Saulė Liūte- laikas švytėti! ( 18 07 23-08 23)

Nuo 2018 metų liepos  23 dienos iki rugpjūčio  23 dienos Saulė keliaus Liūto  zodiako ženklu. 

Saulė yra atsakinga už saviraišką, energijos lygį ir fizinę sveikatą, kūrybiškumą ir vaikus, asmeninius projektus ir pasilinksminimus, pramogas. Saulė asmeniniame horoskope įkūnija džiaugsmo vietą bei būdus, kaip tai galime pasiekti. Kuomet tranzitu šis dangaus šviesulys keliauja atitinkamu zodiako ženklu, jo energetiką jaučiame visi, nepriklausomai nuo mūsų pačių asmeninės Saulės padėties gimimo brėžinyje.

Liūtas priklauso ugnies stichijai ir fiksuotam kryžiui.

Tai stabilus degimas: fakelas, žvakė, židinys. Šią ugnį galima valdyti, kontroliuoti, panaudoti tikslams. Ji turtingesnė savo turiniu. Šalia jos gera, ramu. Stipriai susijusi su kūryba. Pripildo meilės, džiaugsmo, stabilumo. Liūtas -apsigimęs lyderis, siekiantis karaliauti visur. Apdovanotas gerais aktoriniais gabumais, mėgsta vaidinti ne tik scenoje, bet ir gyvenime.

Būdingas demonstratyvumas ( tiek eisenoje, tiek žodžiuose). Ši ugnis siekia visada būti dėmesio centre, puikuojasi. Ryškumas, dramatiškumas, siekis būti pastebėtu ir didelis poreikis girdėti pagyras. Liūtui, kad gerai jaustųsi, reikia aplodismentų ir ovacijų.

Aukštas kūrybinis potencialas, sugebėjimas įkvėpimo dėka pasiekti reikšmingų dalykų. Siekis būti lyderiu, išdidumas, individualizmas, bet tuo pačiu metu ir dosnumas.

Veiklos sferos: lyderiavimas, sceninė veikla, poilsio sferos, asmeninė kūryba.

Spalva: ryškiai geltona, oranžinė.

Kuomet Saulė keliauja Liūto zodiako ženklu yra puikus metas kūrybiškumui, vaikams, naujiems projektams, pasitikėjimui stiprinti.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.