2019 metų horoskopas Jaučiui

Jaučiai, labiausiai tikėtina, patirs didžiausius pasikeitimus 2019 metais. Ir jie bus labiau asmeniniai. Įtaka stipri Urano prasidės maždaug nuo kovo 7 dienos, kuomet perversmų ir revoliucijų planeta keliems metams įžengs į stabiliojo Jaučio valdas.

Iš prigimties Jautis ypač prisirišęs prie materialumo, ar bet ko, kas jam aišku, suprantama ir įprasta. Net pats charakteris šio žemės stichijos atstovo labiau ramus ir aiškus. Štai Uranas- absoliuti Jaučio energijų priešingybė. Taigi, bus tikrai įdomu stebėti Jaučių gyvenimo pokyčius 🙂

Pirmiausia- 2019 metais, akcentas bus nukreiptas į asmeninius pasikeitimus. Tiesiog daugelis vieną rytą nubudę ir pamatę savo atvaizdą supras, kad pageidauja skubios ir kardinalios priešingybės. Ir tai įgyvendins, nes Uranas stipresnis už Jaučio galingus stabdžius. Jis išjudina viską, jis geba suformuoti žaibus. Taigi, žaibuos gyvenimai irgi:)

Labai ryškiai pasikeis savęs ir savo rolės gyvenime supratimas. Tai, kas anksčiau atrodė normalu ir pageidaujama, 2019 metais transformuosis, kis. Prabėgus metams būsite kitokie. Tikiuosi, labiau laisvi nuo materialumo ir stabilumo. Išmoksite paleisti ir neprisirišti 🙂

Dėl asmeninių pokyčių, kaip taisyklė, vyksta pokyčiai ir santykiuose. Kai keičiamės mes, keičiasi ir santykis su partneriu. Jis jus pamilo vienokius, 2019 metais jūsų tapsite kitu žmogumi. Ir jei toks naujas patiksite savo meilei – VALIO. Jei nepatiksite, irgi VALIO. Vadinasi, atėjo laikas sukti skirtingais keliais ir atrasti kitas meiles.

Gali ištikti reikšmingi pasikeitimai ir karjeroje. Tiems, kurie turi rimtų ketinimų ir planų, Saturnas ateis jų koreguoti. Ir korekcija bus griežta: jei nusipelnėte kruopštumu ir atsakomybe- gausite daug. Jei elgėtės nesąžiningai- krisite.

2019 metų  rudens pabaigoje naudos atneš astrologijos, ezoterikos, ar bet kokios mistinės disciplinos studijos.

Nuo rudens daug keliausite. Galbūt kažkurie studijuos, išmoks kalbų, studijuos svetimas kultūras. Ar tiesiog daug ir maloniai keliaus.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

2 komentarų prie 2019 metų horoskopas Jaučiui
  1. Sonata Atsakyti

    Labai noriu tiket kad kiti metai bus sekmingi, nes sios sventes man sunkiausios gyvenime pries pat kucias draugas pasake kad iseina pas savo buvusia zmona, labai sunku, bet kaip cia parasyta kad jai issiskirs keliai reiskes taip ir reikia. Laukiu grazesniu akimirku . Aciu jums labai.

    • Sonata Atsakyti

      Aciu , laibai noriu tiket kad taip ir bus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.