę, ir energingas antrąją.

 

      Tai yra bendro pobūdžio informacija.

      Astrologė Rasa

 

Horoskopas vasariui

Antrasis metų mėnuo vis labiau džiugins ilgėjančiomis dienomis ir augins vasaros laukimą.

Vasaris puikus mėnuo. Tai Vandenio energijų metas: laisvės poreikio aktyvacija visose gyvenimo srityse, draugystė su bendraminčiais ir pasauliu, humanizmo idėjos ir noras pagerinti pasaulį. Iš prigimties vandeniai yra laisvos dvasios žmonės, kuriems svarbu kalbėti, pranešti pasauliui savo pasaulėvoką, parodyti kitokius realizacijos kelius, išmokyti draugystės ir lengvumo. Visos šios energijos visiems bus pasiekiamos iki vasario 18 dienos vakaro. Po to Saulė pereis į Žuvų zodiako teritoriją.

Žuvys karaliaus ir valdys likusią mėnesio dalį, įnešdamos daugiau paslaptingo virpulio, mistikos siekio, bei dvasingumo. Tai puikus metas analizuoti dvasinius prioritetus ir vertybes, ieškoti tikėjimo, ar tiesiog gyvenimo prasmės. Matyt, tik Žuvims yra lemta idealizuoti gyvenimą, bei mistifikuoti egzistenciją ir suteikti idealistinę žemiškos  realizacijos  prasmę.

Tai metas, kuomet gimsta platoniški ryšiai, atsiskleidžia meniniai gabumai, sugrįžta tikėjimas aukštesniąja jėga.

Tuo pačiu Žuvų dominavimas gali kelti iliuzijas apie save ir pasaulį, kas dažniausiai turi neigiamas pasekmes. Taigi, vasario antroji pusė turės ir neigiamų patirčių. Yra prasmės pasisaugoti sukčių, ilgapirščių.

Matyt, svarbiausias mėnesio įvykis bus Merkurijaus retrogradinis judėjimas nuo vasario 17 dienos. Todėl svarbius reikalus ir sutartis pasirašykime iki šios datos. Keliones taip pat yra prasmės planuoti pirmąją mėnesio pusę.

Merkurijus yra ta planeta, kuri yra arčiausiai Saulės, todėl jos poveikis yra pernelyg sumenkinamas. Merkurijus yra atsakingas už tai, kaip žmogus išreiškia save ( žodis, gestai, mimika, judesiai, judrumas/aktyvumas), kaip suvokia jį supantį pasaulį, už gebėjimą socializuotis ir bendrauti su kitais visuomenės nariais. Merkurijus- tai mūsų pasaulio matymo ir suvokimo filtras, turintis didelę įtaką nervų sistemos ir psichinei būsenai. Todėl kiekvienas Merkurijaus judėjimo pasikeitimas yra labai svarbus laikotarpis kiekvienam asmeniui individualiai.

Kuomet planeta ima judėti retrogradu, t.y. atbulai jai įprastam judėjimo būdui, keičiasi  visų su ja susijusių reikalų svarba mūsų gyvenimuose.

Pozityviais pokyčiais galima pavadinti norą sugrįžti prie buvusių mokslų, nebaigtų skaityti knygų, atnaujinti  senus, nutrauktus ryšius, tesėti kažkada duotus pažadus.

Negatyviai planeta reiškiasi tuo, kad sukelia didelę skubą tuose reikaluose, kur skubėti tikrai tokiu metu nederėtų: tai persikraustymai, dokumentų pasirašymai, pažadų dalijimai, kelionės. Retrogradinis Merkurijus mumyse mintis įjungia labai staiga ir reikalauja skubios jos realizacijos. Tik ne visada tai pozityviai vertinama praėjus tam tikram laikui ( jei tiksliau, pasibaigus retro fazei). Vis tik rekomendacija būtų gerai apgalvoti ir tik tada veikti. Labai svarbu savo darbuose ir išoriniuose pasireiškimuose sulėtinti tempą. Tuomet tokiu metu priimti sprendimai džiugins ir vėliau.

Tokiu metu prasminga atsisakyti kelionių į užsienį, pirkti ryšio priemones, vaizdo ir garso aparatūrą, pirkti/parduoti/nuomoti, pradėti mokytis/studijuoti. Jei vis tik tektų pasirašyti sutartis ar bet kokius svarbius dokumentus, svarbu išsaugoti atidumą- perskaityti kiekvieną punktą ypač atidžiai ir nuosekliai. Jei turite norą susigrąžinti seną draugystę- šis laikotarpis tam puikiai tinka.

Retro fazės metu labai naudinga peržiūrėti turimą informaciją, susitvarkyti kompiuterio failus, pasidaryti svarbių dokumentų kopijas. Gerai seksis permąstyti senus projektus ar kažkada kilusias idėjas.

Venera nuo vasario 8 dienos pereis į Avino zodiako ženklą. 

Kaip žinia, Avinas priklauso ugnies stichijai, jį valdanti planeta yra išskirtinai vyriška ( Marsas). Venerai keliaujant Avino  valdomis ji tampa dominuojančia, aktyvia, karinga ir tiesia, egoistiška.  Dėl šios priežasties Veneros padėtis Avino zodiako ženkle yra laikoma nepalankia, silpna ( planeta čia turi 0 balų).

Tačiau tokia Venera turi savo žavesio. Ji pilna veržlumo ir energijos. Tokia moteris nenustygsta vietoje, visada išsiskiria išoriniu ryškumu, tiesumu ir kartais grubumu. Tokiu metu moterys gali tapti šiek tiek karingos, demonstratyvios ir drąsiai siekiančios savo tikslų.

Vyrai turėtų išlikti ramūs, jei priešingos lyties atstovės drąsiai kalbins pirmos, nelauks vyriškos iniciatyvos, tačiau ją reikš pačios. Santykiuose tokiu metu gali padaugėti konfliktų, stiprės seksualinė santykių pusė, gali pasireikšti tam tikra konkurencija  poroje.

Tokiu metu nepalanku:

 • tuoktis;
 •  imtis naujų finansinių projektų/investuoti/skolintis/skolinti;
 •  keisti įvaizdį;
 • atlikti plastines operacijas.

Tokiu metu palanku:

 • stokojančioms drąsos moterims palanku mokytis ją atskleisti;
 • užmegzti romanus, kur dominuoja išskirtinai seksualinis akcentas;
 • nutraukti santykius;
 • ugdyti pasitikėjimą savimi.

Na, o vyrų planeta Marsas, nuo vasario 16 dienos įžengs į Ožiaragio valdas.

Marso padėtis Ožiaragyje labai stipri, jis čia turi aukščiausią balą.

Kaip tai gali įtakoti mūsų visų gyvenimus?

Pirmiausia tai puikus metas tikslų siekimui. Marso motyvacija ir energija puikiai balansuojama ir struktūruojama Saturno ( Ožiaragio zodiako ženklo valdovo).

Kitas pastebėjimas – tokiu metu vyrų elgesys tampa labiau tikslinis, nukreiptas siekti konkrečių rezultatų. Išnyksta blaškymasis tarp norų, atsiranda aiškus ir subalansuotas suvokimas kokios šiandien yra vertybės ir kokie norai.

Tai puikus metas būsto pirkimui, statybos pradžiai, namo/būsto remontui.

Labai gera tokiu metu įvesti į savo gyvenimą sportą ar bet kokią aktyvią fizinę veiklą. Tikėtina, kad rezultatų siekti bus lengva, motyvacija bus nepalaužiama, todėl tikslai bus pasiekti.

Vyrams tokiu metu labai palanku stiprinti savyje vyriškąjį pradą. Kaip tai padaryti? Pirmiausia vyras žino, ko nori iš savo gyvenimo. Jo labai aiškios vertybės, moralė. Reiktų pradėti nuo savo vertybių supratimo ir išsiaiškinimo.

Moterims tai gali būti toks metas, kuomet iš vyrų pusės truks flirto, lengvumo ir neįpareigojančių santykių. Tai laikas labai rimtiems vyrams.

Kitas svarbus niuansas- tai tikrų karjeristų laikas. Ožiaragis yra tiesiogiai susijęs su aukštomis pozicijomis ir karjeros siekiais.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Astrologė Rasa