Marsas Skorpione! Vyrai valdo! ( 17 12 09-17 01 27)

Marsas astrologijoje yra siejamas su drąsa, motyvacija, energija, seksualiniu pradu, karais ir konfliktais. Simboliškai tai yra vyras, moters asmeniniame horoskope parodantis moterį traukiantį seksualinį tipažą, vyro asmeniniame horoskope nusakantis jo paties seksualinę energiją, tai kaip šis vyras siekia savo tikslų, kur ir kaip išnaudoja savo jėgas.

Marsas  įkūnija žmoguje aistringumą, instinktyvų pradą, siejantį žmogų su gyvūnu. Sunku šį pradą sukontroliuoti, galiausiai dėl savo pykčio ir agresijos, žmogus nesusivaldo ir pakenkia sau bei aplinkiniams. Ta pati energija kontroliuojama proto, leidžia žmogui dirbti, įveikti sunkumus, atlikti žygdarbius. Marsas kaip variklis, be kurio mašina būtų tiesiog metalo krūva.  Žmogaus charakteryje Marsas pasireiškia kaip aktyvumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, energingumas, aistringumas, drąsa. Žmogus neplaukia pasroviui, o siekia savo, aktyviai dalyvauja gyvenime.  Gamtoje Marsas asocijuojasi su šiluma, ugnimi, aukšta temperatūra. Akivaizdus Marso ryšys su lyčių tarpusavio santykiais, giminės pratęsimu, čia jis glaudžiai bendradarbiauja su Venera. Tuo tarpu kai Venera simbolizuoja trauką, kylančią tarp žmonių, Marsas – to aktyvus impulsas, skatinantis veikti ir užkariauti mylimą žmogų.

 

Nuo 2017 metų gruodžio 9 dienos ryto ši karo planeta pereina porai mėnesių į jam palankų Skorpiono zodiako ženklą. Čia Marsas bus iki 2018 metų sausio 27 dienos.

Marso padėtis Skorpione labai stipri, čia jis savo namuose. Todėl Marso energija turės galimybę ir vėl reikštis natūraliai jo prigimčiai po sudėtingos jo kelionės Svarstyklėmis. Čia, fiksuotame Vandens ženkle, Marsas įgyja ypatingą jėgą ir ištvermę. Marso energijos nešėjas čia yra emocijos. Todėl tokio Marso motyvus nuspėti yra labai sunku, jis linkęs veikti paslaptingai ir tada kai mažiausiai iš jo tikimąsi. Tai ne akimirkos pergyvenimai ar paviršutiniški įspūdžiai, tai panašu į lavos srautą, galingą ir nenukreipiamą. Jei tai meilė – tai iki pasiaukojimo, jei neapykanta – tai sudeginanti. Jei žmogus iškelia sau tikslą, jis gali įveikti bet kokias kliūtis savo kelyje, net jei tam prireiks labai daug laiko. Šis Marsas  dvelkia jėga. Energija išnaudojama tinkamai, o ne svaidoma energijos pliūpsniais. Toks Marsas veikia išlaukęs tinkamo momento, sukaupęs tinkamą energijos kiekį.

Tokiu metu vyrai turi galimybę atsiskleisti visu savo gražumu ir vystyti prigimtinį vyriškumą. Išryškėja vyriško prado dominavimas tarp lyčių. Tokiu metu palanku veikti drąsos stokojantiems, siekti tikslų. Stiprės emocijos ir seksualinė energija.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Judėsime lėčiau! Retrogradinis Merkurijus ( 17 12 03- 17 12 23)

Judėjimo, informacijos, žinių planeta Merkurijus nuo 2017 metų gruodžio 3 dienos keičia judėjimo kryptį iš įprastos į retrogradinę ( atbulą/priešingą įprastai). Tai tęsis iki gruodžio 23 dienos.

Merkurijus yra ta planeta, kuri yra arčiausiai Saulės, todėl jos poveikis yra pernelyg sumenkinamas. Merkurijus yra atsakingas už tai, kaip žmogus išreiškia save ( žodis, gestai, mimika, judesiai, judrumas/aktyvumas), kaip suvokia jį supantį pasaulį, už gebėjimą socializuotis ir bendrauti su kitais visuomenės nariais. Todėl kiekvienas Merkurijaus judėjimo pasikeitimas yra labai svarbus laikotarpis kiekvienam asmeniui individualiai.

Kuomet planeta ima judėti retrogradu, t.y. atbulai jai įprastam judėjimo būdui, keičiasi  visų su ja susijusių reikalų svarba mūsų gyvenimuose.

Pozityviais pokyčiais galima pavadinti norą sugrįžti prie buvusių mokslų, nebaigtų skaityti knygų, atnaujinti  senus, nutrauktus ryšius, tesėti kažkada duotus pažadus.

Negatyviai planeta reiškiasi tuo, kad sukelia didelę skubą tuose reikaluose, kur skubėti tikrai tokiu metu nederėtų: tai persikraustymai, dokumentų pasirašymai, pažadų dalijimai, kelionės. Retrogradinis Merkurijus mumyse mintis įjungia labai staiga ir reikalauja skubios jos realizacijos. Tik ne visada tai pozityviai vertinama praėjus tam tikram laikui ( jei tiksliau, pasibaigus retro fazei). Vis tik rekomendacija būtų gerai apgalvoti ir tik tada veikti. Labai svarbu savo darbuose ir išoriniuose pasireiškimuose sulėtinti tempą. Tuomet tokiu metu priimti sprendimai džiugins ir vėliau.

Tokiu metu prasminga atsisakyti kelionių į užsienį, pirkti ryšio priemones, vaizdo ir garso aparatūrą, pirkti/parduoti/nuomoti, pradėti mokytis/studijuoti.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

Venera Šaulyje – laikas praplėsti meilės horizontus

Meilės, moterų, materialinių gėrybių planeta Venera nuo 2017 metų gruodžio 1 – 25  dienomis keliaus jai palankiu Šaulio zodiako ženklu. Pagaliau turėsime galimybę įkvėpti giliaus po sudėtingos Veneros kelionės Skorpiono zodiako ženklu, kur meilė labiau liūdino, o finansinė situacija kėlė paniką ir nerimą.

Kuomet Venera keliauja Šaulio zodiako ženklu, ateina puikus laikas praplėsti savo meilės horizontus. Tai aktualu vienišiams, tačiau klaidu esantiems pastoviame ryšyje. Esmė tame, kad Šaulio zodiako ženklą valdo plėtros planeta Jupiteris, kuris dažniausiai duoda daug, labai daug. Čia apetitai didėja kaip aritmetinė progresija ir tai sukontroliuoti gali nebūti nei noro, nei galimybių.

Tai puikus metas ieškoti pažinčių vienišiams ( nes tokie santykiai turės riziką tapti ilgalaikiais), susižadėti, pasižadėti ar kitaip įsipareigoti. Tiems, kurie yra santykiuose, laikas tinkamas atnaujinti prigesusią aistrą, atgaivinti subuitėjusius jausmus.

Meilę dažnas sutiks kelyje, užsienyje, internetinėse platybėse, mokslo įstaigose ar tvarkant juridinius reikalus. Bendrai, visų nuotaikos taps labiau optimistinės, sugrįš tikėjimas sėkme. Venera Šaulyje myli laisvę, todėl tokiu metu savo meilės objektui draudžiama kelti reikalavimus ar sąlygas. Šaulys yra ugnies stichijos zodiako ženklas, todėl santykiuose, moterų – vyrų tarpusavio bendravime labiau dominuos aistra, seksualinis santykių aspektas.

Finansiniuose reikaluose tikėtinas pakilimas, naujų galimybių paieškos bus vaisingos. Bendrai, mėnuo turėtų daugelį pradžiuginti papilnėjusia pinigine.

Tegu jūsų širdys ir piniginės prisipildo!

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

vasaris

Gruodžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Darbas ir pinigai. Finansinė situacija turėtų stipriai gerėti, žadamos geros finansinės įplaukos. Žvaigždės numato, kad kažkas gali jums tiesiog duoti pinigų dovanai arba nemenką sumelę gausite palikimu. Darbo srityje naujovių nežadama, tiesiog tęsite savo įprastus darbus ir reikalus.

Santykiai. Gruodį meilės reikalai tiesiog įsuks taip, kad kitiems reikalams nebebus nei laiko, nei noro. Puikus metas sutuokiniams dar labiau sustiprinti savo ryšį, o vienišiams ieškoti sau poros. Žvaigždės jums turi labai netikėtai malonių staigmenų.

Sveikata. Pagrindinė sveikatos problema- tai jūsų pačių abejingas požiūris į savo sveikatą. Miegoti vos po kelias valandas ir valgyti bet ką galbūt ir tinka jūsų gvenimo būdui, tačiau kūnus visi turime tokius pat.

Jautis

Darbas ir pinigai. Šio zodiako atstovams ypač darbingas mėnuo. Visas jūsų dėmesys ir jėgos kryps darbo reikalų sprendimams. Yra rizika net kažkiek persidirbti, nes kai kuriomis dienomis darbe praleisite daugiau laiko, nei tai įprasta. Finansinė situacija nesikeis. Gali būti, kad būsite linkę tam tikriems apmąstymams kaip gauti papildomų pajamų.

Santykiai. Palankus metas meilės reikalams. Gruodį daugelis susižadės ir planuos būsimas vestuves. Esantiems santuokoje mėnuo žada malonias akimirkas kartu. Vienišiems Jaučiams baigiasi pagaliau vienatvės etapas, atėjo laikas meilei.

Sveikata. Galimos traumos dėl didelio išsiblaškymo, todėl tai žinodami, galbūt pasisaugosite. Žvaigždės sako, kad jei būsite neatsargūs, gali net tekti traumas gydytis ligoninėje. Taip pat galimi šlapimo sistemos ir ginekologiniai uždegimai. Saugokitės peršalimo.

Dvyniai

Darbas ir pinigai. Gruodis labai produktyvus metas: dirbsite daug ir atsidavę, o ir naujų galimybių iešantiems geresnės darbo vietos tikrai bus. Mėnuo labai palankus pasiekti aukštesnių darbinių pozicijų ar bent užsirekomenduoti vadovų akyse. Teks peržiūrėti savo pajamas ir išlaidas, bei padaryti atitinkamas išvadas.

Santykiai. Gruodis džiugins meilės prisipažinimais ir romantika. Net ir ramų šeimyninį gyvenimą gyvenantys Dvyniai tarsi prisimins audringus jausmus, kuriuos su malonumu sugražins į kasdienybę. Vienišiai bus priversti atsisveikinti su savo statusu.

Sveikata. Galimos skrandžio, kepenų veiklos problemos. Jos labiau jūsų emocinės būsenos atspindys, todėl pirmiausia turite pasirūpinti savo emocine, psichine būsena. Kalbėkite apie tai, kaip jaučiatės ir atvirai reiškite savo jausmus, tada ir sveikata džiugins.

Vėžys

Darbas ir pinigai. Labai tikėtina, kad darbe padaugės rūpesčių ir darbų. Gali tekti vykdyti kitiems darbuotojams pavestas užduotis arba jūsų darbinis krūvis padidės. Tokia situacija labiau liūdins ir kels neviltį. Finansinėje situacijoje pokyčių nenumatoma.

Santykiai. Tikėtini pykčiai su meilės objektu ar bendrai kažkokie nesutarimai. Situacija gali gerokai įkaisti tiek, kad net nuspręsite pasukti skirtingais keliais. Tačiau tai emocijos, kurios dėl kažkokių nepatenkintų lūkesčių prasiverš.

Sveikata. Gali pablogėti labiau emocinė, psichinė jūsų sveikata. Jei pajusite apatiją, nenorą nieko daryti, abejingumą, apsilankykite pas gydytoją, nes tai rimtos ligos simptomai. Žvaigždės numato pasveikimą sergantiems. Dietos nebus veiksmingos.

Liūtas

Darbas ir pinigai. Gali tekti persikelti dėl darbo reikalų ar pokyčių. Žvaigždės nurodo daug kasdienių važinėjimų darbo reikalais. Gali pasikeisti vadovas arba jūs nuspręsite išeiti iš darbo. Piniginiai reikalai varginti neturėtų. Mėnuo palankus loterijoms, azartiniams lošimams.

Santykiai. Gruodis labai palankus meilei, flirtui, įsimylėjimui. Patirsite ne vieną galimybę susipažinti su priešingos lyties atstovais ir išgyventi meilės euforiją. Tačiau esantiems santykiuose tai tikrų išbandymų metas. Gerbėjų gausa ir flirto atmosfera nepridės santykiams tvirtumo.

Sveikata. Pasisaugokite darbe ar atlikdami kasdienius darbus traumų, yra padidėjusi galūnių lūžių rizika. Kitas nemalonus parodymas – tai depresinė būsena. Ji laikina, po mėnesio viskas išsispręs. Daugiau pailsėkite, vartokite vitaminų.

Mergelė

Darbas ir pinigai. Darbe reikšmingų pokyčių nežadama. Piniginiai reikalai gali išgyventi tam tikrą stabdymą ar apribojimus. Dėl to verta gerai apgalvoti išlaidas, kad nebūtų mėnesio gale disbalanso. Nepasirašykite jokių sutarčių, kas liečia pinigus, venkite skolintis ir skolinti.

Santykiai. Vienišiams ne pats dosniausias laikas – pasimatymų bus mažai, o ir jūs patys nedemonstruosite noro lysti lauk iš namų. Esantiems santykiuose galimas santykių atšalimas. Labiau akcentuosite materialinį santykių aspektą, partnerio patikimumą.

Sveikata. Būkite atsargūs kelyje – bus padidėjusi traumų kelyje rizika, galimi auto įvykiai. Bendrai, mažiau blaškykitės ir užsiimkite nereikšmingais dalykais. Jei gruodį patirsite sveikatos problemų, tai kaltinkite tik save.

Svarstyklės

Darbas ir pinigai. Daug laiko ir dėmesio skirsite piniginių reikalų gerinimui ir iškilusių problemų sprendimui. Gali būti, jog sulauksite naudingų pasiūlymų, būtinai juos priimkite. Darbe didelių pasikeitimų nebus. Mėnuo labiau palankus kūrybiškiems žmonėms, menininkams.

Santykiai. Meilės reikaluose nieko naujo nežadama. Esantys santykiuose ir toliau tyliai džiaugsis ir mėgausis šeimynine ramybe. Vienišiems didelių perspektyvų pakeisti statusą nebus. Na, nebent pasižvalgysite simpatijos kaiminystėje.

Sveikata. Gruodis palankus  sveikatos stiprinimui. Pasirūpinkite iš anksto, imkitės peršalimo ligų profilaktikos ( pvz grūdinkitės, vartokite vitiaminus). Žvaigždės rekomenduoja kuo daugiau laiko skirti miegui. Ir pasaugokite savo nervus, pasirūpinkite ramybe.

Skorpionas

Darbas ir pinigai. Gruodis palankus pagerinti piniginės reikalus. Žvaigždės nurodo, kad būsite labai aktyviai nusiteikę uždirbti daugiau, todėl ir galimybių sulauksite. Galimos pajamos ir nekilnojamojo turto pardavimo ar nuomos. Darbe pasisaugokite traumų ir sužeidimų.

Santykiai. Sutuoktinis gali tapti ypač jautrus ir pažeidžiamas, todėl gali tekti juo pasirūpinti. Dėl kažkokių nemalonumų gali kilti problemų, jūsų pagalbos tikrai reikės. Vienišiams situacija nesikeis. Nukreipkite savo dėmesį ir jėgas kolkas kitur.

Sveikata. Jums taip pat yra traumų ir susižeidimų padidėjusi rizika, būkite atsargūs ir dėmesingi. Gruodį gali būti jautri nervų sistema. Pasirūpinkite ja: tinkami vitaminai ir gera miego kokybė sumažins rimtų susirgimų riziką.

Šaulys

Darbas ir pinigai. Visą gruodį galite jausti baimę ir neapibrėžtumą dėl savo darbo vietos. Tai bus susiję su tam tikrais pokyčiais darbe, kurie kels grėsmę jūsų darbiniam saugumui. Galimi konfliktai su vadovybe, kurie gali baigtis labai netikėtai. Jei išsaugosite darbo vietą, piniginiai reikalai išliks tokie patys.

Santykiai. Meilės reikaluose pokyčių žvaigždės nežada. Esantys santykiuose tyliai džiaugsis ramiu šeimyniniu gyvenimu. Vienišiams verta dėmesį nukreipti saviraiškai, asmeninių poreikių ir pomėgių tenkinimui. Santykiai tegu palauks palankesnių laikų.

Sveikata. Gruodį problemų gali kelti nebent virškinimo sistema ( skrandis). Dėl sunkumų darbe galite patirti daug streso ir įtampos, kas negatyviai atsilieps jūsų skrandžio veiklai. Pasistenkite iš negatyvių emocijų išsivaduoti sportuodami.

Ožiaragis

Darbas ir pinigai. Atėjo metas darbe, karjeroje padaryti esminį šuolį. Aplinkybės klostysis palankiai, o ir jūsų atžvilgiu vadovybė elgsis palankiai.  Piniginės storis analogiškai didės jūsų pareigų, darbinių pozicijų gerėjimui. Žvaigždės pataria veikti ryžtingai ir pasitikinčiai.

Santykiai. Meilės objekto dairykitės tarp draugų. Arba gali nutikti taip, kad artimas draugas taps mylimuoju, arba priešingai. Santykiuose prasminga išlaikyti laisvą ir draugišką stilių, tokiu būdu santykiai turi riziką tapti perspektyviais.

Sveikata. Mėnuo nepalankus jūsų kvėpavimo sistemai. Jausitės nusilpę, gali trūkti energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Suteikite sau malonių akimirkų, nudžiuginkite gydančiomis kūno procedūromis. Baigsis mėnuo, baigsis ir sveikatos problemos.

Vandenis

Darbas ir pinigai. Darbe bus proga sužibėti ar kitaip ryškiai pademonstruoti savo gebėjimus ir kompetencijas. Mėnuo palankus prašyti aukštesnių pareigų. Gruodį galite pasiekti tikrai daug, jei tik negailėsite jėgų ir laiko. Piniginę pastorinsite užsiimdami internetine prekyba ar konsultavimu, tarpininkavimu.

Santykiai. Meilės reikaluose didelių pasikeitimų nenumatoma. Galimas lengvas flirtas kelionėje, užsienyje arba jums bandys rodyti dėmesį užsienietis/ietė. Nelabai tuo domėsitės, mat mintys bus sukoncentruotos kitur.

Sveikata. Vandeniams gruodį sveikata rūpesčių kelti neturėtų. Tokiu atveju elkitės kaip įprasta: sveikai maitinkitės, sportuokite, stiprinkite imuninę sistemą. Pakankami ilsėkitės ir miegokite. Labai gerai atpalaiduos masažai ir vandens procedūros.

Žuvys

Darbas ir pinigai. Gruodį drąsiai galima vadinti darbo mėnesiu. Stengsitės būti atsakingi ir pareigingi, jūsų kruopštumas išties stebins ir kels susižavėjimą. Vadovybė tai tikrai įvertins. Tikėtina, kažkokių svarbių dokumentų pasirašymas. Finansinė situacija gali kelti nesaugumo pojūtį.

Santykiai. Galimi reikšmingi nesutarimai su sutuoktiniu ar gyvenimo partneriu. Pykčiai bus labai emocingi. Tai susiję su jūsų išaugusiu nepriklausomu požiūriu ir nuotaikomis. Situacija gali baigtis pasukimu skirtingais keliais. Arba iš naujo suliepsnojusia aistra.

Sveikata. Gruodį reikšmingų sveikatos problemų nebus. Tačiau tai ne priežastis ignoruoti savo kūną. Maitinkitės tinkamai, nepamirškite aktyvios fizinės veiklos ir pakankamo poilsio. Jums būtina daug vaikščioti, tokiu būdu yra aktyvinama lifos cirkuliacija ( silpna organizmo vieta).

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

 

 

 

Rodomas puslapis 1 iš 1712345...10...Paskutinis »