Sausio mėnesio horoskopas (2019)

 Avinas

Metus pradėsite darbingai ir energingai. Tuo pačiu prasidės tam tikras išbandymų ir patikrinimų laikotarpis. Turėsite galimybę pademonstruoti savo kompetenciją, profesinius gebėjimus. Piniginiai reikalai nerimo kelti neturėtų.  Santykiais rūpinsitės gal net per daug- visas laisvas nuo darbo dėmesys bus nukreiptas į partnerį/ę. Sveikata problemų kelti neturėtų, išskyrus atvejus, kai abejingai vertinsite savo organizmo siunčiamus signalus.

           Jautis

Jaučiams metų pradžioje teks išvykti į  komandiruotę. Jei ne dėl darbo reikalų, tai dėl finansinių naujovių teks pasižvalgyti užsieniuose. Galimas palankus bendradarbiavimo pasiūlymas. Seksis užsiimantiems konsultacine arba slapta veikla. Palankus laikas santykiams; tiek ieškantiems potencialaus partnerio, tiek ir esantiems santykiuose. Galimybių tikrai bus, gal net teks rinktis iš kelių kandidatų. Vienintelė problema- pervargimas ir miego stygius, kurie gali labai rimtai išbalansuoti jūsų nervų sistemą. Daugiau laiko skirdami miegui išvengsite minėtų negalavimų.

           Dvyniai

Nauji metai atneš padidėjusį darbinį krūvį. Nerimauti neturėtumėte, susitvarkysite su tuo be jokių problemų. Žvaigždės numato galimus nesutarimus su bendradarbiais. Pasisaugokite traumų. Partneriui gali pakelti atlyginimą.

Meilės fronte kažkokių reikšmingų pokyčių nežadama. Gali šiek tiek kisti bendravimo su partneriu stilius. Jus labiau sies draugiškas bendravimas, bendros išvykos ar kitokia aktyvi, intelektualinė veikla. Aistra ir atsakomybė nebus labai svarbu. Mėnesio bėgyje tikėtinos sveikatos problemos: kepenų, kasos uždegimai. Gali suaktyvėti endokrininės sistemos susirgimai.

          Vėžys

Naujieji metai atvers naujas palankias darbines galimybes. Mėnuo sėkmingas ieškantiems darbo; pasiūlymų tikrai bus, būkite  aktyvūs. Galimi finansiniai praradimai dėl partnerio reikalų ( sveikatos, teismų). Susituokusiems prasideda santykių stabilumo patikrinimo laikas. Bus visko: abejonių dėl pasirinkimo, partnerio/ės patikimumo. Prisiminkite, kad tai laikina situacija, kurią turite išgyventi ir padaryti išvadas. Ieškantiems poros laikas tam nėra tinkamas. Sausį didės apetitai, tuo pačiu ir svarstyklių rodmenys. Pasistenkite dėl to išlikti ramūs- baigsis mėnuo, baigsis tokia situacija. Dietos veiksmingos nebus. Pasisaugokite traumų buityje ir darbo vietoje.

       Liūtas

Labai darbingas ir produktyvus mėnuo. Dirbsite ilgiau nei reikia dėl padidėjusio darbo krūvio ar naujų pareigų. Santykiuose  su bendradarbiais gali jaustis tam tikras šaltukas, jūsų nepriėmimas ar net tam tikras netoleravimas. Pasistenkite į tai nekreipti dėmesio, tai laikina situacija. Piniginiai reikalai sunkumų nekels.

Labai geras laikas vienišiams, nes kandidatų tikrai bus. O štai esantiems santykiuose tai gali būti tikras išbandymų mėnuo. Ar sugebėsite atsispirti gundymams? 🙂 Mėnuo palankus pirštis ar kitaip įsipareigoti.  Gali kamuoti prasta nuotaika, liūdesys. Kils pojūtis, tari visas pasaulis nuo jūsų nusisuko. Tai laikina situacija, todėl prasminga pernelyg nedramatizuoti to kas vyksta. Puikiai nuteiks ir sveikatą stiprins meditacija ir vandens procedūros.

        Mergelė

Darbas sausį jums mažiausiai rūpės. Turėsite įdomesnių veiklų, nei kasdienė duoklė viršininkui. Tokia pati situacija ir su pinigais- esate taupūs iš prigimties, todėl santaupų visada turite. Norėsite sausį nuo viso to atsipūsti. Bent jau atlikite savo darbus ir užduotis laiku 🙂

Sausį galima drąsiai ir džiugiai vadinti meilės mėnesiu. Daug laiko leisite už namų sienų, todėl ir naujų pažinčių nestokosite. Žvaigždės numato perspektyvias ir daug žadančias pažintis su priešingos lyties atstovais. Gali aplankyti lemtinga aistra.  Sveikata rimtų problemų jums kelti neturėtų yra tik vienintelė nuoroda į nervinį pervargimą ar išsekimą. Tai susiję su aktyviu bendravimu ir padidėjusiu informacijos srautu, kurie gali stipriai išbalansuoti jūsų nervų sistemą. Tiesiog pakankamai ilsėkitės.

          Svarstyklės

Labai geras mėnuo medikams, farmacininkams. Visiems kitiems žadamas kūrybinis pakilimas, kuris puikiai pasitarnaus atliekant darbus ir priimant sprendimus. Žvaigždės numato puikias finansines perspektyvas. Galite sulaukti labai naudingų finansinių pasiūlymų. Sutikite!  Meilės reikaluose būsite nusiteikę labai rimtai ir atsakingai, mat norėsis išsirinkit vieną vienintelę/į visam gyvenimui. Žvaigždės nurodo pozityvias galimybes šį norą įgyvendinti.  Sausį rimtų sveikatos problemų nebus. Na, nebent padidėjęs apetitas išbalansuos jūsų endokrininę sistemą. Dietos neduos jokių rezultatų, atidėkite jas kitiems geresniems laikams.

       Skorpionas

Labai geras ir palankus metas pranešti pasauliui apie save. Demonstruokite pasitikėjimą bei žavesį, todėl  savo žavesiu laisvai pasieksite ko trokštate. Būkite drąsūs ir rizikuokite, ypač  tie, kurie nori imtis savo asmeninio verslo ar savarankiškos veiklos. Laikas palankus imtis iniciatyvos.  Meilės reikaluose reikšmingų pasikeitimų nežadama. Panašu, kad būsite labai užsiėmę bendravimu, karjeros reikalais, todėl pasimatymai kuriam laikui dings iš jūsų gyvenimo. Esantiems poroje viskas išliks taip pat kaip iki šiol. Galima bendra išvyka ar trumpa kelionė kartu.

Būsite ypač aktyvūs ir energingi, todėl tikėtinos traumos. Būkite atsargūs ir savo energiją išliekite sporto salėje. Tokiu būdu svorio kilimo išvengsite ( kas labai tikėtina sausį), ir išreikšite dėmesį savo kūnui.

           Šaulys

Mėnuo palankus finansinio sektoriaus darbuotojams. Bendrai visiems palanku ieškoti naujų finansiškai palankių galimybių. Žvaigždės nurodo sėkmę šiose paieškose. Numatomas ir darbo užmokesčio padidėjimas. Nesiskolinkite ir neskolinkite sausį.  Sausį meilės dalykuose  didelių permainų nenumatoma. Būsite pernelyg užsiėmę piniginės storinimo reikalais, kad savo antrąją pusę visai apleisite.  Antroje mėnesio pusėje sudėtingas laikas. Galimas gydymąsis klinikoje, chirurginė operacija. Stiprės traumų rizika, saugokite save. Mėnuo žada dideles įtampas, kurios kels stresą. Pasirūpinkite savo kūnu, leiskite jam pailsėti. Puikiai tiks meditacija.

         Ožiaragis

Puikus laikas darbui ir karjeros pasiekimams. Žvaigždės numato puikias galimybes pakilti pareigose, o ieškantiems darbo bus tikrai iš ko rinktis. Jūsų populiarumas ir įtaka augs. Piniginiai reikalai pagerės, jei juos uždirbant naudosite kūrybiškumą.  Sudėtingas laikas tiems, kurie yra santykiuose, santuokoje. Žvaigždės numato galimus pykčius ir nesutarimus, kurie gali baigtis ne pačiu palankiausiu būdu.  Išaugęs jūsų valdingumas ir noras dominuoti santykiuose- pagrindinės nesutarimų priežastys.

           Vandenis

Vandeniams atokvėpio ir poilsio laikas. Darbe pasistenkite nebūti, kitaip sakant, mėnuo ypač naudingas atostogauti ir padaryti pertrauką. Nors valdžia jūsų taip lengvai nepaleis. Teks dokumentus pasirašyti ir į komandiruotę nuvykti. Pinigai rūpesčių kelti neturėtų. Nebūsite nusiteikę nuotykiams ir flirtui. Labiau domėsitės savimi ir mielai rinksitės vienumą. Tiesa, galima slapta pažintis, tačiau iš jos tikėtis kažko reikšmingo nereikėtų.  Sausį didžiausią dėmesį  skirkite būtent savo sveikatai ir pilnaverčiam poilsiui. Tai toks laikas prieš gimtadienį, kuomet jėgų turite mažiausiai, todėl nešvaistykite jų niekams. Tobula būtų išvykti atostogų.

         Žuvys

Darbo ir profesiniuose reikaluose numatomas svarbus pokalbis, susitarimas. Jis gali būti susijęs su jūsų pasikeitimais pareigose. Yra numatomas pakilimas. Tiems, kurie sausį planuoja pereiti į kitą darbą, laikas palankus.  Jums bus labai sunku apsispręsti ir rinktis tarp darbo reikalų ir meilės santykių. Problema ta, kad labiau šiuo metu jus domins karjera, o meilės objektą paliksite paskutinėje vietoje. Tai gali sukelti tam tikrų nesutarimų ir pykčių. Pasistenkite savo dėmesį padalinti vienodai.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Saulės užtemimas sausio 6 dieną: poveikis ir rekomendacijos ( 19.01.06)

Vos tik įžengėme į 2019 metus ir praktiškai iš kart patekome į užtemimų mėnesį. Šiemet, 2019 metais, išgyvensime 3 Saulės užtemimus, 2 Mėnulio. Pirmieji mus aplankys jau sausį: Saulės dalinis užtemimas vyks sausio 6 ankstyvą rytą, kitas- pilnas Mėnulio sausio 21 dieną.

Laikotarpis nuo sausio 2 iki sausio 24 yra laikomas tarp užtemiminiu laikotarpiu, o dienos nuo užtemimo iki sekančio užtemimo ( šiuo atveju, nuo sausio 6 iki 21 dienos)  užtemimų tuneliu. Tunelis simboliškai reiškia susiarėjusias galimybes ir siaurą pasirinkimų diapazoną. Bet šviesa tunelio gale visada yra 🙂

Tarp užtemiminis laikotarpis yra ypatingas tuo, jog jo metu įgauną galią įvykti ypač lemtingi, arba fataliniais, vadinami įvykiai. Tai tam tikras nekontroliuojamo laiko tarpas, kuomet rodos gyvenimas vyksta ir jam nė motais, ko norime mes. Tokiomis dienomis planai griūva dėl netikėtų, neplanuotų situacijų, į mūsų gyvenimus ateina mums reikalingi asmenys, o išeina perdavę savo pamokas- atlikę savo misiją mūsų gyvenimuose. Tai laikas, kuomet sunku prognozuoti įvykius dėl ypač stiprių visatos jėgų poveikio.

Taigi, jau sausio 6-osios ankstyvą rytą ( 03:41 val Lietuvos laiku) išgyvensime Saulės užtemimą.

Užtemimas vyks 15 Ožiaragio zodiako ženklo laipsnyje ir formuos net kelis aspektus su kitomis planetomis: sekstilį su Neptūnu, jungtį su Saturnu ir Plutonu. Ožiaragis tuo metus bus pripildytas planetų: Mėnulio, Saulės, Saturno ir Plutono, Merkurijaus, ir žinoma čia bus besileidžiantis karminis mazgas ( bet kokie užtemimai visada vyksta šalia karminių mazgų). Tokia astrologinė situacija- tai labai rimtas dangaus, visatos pareiškimas prisiimti atsakomybę ir imtis pokyčių. dėl palankių aspektų įvykiai turėtų būti kardinalūs, ryškūs, aiškūs.

Kadangi užtemimas vyks šalia besileidžiančio karminio mazgo, vadinasi įvykiai mums labiau primins kažkokius praeities dalykus, įvykius. Tai nėra geras laikas naujiems įgyvendinimams. Juk kol namai pilni šiukšlių, naujiems baldams nėra vietos.

Kiekvienas užtemimas aktyvuoja tam tikras temas, kurios tampa svarbiausios užtemiminiu laikotarpiu. Taigi, minėtas laikotarpis išskiria Vėžio ir Ožiaragio zodiako temas.

Vėžys simboline prasme yra susijęs šeima, šaknimis, motinyste, vaikyste, jausmais ir emocijomis, pasąmone, vidiniu pasauliu, intuityvumu, saugumo poreikiu. Tai globos ir noro rūpintis ženklas.

Ožiaragis simboline prasme yra siejamas su aukščiausia valdžia, socialiniais ir karjeros pasiekimais, tvarka ir įstatymu, valdžia. Tai tam tikros taisyklės, kurioms paklūstame ( įstatymai) ir moralinės vertybės ( kurias susikuriame sau patys). Tai apribojimai ir racionalumas. Tikslų planavimas ir nuoseklus jų siekimas.

Ko galime tikėtis, sulaukti užtemimo dieną ( ir plius minus 3 dienos):

kažkas patirs apribojimus ir veikimo laisvės trūkumą;

gali būti rimtų praradimų, sukrečiančių, tačiau būtinų;

situacija gali paliesti karjeros, profesinę sritis: pokyčiai gali būti tiek teigiami, tiek negatyvūs:

gali būti rimtų susidūrimų su jėgos struktūromis, reiktų vengti masinių susibūrimų vietų, žmonių minios. Atminkite, ten kur daug žmonių, ten daugiausiai grėsmės;

Emocinis fonas gali būti ypač nestabilus, tačiau emocijos bus priverstinai slopinamos. Vadinasi, blogai jausimės dėl emocinių bangų ir tai sunku bus ištransliuoti.

Kas stipriausiai pajus užtemimo poveikį:

stipriausias poveikis žadamas Vėžiams ir Ožiaragiams, ir visiems tiems, kurie turi asmeninių planetų šiuose zodiako ženkluose. Taip pat tiems, kurių Ascendentas yra Ožiaragyje, Vėžyje.

Saugumo priemonės užtemimo metu:

  • minėtomis dienomis atsisakyti bet kokių chirurginių, medicininių procedūrų;
  • apeiti masines žmonių susibūrimo vietas;
  • atsisakyti bet kokių svaigalų, kvaišalų ar psichiką veikiančių medžiagų.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

2019 metų horoskopas Žuvims

Žuvims 2019 metai turėtų atnešti naujus draugus, malonią bendraminčių draugiją. Tiesa, prieš tai kai kurie ilgalaikiai ryšiai gali nutrūkti. Išeina tai, kas jūsų nebeaugina, tiesa? 🙂

Metai gali atnešti puikius karjeros ir profesinius pasiekimus. Žinoma, jei tai jūsų gyvenimo vertybė. Tiems, kuriems ir be to gyventi gera, žvaigždės pateiks malonių įspūdžių. Bendrai, visas metų fonas Žuvims žada visokeriopą plėtrą ir pasisekimą.

Vis svajojusiems ir atidėliojusiems svajonių įgyvendinimą, 2019 metai turėtų įkvėpti išdrįsti. Mažai pastangų ir dideli rezultatai- tokia 2019 metų strategija Žuvims.

Kažkurių gyvenimas gali pasikeisti ir dėl socialinio statuso pasikeitimo ( ypač moterims tai gresia santuoka). Dar kitiems- aukštu postu ar populiarumo augimu. Nelygu kokie jūsų užmojai. Metai turėtų būti palankūs politikams.

Nuo kovo bus permainų jūsų žinių reikaluose. Panašu, kad Žuvys okupuos seminarus, įvairius kursus, ar tiesiog gilins tam tikras įdomias žinias. Tiesa, visai naudinga šiemet mokytis astrologijos ar tyrinėti kosmosą.

2019 metais labai svarbu gilintis į savo poreikius ir norus. Jums iš prigimties yra sunku skirti dėmesį sau ir savo poreikiams. Esate zodiako empatija ir parama. Tačiau 2019 metais žvaigždės rekomenduoja savo dėmesį kreipti į save. Truputis egoizmo jums bus į naudą.

Gilinkitės ir tyrinėkite sapnus.

2019 metais galite patirti, jog sapnai neša labai daug informacijos apie jus ir jūsų gyvenimą. Tai savotiškas raktas visiems klausimams atrakinti.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

2019 metų horoskopas Vandeniui

Vandeniams 2019 metai turėtų būti labiau ramūs, be akcentuoto visuomeninio gyvenimo ir grandiozinių planų realizacijos. Astrologinė situacija metų bėgyje akcentuoja labiau vidinių procesų, transformacijos svarbą. Reiktų suprasti, kad vidinis persitvarkymas, nėra  viešas gyvenimas, irgi  nėra tik meditacijos ir dvasinės praktikos ( mantrų giedojimas, orientacija tik į religines bendruomenes ir jų veiklą). Vidinis 2019 metų gyvenimas labiau sako, kad jums turėtų būti svarbu susitvarkyti, išsivalyti savo vidinį pasaulį: atsikratyti įsisenėjusių kompleksų, įsitikinimų, tam tikrų scenarijų cikliškumo. Apsivalymo procesas svarbus tam, kad išeitumėte į geresnį, jeigu norite- aukštesnį lygmenį ( sielos evoliucijos prasme). Tik pašalinę vidinius trukdžius turėsite kitais metais socialinį, visuomeninį proveržį. 2019 metai geriausiai realizuosis tiems, kurie išliks pastabūs ir jautrūs savo vidiniams gyvenimui. Tai apsivalymo, išsiveržimo iš vidinių ribų metas.

2019 metais turėtų pasikeiti jūsų bendravimo ratas, aplinka. Jau nuo kovo 7 dienos pastebėsite poreikį naujoms pažintims. Drąsiai junkitės prie bendraminčių rato, šliekitės prie panašių į jus asmenų. Tai yra draugiško ir neįpareigojančio bendravimo metai.

Žvaigždės sako, jog stipriai ir rimtai domėsitės astrologija, astronomija, kosmosu. Ir tai puikus metas šių disciplinų studijoms.

Metai bus dinamiški , kupini judėjimo, trumpalaikių kelionių. Tai jus praturtins ir kels laisvės jausmą. Patirkite tai 🙂 Kažkas galbūt pakeis gyvenamąją vietą. Ir tai gali būti persikėlimas į kitą miestą ar vietovę.

2019 metais sutiksite daug puikių ir įdomių žmonių. Kai kurie jų gali užimtas aukštas socialines ar visuomenines pozicijas. Yra didelė viltis, kad jie taps jūsų artimais draugais.

Pajamos gali kelti tam tikrų baimių ir abejonių. Bet, labiausiai tikėtina, jos neturės realaus ir aiškiai įvardijamo pagrindo.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Rodomas puslapis 1 iš 3412345...102030...Paskutinis »