Venera Žuvyse- tegyvuoja meilė!

2019 metų kovo 26 dienos vėlų vakarą  Venera paliko nerūpestingąjį Vandenio zodiako ženklą ir įžengia į empatiškąsias Žuvis, kur bus iki balandžio 21 dienos.

Žuvų zodiako ženkle Venera užima labai aukštą poziciją – čia ji egzaltuoja, tai reiškia kad turi aukščiausią balą. Egzaltuojanti planeta zodiako ženkle gali pasireikšti visa savo jėga. Pavyzdžiui, asmeniniame horoskope esanti egzaltuojanti planeta nurodo tas savybes, kurios žmogaus charakteryje išvystytos stipriai ir geriausiai, tokia planeta stipri energetiškai ir yra laikoma atsineštiniu talentu. Dėl šios priežasties, planetai keliaujant jos egzaltacijos ženklu, galime simbolines jos savybes savyje stiprinti.

Venera Žuvyse talpina savyje meilę visam pasauliui arba dar ją vadina besąlygine meile. Todėl dažna čia meilė kenčiantiems, mokėjimas gailėtis ir aukotis dėl mylimo žmogaus. Veneros Žuvyse meilei būdingas ypatingas išaukštinimas, tam tikras idealizavimas. Jai nebūtinas   fizinis pasitenkinimas,  tarpusavio santykiuose privalo būti kažkas daugiau: gailestis, bendras interesas muzikai, dainavimas, tapyba, bendra labdaringa veikla, aukojimąsis, dvasingumas, švelnumas, erotiškumas.

Kadangi Žuvis valdo idealizacijos planeta Neptūnas, kuris ištrina ribas tarp esamo ir įsivaizduojamo, gyvenimo ir absoliučios euforijos. Dėl to labai dažnai šią padėtį savo asmeniniuose horoskopuose turintys asmenys gali būti šiek tiek atitrūkę nuo realybės, puikūs kūrėjai, muzikai, menininkai, gebantys Veneros energijas išreikšti per fantaziją, vaizdinius, skambesį, detales. Problematika padėties ta, jog toks asmuo gali gyventi meilės fantazijose ir nesąmoningai vengti realaus ryšio. Tuo pačiu tai gali būti atitolimas nuo realistinio santykių ir meilės suvokimo, tam tikras meilės kaip jausmo išaukštinimas. Čia būdingas absoliutus susiliejimas su meilės objektu iki visiško savęs atsižadėjimo, gyvenimas meilės fantazijose ( ko dažnai pakanka pasitenkinimui), tai ir fetišas, kuomet yra garbinama kažkas, kas kelia fantazijas ir žadina emocijas, bei geidulius.

Kuomet Venera keliauja Žuvimis, palanku atrasti savybe kūrybiškumo pradą, domėtis ir lankytis meno parodose, koncertuose. Gali pasireikšti noras kurti. Tai geras laikas įsipareigoti, susižadėti, tuoktis. Puiku analizuoti ir suvokti, kokią rolę jūsų gyvenime vaidina asmeniniai santykiai, bei atlikti įvairias praktikas stiprinti Veneros energijoms.

Moterys tokiu metu tampa ypač švelnios, jautrios ir jausmingos.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.