Uranas Jautyje- svarbiausias 2018 metų įvykis! ( 18 05 15- 26 04 26)

2018 metų gegužės 15 dieną išgyvensime ypač svarbų astrologinį įvykį- Uranas pereina į Jaučio zodiako ženklą.

Tai ilgalaikė planetos  ingresija ( įėjimas) zodiako ženkle, kuri kartojasi maždaug kas 7 /8  metus. Visų laukia rimtos ir reikšmingos permainos. 

Norėdami suprasti, kur ir kokių permainų galime tikėtis, turime įvertinti planetos Urano simbolizmą, tuo pačiu ir Jaučio zodiako ženklo specifiką.

Uranas yra netikėtumų, perversmų ir reformų planeta. Ji yra atsakinga už  revoliucinius įvykius bei  išsilaisvinimą iš senų struktūrų. Ji neša naujoves ir grandiozinius pokyčius.

Jautis yra zodiako ženklas, kuris siejamas su finansais ir materialiniu stabilumu/saugumu, grožiu ir menu, maistu ir bendrai mityba. Tai yra kūniškumas, seksualumas, malonumo siekis. 

Taigi, nuo 2018 05 15 iki 2026 04 26 dienos galime stebėti rimtus pokyčius finansų, bankų sektoriuje. Neatmetama galimybė, jog vietoj popierinių pinigų vis aktyviau bus pereinama prie virtualių. Yra tendencijų, kad bankai gali patirti rimtas krizes, todėl yra prasmės pasirūpinti savo finansų saugumu jau gerokai iš anksto. Uranas yra ta planeta, kuri griauna senas formas, todėl gali keistis visos finansinės, bankų  sistemos veikla.

Patys bankai gali reformuotis, reorganizuotis ir tai vyks tokiu būdu, kas mažiausiai buvo tikėtasi.

Kitas svarbus Urano tranzito Jaučiu aspektas- ryškūs pasikeitimai maisto pramonėje. Uranas yra atsakingas už genų inžinieriją, todėl labai tikėtina, kad bus genetiškai kuriami maisto produktai, pasitelkiant pažangiausius technologinius laimėjimus. Bus sukurta naujų mitybos produktų, stipriai keičiančių stereotipinį to supratimą. Tuo pačiu atsiras naujų inovatyvių mitybos krypčių ( pvz vietoj maisto porcijų tiesiog išgersime tablečių rinkinį).

Grožio ir mados sritys įgaus vis daugiau novatorizmo ir futurizmo idėjų. Gali labai ryškiai sumažėti skirtumai tarp vyriškumo ir moteriškumo madoje ( Uranas yra belytė planeta, aseksuali). Gali būti visiškai atsisakyta  šiuo metu perdėto seksualumo. Bendrai pasikeis kūno samprata. Atsiras kitokio kūno kultas.

Vis tik pagal planetos simboliką panašu, kad vis labiau tai bus nutolta nuo tradicinio moteriško ir vyriško kūno suvokimo. gali visiški išsitrinti ribos tarp lyčių išoriškumo.

Jautis turi stiprų ryšį su seksualumu, todėl bus pokyčių ir čia. Gali dar labiau stiprėti laisvos sąjungos tendencijos, bus atsisakyta archetipinės šeimos modelio. bendrai, grius viskas, kas iki tol atrodė stabilu. Ilgalaikiai santykiai taip pat.

Didžiausių pokyčių gali tikėtis Jaučiai, Skorpionai, Vandeniai, Liūtai. Arba tie, kurie turi asmeninių planetų šiuose zodiako ženkluose. 

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

11 komentarų prie Uranas Jautyje- svarbiausias 2018 metų įvykis! ( 18 05 15- 26 04 26)
 1. Neringa Atsakyti

  Sveiki, o Avinai pajus skirtumą dėl Urano išėjimo iš Avino ženklo?

  • Astrologė Rasa Atsakyti

   Taip, pajus. Sugrįš į Avinų gyvenimą stabilumas, nuspėjamumas. Kitaip sakant, pagaliau atsikvėps lengviau 🙂

 2. Jūratė Atsakyti

  Duok Dieve,nes aš Avinėlis jau noriu ramybės😊

 3. Irena Atsakyti

  Sveiki. O kas keisis žuvies ženklo atstovams?

  • Astrologė Rasa Atsakyti

   Žuvims tai nereikšmingas įvykis. Bet reikia vertint asmeninio horoskopo parodymus.

 4. Neringa Atsakyti

  O Saulys?

  • Astrologė Rasa Atsakyti

   Reikia vertint asmeninį horoskopą. Taip atsakyt neįmanoma.

 5. Birute Atsakyti

  Mano vyras Jautis tai jau kaip suprantu skirybos garantuotos 😨 pati esu oziaragis. Kaip oziaragiuj????

  • Astrologė Rasa Atsakyti

   Reikia vertint asmeninius horoskopus. Taip atsakyt neįmanoma, nebus tikslumo.

 6. Birute Atsakyti

  Ar oziaragiai pajus? Mano vyras jautis tai kaip suprantu skirybos garantuotos. As oziaragis o vyras jautis. Ko tiketis galima?

  • Astrologė Rasa Atsakyti

   Per Ožiaragį keliauja Plutonas, jis turi savų poveikio niuansų. Konsultuokitės asmeniškai, bendrai nemačius horoskopų komentuot negaliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.