Rugpjūčio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Darbas ir pinigai. Seksis dirbantiems namuose arba užsiimantiems nekilnojamojo turto prekyba/nuoma. Didžioji pajamų dalis bus skiriama namų gražinimui, buities reikmenų įsigijimui, dekoracijoms ar dekoravimui. Neblogų rezultatų pasieks tie, kurie dirba užsienio įmonėse.

Santykiai. Santykių srityje galimi rimti pokyčiai: esantiems santykiuose galimi partnerio netikėti sprendimai, kurių baigtis gali nešti emocines krizes; nesantiems santykiuose- galimybė susieti ateitį su valdingu žmogumi.

Sveikata. Mėnuo gali kelti rūpesčių dėl sveikatos: rugpjūtį išgyvensime du užtemimus ir tai tiesiogiai gali paliesti jūsų fizinę savijautą. Prasminga daugiau ilsėtis ir pasirūpinti savimi. Taip sumažinsite užtemimų keliamas įtampas.

Jautis

Darbas ir pinigai. Galimi darbiniai konfliktai, pokyčiai karjeros srityje. Žvaigždės nurodo palankias galimybes pasiekti gan aukštų darbinių, pareigybinių pozicijų, tačiau dėl to turėsite įdėti nemažai pastangų. Finansiniai aspektai rūpesčių neturėtų kelti.

Santykiai. Rugpjūčio užtemimai palies jūsų meilės sritį, todėl konkrečiai prognozuoti pokyčius sunku dėl mėnesio fatališkumo. Galimi lemtingi susitikimai, tačiau išsiskyrimai taip pat. Pasistenkite saugoti tai ką turite, venkite emocinių pliūpsnių.

Sveikata. Rugpjūtį sveikata neturėtų kelti rūpesčių. Priešingai, žvaigždės nurodo sveikatos gerėjimą sergantiems ar turintiems chroniškų negalavimų. Pozityviai veiks vandens terapija, poilsis prie vandens.

Dvyniai

Darbas ir pinigai. Žvaigždės nurodo palankias finansines galimybes. Turėsite gausiai naujų finansinių pasiūlymų, tikėtina, jog ir patys būsite aktyvūs palankių finansinių idėjų generatoriai. Darbinė sritis naujų pokyčių nežada, tiesiog dirbsite sau įprastą darbą.

Santykiai. Užtemimo energetika palies ir jūsų santykių zoną. Dėl to gali būti visko- nuo naujos aistros, dėl kurios būsite pasiruošę mesti viską, iki visiško abejingumo partneriui. Prasminga vengti aiškintis santykius, nes būsite valdomi emocijų, o ne proto.

Sveikata. Jei ieškote patikimo terapeuto, prasminga tokiu metu pagalbos ieškoti pas užsienio specialistus. Bendrai, sveikata turėtų būti gera, negalavimų išvengsite. Tik yra rizika būti tingiu, maistas rodysis skanus, kas gali baigtis svorio padidėjimu.

Vėžys

Darbas ir pinigai. Bendrai darbinė situacija bus neapibrėžta, sunkiai nuspėjama. Galimos darbinės intrigos, apkalbos ir šmeižtas. Daugelis jus motyvacijos stoką, darbinė nuotaika bus labiau pasyvi ir nuobodi. Labiau seksis medicinos darbuotojams, chemikams. Piniginių pokyčių mėnuo nežada.

Santykiai. Planetos vis dar palankios naujoms, daug žadančioms pažintims. Labai stipriai akcentuosite seksualinę santykių pusę, todėl sutiksite ypač aistringus partnerius. Būkite atsargūs- seksualiniai eksperimentai gali turėti ir negatyvių pasėkmių.

Sveikata. Galimos ginekologinės problemos moterims, todėl jei jaučiate negalavimų, apsilankykite pas specialistą kad nebūtų komplikacijų. Žvaigždės nurodo ir galimas kitas sveikatos problemas, būkite dėmesingi savo kūnui.

Liūtas

Darbas ir pinigai. Užtemimų energija palies jūsų finansinę sritį. Todėl galima tikėtis nuo didelių, neįtikėtinų finansinių įplaukų, iki rimtų praradimų ir nuostolių. Rugpjūtį atsisakykite skolinimosi ir neskolinkite. Vargu ar vėliau galėsite tai padengti. Darbe nieko naujo neprognozuojama.

Santykiai. Šioje srityje žvaigždės nurodo emocinio atšalimo periodą. Tikėtina, jog jausite abejingumą savo meilės objektui, išryškės labiau materialinis požiūris. Mėnesio bėgyje žadami santykių nutrūkimai dėl jų nepatikimumo.

Sveikata. Gali tekti pasirūpinti kažkurio iš namiškių sveikata. Žvaigždės nurodo būtinybę daug ir dažnai lankytis gydymo įstaigose, tikėtina, dėl artimųjų gydymosi. Sveikstantiems galimi netikėti išgijiimai, net kuomet gydytojų prognozės nieko gero nežadėjo. Pasirūpinkite imunine sistema.

Mergelė

Darbas ir pinigai. Sėkmės gali tikėtis tie, kurių veikla susijusi su internetine prekyba, informacinėmis technologijomis, astrologija, kosmosu. Galimi netikėti pasiūlymai iš užsienio įmonių ar asmenų. Turėtų reikšmingai išaugti pajamos, rugpjūtį trauksite pinigus.

Santykiai. Nesantiems santykiuose mėnuo palankus ieškoti antros pusės. Didžiausia sėkmė jūsų laukia kelyje, transporte, internetinėje erdvėje. Esantiems santykiuose mėnuo žada padidėjusį seksualumą, žvaigždės nurodo aistrų proveržius.

Sveikata. Mėnuo gali išsiskirti sveikatos problemomis. Užtemimas palies būtent šią jūsų sritį, todėl prasminga didesnią savo  dėmesio dalį nukreipti būtent sveikatos gerinimui, profilaktikai. Planuojantiems rimtas chirurgines operacijas palanku tai atidėti kitam mėnesiui.

Svarstyklės

Darbas ir pinigai. Mėnuo nurodo geras darbines perspektyvas. Kuo aukštesnias pozicijas užimate, tuo ženklesnės bus jūsų pajamos. Bendrai, rugpjūtį išaugs galimybė pritraukti kitų žmonių pinigus, rimtą kapitalą, investicijas. Pats darbas džiugins, santykiai kolektyve bus puikūs.

Santykiai. Šioje srityje kažko konkretaus prognozuoti neįmanoma dėl užtemimo poveikio. Ši sritis bus aktyvuota fatalinių aplinkybių. Būtų naudinga mažiau vadovautis emocijomis ir labiau stengtis išsaugoti tai, ką turite. Venkite rimtų pokyčių, nes jie bus neracionalūs, labiau ekspresyvūs.

Sveikata. Būkite atsargūs kelyje- padidėjęs traumatizmas gali turėti negatyvias pasėkmes jūsų sveikatai. Verta pasirūpinti miegu, emocine sveikata. Žvaigždės nurodo galimą apatiją, melancholiją, miego sutrikimus.

Skorpionas

Darbas ir pinigai. Mėnuo žada daug įtampos ir pokyčių darbe, tuo pačiu ir jūsų finansuose. Tikėtina, jog teks pasirašyti kažkokius dokumentus ar sutartis. Tačiau mėnesio energetika tam nėra palanki, todėl jei galite, atidėkite tai vėlesniam laikui.

Santykiai. Žvaigždės žada galimybę kartu su mylimuoju nuomotis bendrą būstą. Bendrai, mėnuo palankus santykius pervesti į kitą lygmenį- imti gyventi po vienu stogu. Mėgausitės buvimu kartu ir idealizuosite savo antrąją pusę.

Sveikata. Sergantiems ar turintiems rimtų sveikatos problemų žvaigždės suformuos apsaugą, todėl tikėtini pasveikimai ar bent ryškūs sveikatos pagerėjimai. Bendrai mėnuo nurodo būtinybę pabūti vienumoje, išsigryninti vertybes ir ateities planus. Rugpjūtį vienatvė gydys!

Šaulys

Darbas ir pinigai. Mėnuo žada neįtikėtinas galimybes- žvaigždės jums paruošė neįtikėtiną karjeros šuolį ir tuo pačiu reikšmingai išaugsiančias pinigines įplaukas. Būkite drąsūs ir rizikuokite, tik tokiu būdu patirsite žvaigždžių palankumą. Kitu atveju neieškokite kaltų.

Santykiai. Jūsų meilės fronte siaus vėtra. Gerąja prasme. Raus stogą, kels iki žvaigždžių, svaigins meile. Norėsite su mylimuoju susilieti, tapti vieniu. Tačiau išrinktasis bus kaskart mažiau nuspėjamas, todėl kaip jis elgsis nuspėti sunku. Santykiuose rimtų perspektyvų tikėtis nereikėtų.

Sveikata. Šioje srityje rugpjūtį rimtų permainų ar netikėtų pokyčių nežadama. Panašu, jog savo laiką ir dėmesį galėsite skirti labiau reikšmingoms savo gyvenimo sritims. Žinoma, miego kokybės, sveikos mitybos svarbos niekas neatšaukė.

Ožiaragis

Darbas ir sveikata. Galimas reikšmingas karjeros šuolis. Ir jokių pastangų iš jūsų tai nepareiklaus. Tiesiog reiks ištarti TAIP. Kitas svarbus parodymas- išaugs jūsų ambicingumas, tuo pačiu pasitikėjimas savo jėgomis, ir tai įkvėps drąsiai imtis savo veiklos. Išdrįskite. Leiskite sau pajusti gyvenimo skonį.

Santykiai. Puikus mėnuo santykių sričiai. Žvaigždės sako, jog turėsite puikią galimybę pakeisti santykių pobūdį- susitikinėjimai gali baigtis rimtus ketinimus turinčiais, rimtais pasiūlymais susituokti. Yra polinkis konfliktuoti, tačiau tai tik sustiprins poros aistringumą.

Sveikata. Vis dar tęsiasi nepalankus metas jūsų sveikatai. Jei ir toliau būsite abejingi savo kūno poreikiams, rimtai sirgsiste. Žvaigždės nurodo gydymąsi ligoninėje. Jei labiau rūpinsitės savo miegu ir poilsiu, šį negatyvų poveikį sumažinsite. Jums vienatvė taip pat veiks kaip gydytoja.

Vandenis

Darbas ir pinigai. Darbe jausitės labiau laisvi. Atrodys, jog atsirado daugiau erdvės pasireiškimams ir naujoms idėjoms. Žvaigždės nurodo santykių su bendradarbiais ir vadovu pagerėjimą. Bendrai, darbinė situacija turėtų rimti ir harmonizuotis. Piniginiai rūpesčiai jus aplenks. Imkitės netradicinės veiklos, tai pakels jūsų įplaukas į dar aukštesnį lygį.

Santykiai. Meilės fronte bus daug įvykių. Žvaigždės nurodo žodžių karą, kurį drąsiai perkelkite į meilės guolį. Tikrai padeda 🙂  Bendrai, santykiuose gali būti reikšmingų pokyčių. Tikėtina, jog bus pažadų, įsipareigojimų, pokalbių per naktis.

Sveikata. Šioje srityje išliks ankstesnės nuotaikos. Labai didelių pokyčių žvaigždės nežada. Vis dar svarbu rūpintis savo imunine sistema ( ji yra ypač pažeidžiama), mėginkite apeiti stresą kilometro spinduliu. Saugokite savo nervus.

Žuvys

Darbas ir pinigai. Rugpjūtį dažniau laikykite liežuvį, venkite konfliktų darbe su kolegomis. Panašu, jei nesilaikysite šio nurodymo, galite rimtai nukentėti- prarasti darbą. Vadovas bus ypač reiklus ir priekabus, todėl teks plušėti dar daugiau. Verta tyliai ir nuosekliai dirbti.

Santykiai. Meilės fronte žadamos naujos pažintys, kurios turės tikrai rimtą baigtį. Susipažinsite su tais asmenimis, kurie idealiai jums tinka santuokai. Dėl šios preižasties būkite atviri naujiems vėjams, būkite labiau matomi. Suteikite sau daugiau galimybių.

Sveikata. Turite būti dėmesingi savo sveikatai- mėnuo žada traumas. Ypač tai aktualu darbe, būtent ten galimybė susižeisti ar patirti traumą didelė. Taip pat pasirūpinkite savo virškinimo sistema- galimi ūmūs apsinuodijimai, skrandžio skausmai.

 

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Liepos mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Darbas ir pinigai. Sėkmingai klostysis darbo reikalai tiems, kurie dirba užsienyje ar užsienio įmonėje. Galimos neįtikėtinos galimybės realizuoti savo karjeros planus. Ypač seksis tiems, kurie veiks originaliai ir strategiškai. Finansinė situacija visą mėnesį džiugins: pajamų bus, tačiau ir išlaidauti norėsis.

Santykiai. Vis dar tęsis palankus laikas susižadėti ar įteisinti santykius. Bendrai, jausitės lyg meilės sparnų pakylėti. Esantiems santykiuose metas gan konfliktiškas tačiau pykčius drąsiai spręskite meilės guolyje.

Sveikata. Galimi miego sutrikimai ir neaiškios kilmės melancholija. Tai susiję su jūsų psichine būsena, kuri ypač jautri ir pažeidžiama. Daugiau ilsėkitės ir venkite stresinių situacijų. Gerą poveikį jūsų sveikatai suteiks buvimas prie vandens ar meditacija.

Jautis

Darbas ir pinigai. Žvaigždės žada sėkmę dirbantiems aptarnavimo, paslaugų sferose, taip pat medikams. Bendrai, situacija darbe pozityvi, santykiai su bendradarbiais ir pavaldiniais išties džiugins. Išnaudokite šią situaciją- drąsiai prašykite atlyginimo pakėlimo.

Santykiai. Metas ne pats palankiausias ir lengviausias. Galite jausti nusivylimą partneriu, net svarstysite, ar jūsų pasirinkimas būti santykiuose su išrinktuoju/ąja buvo teisingas. Nesiimkite drastiškų sprendimų. Prasminga išlaukti.

Sveikata. Šioje srityje viena problema- persivalgymas ir mažas judrumas. Trauks viskas, kas saldu ir kaloringa. Atitinkamai su tuo susijusios pasekmės. Jei nors šiek tiek judėsite, jausitės geriau. Bet žvaigždės mano, jog tiesiog tingėsite.

Dvyniai

Darbas ir pinigai. Liepą kibkite į darbus. Atostogos tegu palaukia. Mėnuo labai palankus tvarkyti darbinius reikalus, priimti naujus darbuotojus ar keisti darbą į geresnį. Žvaigždės žada daug palankių galimybių, o ir noro pakaks. Šį mėnesį geriau nesiskolinkite ir atsisakykite paskolų. Vėliau dėl to patirsite tik nuostolius.

Santykiai. Vienišiems Dvyniams palanku užsiregistruoti pažinčių svetainėse, mėnuo žada sėkmingą pažintį internetu. Esantiems santykiuose tikėtina kelionė su partneriu į užsienio kelionę. Tačiau ten tykos nemažai išbandymų. Taigi santykių tvirtumą tikrai patikrinsite.

Sveikata. Galimas stresas dėl netikėtų situacijų, patiriamų krizių. Venkite ekstremalių dalykų ( pvz. sporto, laipiojimo kalnais ar uolomis), nes yra padidėjęs traumų pavojus. Taip pat nervų sistema bus ypač pažeidžiama ir jautri. Kuo daugiau ilsėkitės. Miegas daro stebuklus.

Skaityti toliau…

Birželio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Darbas ir pinigai. Pinigų tema bus aktuali kaip niekad. Gali susidaryti įspūdis, jog piniginiai srautai juda tarsi patys savaime jūsų link. Išnaudokite šią galimybę, birželis puikiai tinka ne tik papildyti piniginę, bet ir susikurti stabilų materialinį pagrindą ateičiai. Darbinėje srityje labiausiai seksis tiems, kurie konsultuoja ar dirba su partneriais.

Santykiai. Norėsis susilieti su partneriu, gyventi jo rūpesčiais ir džiaugsmais. Tačiau yra tam tikrų netikėtumų santykiuose pavojus: partneris gali netikėtai pareikšti laisvės poreikį ir mėginti išsivaduoti iš jūsų begalinės globos.

Sveikata. Jei nepasiduosite emocijų malšinimui maistu, rūpesčių kilti neturėtų. Kitu atveju žvaigždės numato skrandžio veiklos sutrikimus, gal net apsinuodijimus. Rekomenduojama daugiau judėti ir ilsėtis.

Jautis

Darbas ir pinigai. Jaučių birželį laukia tikras darbymetis: teks daug bendrauti, įrodinėti, peržiūrėti senus darbus. Finansinė sritis žada naujas galimybes, pasiūlymus. Nelegali veikla gali būti ypač pelninga.

Santykiai. Deja, šioje srityje didelio pozityvo nežadama. Gali tekti rimtai pasikalbėti su partneriu ir padaryti atitinkamas išvadas dėl jūsų tolimesnės ateities. Žvaigždės nurodo santykių baigties tikimybę.

Sveikata. Jūsų sveikata šį mėnesį turėtų būtų viena iš pagrindinių temų. Bėda ta, jog tam tikra planetų padėtis nurodo spaudimo nepastovumą ( tai aukštas, tai žemas), endokrininės sistemos problemas. Visa tai galite įtakoti atidžiai vertindami savo maisto racioną ir visiškai atsisakydami cukraus. Kitu atveju teks kreiptis pas medikus.

Dvyniai

Darbas ir pinigai. Visą savo energiją nukreipsite savo finansinės padėties gerinimui ir jums turėtų sektis. Kita vertus, numatomos netikėtos išlaidos. Atsisakykite noro imti paskolą ar patys skolinti pinigus. Toks elgesys turės negatyvių pasekmių ateityje. Darbe seksis, galimas paaukštinimas arba geresnių darbo sąlygų perspektyva.

Santykiai. Šioje srityje reikšmingų permainų neturėtų būti. Toks savotiškas jausmų štilis. Arba tyla prieš audrą. Tiesa, gali būti atskleistas jūsų senas slaptas romanas, apie kurį turbūt jau senai pamiršote. Kitaip sakant, ateina skolų mokėjimo metas.

Sveikata. Dvyniams verta pasirūpinti savo imunine sistema. Nors žiemos šalčiai jau nekelia grėsmių, tačiau kvėpavimo sistema jūsų niekada neleidžia atsipalaiduoti. Vartodami daugiau daržovių ir leisdami laiką gryname ore tapsite atsparesni susirgimams.

Vėžys

Darbas ir pinigai. Seksis tiems, kurie dirba iš namų, arba turi ofisą namų aplinkoje. Žvaigždės rodo palankumą būtent tokiam pinigų uždirbimo būdui birželį. Darbo sfera vis dar kels rūpesčių. Nemalonumai su kolegomis, atšalę santykiai su pavaldiniais gali baigtis jūsų apatija ir abejingumu, bei ryžtingu sprendimu keisti darbą.

Santykiai. Santykių ir meilės srityje ypač palanki situacija. Gausybė pasimatymų ir flirto laukia esančių partnerio paieškose. Tiems, kurie turi pastovų partnerį, pagundų išvengti nepavyks. Tik nuo jūsų priklauso, ar joms pasiduosite. Santykius su partneriu atgaivinsite kartu apsilankydami parodoje, kine ar teatre.

Sveikata. Šio zodiako atstovams mėnuo žada įvairias traumas, todėl būkite atsargūs ne tik kelyje bet ir buityje. Tai rimtas perspėjimas, atsižvelkite rimtai. Rizikos grupei galima būtų priskirti dirbančius prie mechanizmų ir įrengimų. Paprašykite jūsų darbdavio, kad patikrintų jų saugumą.

Skaityti toliau…

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Gegužę tiesiog seksis neįtikėtinai – žvaigždės žada puikias galimybes ir perspektyvas. Spinduliuosite asmeninį žavesį, kuris veiks kaip pinigų magnetas. Darbe būkite atidūs ir dėmesingi, nes galite būti įtraukti į apkalbų ir šmeižto pinkles.  Meilė ir santykių sritis gali išgyventi audringas emocijas. Galimi išsiskyrimai.

Jautis

Didžioji mėnesio dalis- sėkmingas ir produktyvus metas. Tačiau finansinėje srityje nevertėtų imtis didelių reformų. Žvaigždės rekomenduoja peržiūrėti savo biudžetą ir gerai išanalizuoti. Galite atrasti nekontroliuojamų piniginių nutekėjimų, kurie gerokai patuština kišenes. Meilės srityje visiškas štilis. Nerkite į darbus.

Dvyniai

Vertėtų atidėti svarbius reikalus iki antros mėnesio pusės. Pirmoji pusė skirta pasyviai veiklai, vidiniams ir intuityviems problemų sprendimams. Atidėkite svarbias keliones, išvykas ar dokumentų pasirašymus. Finansinė sritis žada netikėtus praradimus, išlaidas. Todėl prasminga vengti nereikalingo išlaidavimo. Galimas slaptas romanas.

Vėžys

Laukia pakankamai sudėtingas mėnuo. Galimi piniginiai nesklandumai, sunkumai ar apribojimai. Jums prasminga orientuoti savo veiklą taip, kad ne jūs dirbtumėte, o jums dirbtų. Tokiu būdu finansinis lygmuo gerokai pakiltų. Meilės fronte vis dar verda aistros. Būkite atsakingi, jei daugiau vaikų turėti neplanuojate, nes pastoti bus lengva.

Skaityti toliau…

Rodomas puslapis 1 iš 2912345...1020...Paskutinis »