Saulė Žuvyse-daugiau idealizmo! ( 19 02 19- 03 21)

Nuo 2019 metų vasario 19 dienos iki kovo 21 dienos  Saulė keliaus Žuvų zodiako ženklu.

Saulė yra atsakinga už saviraišką, energijos lygį ir fizinę sveikatą, kūrybiškumą ir vaikus, asmeninius projektus ir pasilinksminimus, pramogas. Saulė asmeniniame horoskope įkūnija džiaugsmo vietą bei būdus, kaip tai galime pasiekti. Kuomet tranzitu šis dangaus šviesulys keliauja atitinkamu zodiako ženklu, jo energetiką jaučiame visi, nepriklausomai nuo mūsų pačių asmeninės Saulės padėties gimimo brėžinyje.

Žuvys– vandens stichijos zodiako ženklas, priklausantis mutabiliam kryžiui.  Tai visos Žemės jūros ir okeanai. Didingumas – beribiškumas, daug kaitos, nenusakomumas. Stipriai išreikšta  vienatvės trauka. Subjektyvus pasaulio suvokimas. Į šį ženklą tarsi suteka visų ženklų fantazijos, slepiasi visos pasaulio paslaptys. Šiame vandenyje galime rasti visus atsakymus. Per šį zodiako ženklą  galima pajusti bendrystę su Visata. Atotrūkis nuo realybės, emocinis atvirumas, noras užjausti ir įsijausti. Dvasingumas, muzikalumas, intuityvumas, sugebėjimas be žodžių suprasti kitą žmogų. Įgimtas mistiškas jautimas arba religingumas, polinkis labdaringumui, aukojimui. Chaotiškumas, nepraktiškumas, polinkis plaukti pasroviui. Idealistinis pasaulio matymas ir suvokimas, siekis atiduoti/aukoti save vardan aukštesnių tikslų. Koncentracija ties kitais, kartais iki visiško savęs ignoravimo ir atsižadėjimo. tai aukščiausia Meilė Pasauliui ir beribis kūrybinis potencialas.

Veiklos sferos: muzika, poezija, religija, labdara.

Spalva: ultramarinas, žaliai mėlyna, violetinė.

Tai puikus metas mokytis empatijos, labiau įsiklausyti į aplinkos, gamtos ritmus. Atrasti savyje norą ir gebėjimą rūpintis silpnesniais ar stokojančiais paramos ir palaikymo. Laikas ypač palankus ir naudingas kūrybai. Gali stiprėti domėjimąsis religija ar dvasingumu. Neigiama prasme tokiu metu galime lengviau pasiduoti pagundoms, aistroms. Todėl prasminga susilaikyti nuo alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo nurodytu laikotarpiu.

Tai yra bendro pobūdžio informacija.

Jūsų astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.